Flaş Haber :
Hava Durumu
İSTANBUL ETİLER’DE ŞAŞKINA..
Meczup Sosyal medyadan tehdit..
GÜNCEL
HKP: Suç örgütü..
Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) Resmi internet sitesinden yayınladığı basın açıklamasında: Tüm baskılara ve engelleme girişimlerine rağmen Halkımızın HKP’li Dayısı, Genel Başkan’ımız Nurullah Ankut, AKP’giller’i..
O GEZİDE “FAŞO”..
Veryansın Tv “İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’nun (Dilek Kaya) ağabeyisi Ali Kaya’yı ! Gezideki en dikkat çeken isim gözlerden kaçtı” diye manşetten verdi ve o isme mercek tuttu.
Karadeniz gezisinde Engin..
“Yolculuk başlar başlamaz içinde bulunduğumuz ekipte ben ve bazı basın mensubu arkadaşlarımız inceden bir ayrımcılık seziyorduk. Bu düşünce bende Ertuğrul Özkök’ün “Business Class” diye..
Herkesin Çarşısı Boydan-boya-..
Bakan Soylu'nun "Adam yerine, insan yerine koymam." sözlerine karşılık Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, "saat 11.00'de tek başıma ve silahsız İçişleri Bakanlığı önünde olacağım. Cesaretin varsa beni..
Ongun: herkesin aklı ile dalga..
Ongun gibi ileri zekalı basın danışmanı olursa, Nagehan Alçı gibiler CHP’de vekilde olur, yaptıkları yanlarına kar kaldığı gibi hesabı sorulmaz çünkü helalleşme furyası CHP’lilerin aklını başlarından almış bir..
“UMUT OLACAĞIZ MEMLEKETİ..
​Türkiye İşçi Partili gençler: Bağımsız bir ülke için çıktıkları yolda katledilen Denizleri, idamının 50. Yıl dönümünde 6. Filo’yu denize döktükleri yerde anıyoruz. 6 Mayıs Cuma..
CHP’li, Patavatsız İmam Erdem'e,..
CHP'li, Patavatsız İmam Eren Erdem, Yemek Sepeti'ni eleştirirken "Ülkemin saygın bir şirketi olma adına çok daha dikkatli olmalısınız" dedi. Yemek Sepeti'nde hakları için direnen işçilerden Erdem'e tepki geldi:..
Sarayın Basın..
Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü, Dünya Basın Özgürlüğü Endeksi'ni açıkladı. Türkiye 180 ülke arasında 149. sırada. Raporda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talebiyle tutuklamalar yapıldığı..
Şık: Muhalefet ve Millet ittifakı..
Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, muhalefete yönelik eleştirilerde bulunarak bir çağrı yaptı. AKP'den kopan seçmen ile kararsız seçmenlerin oranını anlatan ve muhalefetin bu..
“BU HARAMİ DÜZENİ HELAL..
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya’nın Kepez ilçesinde vatandaşlara seslendi Akşener, “El ele vereceğiz ve bu harami düzeni helal oylarımızla yerle yeksan edeceğiz. Çünkü demokrasi ile..
CHP Örgütünden..
Evinin Elektriği Kesilen CHP Genel Başkanına örgütten büyük tepki geldi, “Halka önderlik direnilerek faşizme karşı direnilerek yapılır. Halka direniş örneği gösterilir. Halkın temel hakkı olan kamunun..
Bana kumpas partimde kuruldu!
CHP’li vekiller tehdit etti! İhale istedi’ - Belediye Başkanı isyan etti...Tuncay Özkan’ın İzmir planı! CHP’li 3 vekil beni tehdit etti... Sahte imzayla beni tutukladılar... Menemen’i AKP’ye teslim ettiler.
Akşener, Erdoğan'a sordu:..
Cesurlar hareketinin lideri, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin TBMM'deki grup toplantısında yaptığı konuşmada Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi davasının Suudi Arabistan'a devredilmesine ilişkin eleştirilerde..
"Kravatlı mollaların yarattığı..
TİP Sözcüsü Kadıgil’den Erdoğan’ın iftar yemeğine katılan sanatçılara sert sözler: “Halk simide talim edecek ki Lale Devri sanatçıları manda yoğurduyla iftar açabilsin”
Bayram ikramiyelerine yönelik..
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin milyonlarca emekliyi ilgilendiren bayram ikramiyesi hakkında açıklamalarda bulundu. Katıldığı bir televizyon yayınında soruları yanıtlayan Bakan Bilgin, 28-29 Nisan'da yapılacak..
Trabzon’un Sürmene..
Trabzon’un Sürmene ilçesinde heyelan sonucu Oylum Mahallesi’nde boş haldeki 3 ev ile kullanım dışı okul, toprak yığını altında kaldı.
"Demirtaş'ı Yok Sayarak..
Karar TV'den Elif Çakır ve Yıldıray Oğur'un programına katılan Metropoll Araştırma'dan Özer Sencar, 'sonbaharda baskın seçim' beklediğini söyleyerek, Demirtaş'ın veya HDP'nin görüşü alınmadan belirlenecek..
Mithat Sancar: Yüzde 15’i..
HDP Eş Genel Başkanı Sancar Halk TV'de konuştu, "Bu iktidarı göndermek için yüzde 60'a yakın bir hedef koymanız gerekiyor" diyen Sancar, kendi hedeflerini de yüzde 15’in üstü olarak açıkladı.
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.