Flaş Haber :
Hava Durumu

Şahin Ailesinin Acı Günü...

23 Ekim 2021
0 Haber Yorum
Esenler Mimar Sinan Mah. Sakinlerinden, İbrahim Turan Lisesi mezunu eski solculardan Trabzon/ Sürmeneli Metin Şahin kısa bir süre önce yakalandığı ilik kanserine yenik düştü, hayatını kaybetti.

Esenler İbrahim Turan Lisesinin eski devrimci yurtsever öğrencilerinden, Trabzon/ Sürmeneli Metin Şahin hayata elveda dedi. Yaşamının tamamını solun iktidar olmasına, adaletli bir düzenin kurulmasına ve emeğin yüceliğine harcayan ve bu uğurda birçok bedeller ödeyen Şahin, bugün tüm bu mücadelesinin yanısıra sevdiği yoldaşlarına sessiz elveda dedi.
Şahin, uzun  süreden beri rahatsızdı, kimseye belli etmediği rahatsızlığı ile tek başına mücadeleyi seçti ancak bugün o mücadeleye yenik düştü. Cenazesi pandemi nedeniyle Mahalleye gelmeden defin yapılacağı Eyüp’ deki aile mezarlığına ikindi namazı sonrası götürülerek ebediyete uğurlandı.

Bizde devrim yolunda amansız mücadele veren Metin Şahin yoldaşımıza ışıklar içinde olmasını ve bu ayrılışın ona hiç yakışmadığını söyleyerek, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.