Flaş Haber :
Hava Durumu
Ortak Yaşamdan Ayrımcılık ve Hak..
Daş Ailesinin Acı Günü
YAŞAM
Türk Toraks Derneği: Sağlık..
Sağlık sisteminin yetersiz olduğuna ve bu durumun sağlık çalışanlarını mağdur ettiğine dikkat çeken Türk Toraks Derneği, Covid-19'a karşı uyardı.
Sağlık Bakanlığı Sürekli..
Sağlık Bakanlığının yayınladığı sürekli işçi alımı bugün yayınlandı ancak başvurmak isteyen adaylardan birçoğunun karşısına 35 yaş engeli çıktı.
Aile hekimleri, "Bakanlık bizi..
Yalnızca İstanbul'da bir gün içerisinde 10 aile hekimine Covid-19 teşhisi koyuldu. Hekimler bu duruma "Bakanlık bizi gözden mi çıkardı?" diyerek tepki gösterdi.
Özdil, “Deprem vergileri ve..
Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, Elazığ Sivrice merkezli 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından kişisel Twitter hesabından bir mesaj paylaştı.
“5 milyon yurttaş sağlık hizmeti..
Prim borçlarını ödeyemeyen Bağ-Kur ve Genel Sağlık Sigortası (GSS) yükümlüsü yurttaşların sağlık hizmetlerinden faydalanması için verilen süre 31 Aralık itibarıyla doldu. İstanbul Tabip Odası, sosyal..
Bana Hayat Veren Şifalı Diyar:..
Sağlık ve Huzuru Cennet Kazdağılarında Buldum, Bana Hayat Veren, Beni Hayata Bağlayan Bayramiç- Koç Termal Tesislerinde yaşamın kıyısından dönmenin mutluluğunu yaşıyorum” diyen Abdullah Akyıldız’la kısa bir..
İşte Mucize Besin Kiraz ve Şaşırtan..
Ağrı kesiciden 10 kat daha etkili! Yaz mevsiminin gelmesiyle tezgahlardaki yerini alan bir besin de kiraz. Sevilen meyve kiraz sapından suyuna her şeyi faydalı bir besin. Kırmızı meyvelerin başlıca faydalarının antioksidan kaynağı olmalıdır. İşte..
Hayalleri Gerçek Oldu! Terim ve..
İstanbul Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan, Esenler emniyet müdürlüğünde görev yapan bir polis memurunun kasa hastası olan 2 çocuğunu önce evlerinde ziyaret etti, ardından istekleri..
Kamer Genç, özlemle ve..
Pankreas kanseri sonucu hayatını kaybeden eski CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, ölümünün ikinci yıldönümünde Tunceli’de mezarı başında anılırken, törene CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun eşi..
Gezi Direnişi sırasında..
Gezi direnişinde polis saldırısı sonucu gözünü yitiren Erdal Sarıkaya’ya, 4.5 yıl sonra tamamlanan keşif ve bilirkişi incelemesi sonrası 1000 TL fatura çıkarıldı. Sarıkaya, “Paranız yoksa değil adalet bu..
Sancak ailesinin acı günü
Esenler’in en eski ve saygın esnaflarından, Trabzon/Sürmene/ Köprübaşı nüfusuna kayıtlı Fehmi Sancak vefat etti.
Sağlıkta çağ atladık’..
AKP’nin “Sağlıkta çağ atladık” söylemleri çöktü, Sağlıkta Dönüşüm Programı yap-boz tahtasına dönüştü. “Yeni kadrolaşma” arayışı sebebiyle uygulamadan..
Yoldaş, Bülent Uluer yaşamını..
Devrimci Gençlik Dernekleri Federasyonu (Dev-Genç) kurucularından Bülent Uluer, hayatını kaybetti.
Eski Bakan Mehmet Moğultay yaşamını..
Adalet ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Mehmet Moğultay tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi
Zeytin Hayattır
Zeytin, kültürümüzün, yemeklerimizin, Ege’nin olmazsa olmazı şimdi bu topraklardan göçüp gitmek üzere. Bölgede en büyük zeytin üreticisi olan Türkiye, kendi elleriyle..
Gazeteci Meslektaşımız Sait..
Esenler 1. Haber gazetesi imtiyaz sahibi Sait Yılmaz’ın biricik annesi Vahide Yılmaz, yakalandığı hastalığa yenik düştü ve hakkın rahmetine kavuştu.
Yrd. Doç. Dr. Hüseyin..
Okan Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı, Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Mert’in çök değerli ablası Zöhre Civan Pazar günü vefat etti.
Birer ve Çapar Ailesinin..
İstanbul’un saygın iş adamlarından Oğuz Birer’in oğlu ve İş dünyasının saygın kişilerinden Halil Koç’un biricik yeğeni Volkan Birer & Gülcan Çapar Yeşilyurt Spor tesislerinde düzenlenen muhteşem..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.