Flaş Haber :
Hava Durumu
ÇAPSIZ SİYASETÇİLER BİZİ..
AFFETMEK- ÖZELEŞTİRİ- HUKUK-..
SİYASET
HELALLEŞMEK Mİ YOKSA YÜZLEŞMEK Mİ?
2013-2014 yılları arasında Parti Meclisi'nde görev yapan Dursun Bulut’u, İsyan ettirdiler "Tek başına yola çıkacağım” deniliyor. İyi de tek başına neden yola çıkılıyor? Önce CHP kadrolar ikna edilse ve hep..
Özgür gazeteciyim..
Ben CHP’ye Sovyet tanklarıyla, ABD postallarıyla, Siyonist dayatmasıyla gelmedim. Ben CHP’ye ittifakla da gelmedim ki ittifakla gideyim. Biz yılmadan, mücadele ederek, emeğimizle yaşamımızı şekillendirenleriz. CHP’den..
İmam Ekrem’i Ben..
İYİ Parti ilçe başkanı Ömer Kara bana beyanat vermedi...Evet İmam Ekrem, özellikle o ilk günkü İmam Ekrem değil, ilk gün kıblesi, Kabe’ydi ama bugün görülen o ki İmam Ekrem’in kıblesi..
Yurt sorununu çözemeyen..
Böyle sorunlar ve böyle uygulamalar ya faşist ya da Bolşevik yöntemlerde hayat bulur. Bolşevik yöntemler emperyalizme hizmet eder, kapitalizmi Baş tacı yapar. Çağdaşlaşan toplumlarda Faşist ve Bolşevik yönetimler..
Sen bu iktidara ne kadar daha sessiz..
Hüseyin Koç'un Kaleminden...Yaşasın bu coğrafyanın halklarının kardeşliği, kahrolsun kapitalizm ve ABD emperyalizmi.
CHP BU BAYRAMIN AYIPLISI,..
Size yuh olsun be sağın yalakaları, AKP’nin yedek lastikleri. Sokağın sesi sizinle değil, gerçek demokratlarla, sol bileşenlerle bu gidişe son vereceğiz diyor. Yine sokak diyor, “Size OYMOY yok!”
Sivas şehitlerinin önünde..
Herkes iyi bilmeli ki Sivas’ın ateşi asla sönmeyecek ve katiller mutlaka hesap vereceklerdir. 28 yıldır inatla, kararlılıkla bu vahşetin hesabının sorulması için mücadele eden canlara, devrim yolunda yürüyen..
“Ülkemizin umudu olmak..
İstanbul’daki yerel basına açıklamalarda bulunan Yeni Umut Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Arıcı, “Ülkemizin umudu ve ümidi olmak için yola çıktık” dedi.
CHP AKP’leşti yok birbirinden..
Yandaş olmayan, 5’li olmayan bir isim var ya bilmem hatırlarmısınız veya sık sık haberlere konu olan muhattap olan Tekin Bingöl’ü. Hatırlar mısınız CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski başdanışmanlarını.
İBB’den AKP’li İlçe..
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akıllı Şehir Müdürlüğü’nün yaptığı “İSMEK Sertifikaları, İSKİ ve İGDAŞ sözleşmelerinin Blokzincir Altyapısı ile Tutulması Projesi Hizmet alım işi” projesi..
Kanlı ve kirli elleriniz kırılsın
Saldırılara karşı HDP’nin yanındayız. Geçmiş olsun- Deniz Poyraz’ın ailesinin ve ülkemin başı sağolsun. Poyraz yoldaşım Işıklar yoldaşın olsun.
Hem ısmarladı, hem parasını istedi
Kamuoyunda tartışma yaratan İETT’nin aldığı 392 liralık baklava, İBB Meclisi’nde ilginç bir şekilde tekrar gündeme geldi. İBB Meclisi AKP Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, bütün meclis üyelerinin masalarına..
Ercan, İyi yola geçti
Geçtiğimiz günlerde Türkiye Değişim Partisi’nden istifa eden Özkan Ercan, Eşi Aynur Ercan ile birlikte İyi Parti’ye geçti. Grup Toplantısı öncesi Özkan Ercan ve Eşi Aynur Ercan’a rozetlerini..
Bayraktaroğlu’ndan..
Korkusuz Gazetesi Yazarı Memduh Bayraktaoğlu’ndan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’ya sert eleştiriler. 7/24esenlerhaber olarak bu videoya hiçbir yorum yapmadan yayınlıyoruz.
Kifayetsiz muhteris ne demek?
Esenler Belediye Başkanı ve AKP Grup Başkan Vekili M. Tevfik Göksu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun gerekli bilgi ve yeterliliğe sahip olmadan İstanbul'u yönettiğini iddia etti.
Ercan: Tüm görevlerimden..
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özkan Ercan partilerinde demokrasi eksikliği olduğu gerekçesiyle tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.
NAZIMI ANMAKTAN KORKAN CHP’LİLER
Esenler meclisini kahvehaneye çevirenleri elbette BÜYÜK PUNTOLARLA yazmak görevimiz, anmaya utandığınız değerleri biz özlemle ve hasretle anacağız.
Eren: 39 ilçe binasının..
Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan İstanbul'un tanınmış ailelerinden hayırsever iş insanı Abdurrahman Eren’den çok büyük vaatler. Eren, seçilmesi durumunda 39..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.