Flaş Haber :
Hava Durumu
Dal: Bayrampaşalıların haklarını..
Mutlu: CHP seçimlere hazır..
YEREL
Canan Kaftancıoğlu’na 4 yıl 11..
Yerel gazeteci olarak sevinmediğim gibi üzülmedim de. Üzüldüğüm tek olay yargının ayaklar altına alınması, adaletsizliğin yeşermesi oldu. Bize siyasi yasak koymayı bayram havasında kutlayan CHP İstanbul İl Başkanı..
​Bayrampaşalı Mustafa..
Bayrampaşa/ Gürzafer spor ve Lüleburgaz sporda uzun seneler top koşturan Mustafa Kurtulmuş’un (Sarı Mustafa ) değerli kızı Nurcan Güngör, yakalandığı kansere yenik düştü. Bugün Bayrampaşa merkez camiinde..
ÇILDIR DİRSEKKAYA’LILAR..
Ardahan ili Çıldır ilçesi Dirsekkaya Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlemiş olduğu geleneksel birlik beraberlik ve kaynaşma pikniği (8 Mayıs 2022 Pazar) Günü İstanbul/ Kemerburgaz’daki piknik..
Yozgat Kültür ve Dayanışma..
Merkezi Esenler’de olan Yozgat Kültür ve Dayanışma Derneği 08 Mayıs Anneler günü dolaylısıyla, Dernek merkezinde ANNELER GÜNÜ etkinliği Yoğun bir katılımla kutlandı. Merkez kadın kollarının düzenlediği..
BAĞCILAR EĞİTİM SEN “EMEK VE..
Eğitim Sen İstanbul 9 No’lu Şube Başkanı Hüseyin Özev ve Şube yürütmesi den İsmail Demir, 28 Nisan'da Bağcılar'daki Şube merkez binasında gerçekleşen emek ve sinema konulu sergi açılışı etkinliğinde, Emek..
İmamoğlu geri vites yaptı..
Nagehan Alçı eleştirileri için "Vız gelir tırıs gider" diyen Ekrem İmamoğlu, gelen yoğun tepkiler üzerine bugün özür diledi. Ancak İmamoğlu özrünün ardından “Beni bu kişiliğimin..
ARTIKHOCAYEV’DEN HALKINA YARDIM..
Özbekistan'ın başkenti Taşkent'in şehir valisi (hokim) Cihangir ArtıkHocayev, hem insanların sorunlarını dinledi hem de ihtiyaç sahiplerine belediye ve yasaların izin vermediği durumlarda da kendi bütçesinden yardımlar..
Üç Bağımsızlık..
Taksim Atatürk Kültür Merkezi önünde bir araya gelen yüzlerce sosyalist genç, Dolmabahçe’ye yürüyerek burada 50 yıl önce idam edilen Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ı..
Esenler’de Asiye'yi başından..
Dün akşam Esenler'de 19 yaşındaki Asiye’yi Sokak ortasında başından vurarak öldüren 25 yaşındaki Saplantılı eski sevgilinin 5 ayrı suçtan 16 sabıka kaydı olduğu öğrenilen, katil Ümit Karakoyun..
SEVGİLERİ DİN VE MEZHEP KURALLARINI..
Alevi taraf kız, erkek taraf, Sünni, onlar birbirini ölesiye sevdiler, Can- Canan oldular ve bu çağda toplumumuzda halen daha bazı dinci kesimlerin kabullenemediği, olmaz dediği kuralları yerle bir ettiler, tapuları yırtıp attılar...
Bakın pankartlara… KİM..
Esenler’de asılan pankartlar kimler laik, kimler yobaz, kimler daha dinci, kimlere daha demokrat ve cumhuriyetçi olduğunu karar kamuoyunun… Bize sorarsanız CHP raydan çıkmış, gericilerin kuşatmasında...
“İYİ PARTİ, İKTİDARA..
Türkiye genelinde olduğu gibi Esenler’de de Siyasi partiler arasında yüz yüze bayramlaşma programları düzenlendi. Esenler İYİ Parti’de Bayramlaşmada temel gündem halkın yoksulluğu, ülke barışı, demokrasi ve..
KÖKSAL KARTAL: SEVGİLİ FİKRİ..
Dev-Yol’un hamuru ile yoğrulmuş, dev-yol mücadelesinin içinde yer almış, Hemşerisi, yoldaşı Köksal Kartal, Fikri Sönmez’i, nam-ı diğer Terzi Fikri’yi 37 yıl sonra duygu dolu sözlerle anlattı, aziz..
KILIÇ: 1 MAYIS- ÜÇ..
Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu bağlı DİSK Emekliler Sendikası (Disk Emekli-Sen) Esenler Şubesi’nin genel kurulu 8 Mayısta gerçekleşecek. CHP önceki dönemem belediye meclis üyesi, aynı zamanda..
ESDEF, BASINA 1 MAYIS AKŞAMI İFTAR..
Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Başkanı Cuma Helvacı ve yönetim kurulu Esenler basın emekçilerine 1 Mayıs akşamı iftar verdi. Yerel basın için verilen iftarın anlamı büyüktü…
1 MAYIS ALANI TÜRKİYE İŞÇİ..
Türkiye İşçi Partisi 1 Mayıs Maltepe Etkinlik Alanı'na en uzun kortejle girdi. TİP örgütlü yapısıyla iktidara ve düzen yanlısı olanlara “BURAYA KADAR” mesajını verdi. Türkiye İşçi Partisi..
Trabzon’dan Soylu ’ya..
Trabzon'daki şampiyonluk kutlamalarında konuşma yapan İçişleri Bakanı Soylu, bazı taraftarlar tarafından yuhalamalar ve ıslıklarla protesto edildi. Trabzon halkı uyandı ve tokat gibi cevap verdi.
MHP'LİLER EKM’DE VERİLEN İFTARDA..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Esenler İlçe Başkanı Hakan Özel ve ilçe teşkilatının organize ettiği, dostluk ve dayanışma iftarı Esenler Kültür Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleşti...
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.