Flaş Haber :
Hava Durumu

“İYİ PARTİ'NİN OYLARI İLE SEÇİLDİĞİNİZİ UNUTMAYIN”

20 Ocak 2022
0 Haber Yorum
İYİ Partili Ahmet Çelik: 2023 seçimleri için CHP'nin bugünkü tavrı belirleyici olacakİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik CHP'li belediyelere tepki göstererek "Millet İttifakı çatısı altındaki ittifak ortakları İYİ Parti'nin oyları ile seçildiklerini unutmuş görünüyorlar" dedi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik'ten CHP'li belediyelerle ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi.

Çelik'in kişisel twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle;

"2019 mahalli seçimlerinde, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere AKP'nin kaleleri Millet İttifakı (İYİ Parti ve CHP) tarafından kazanıldı. 

Ancak, CHP'li belediyeler ve başkanları (özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi) Millet İttifakı çatısı altındaki ittifak ortakları İYİ Parti'nin oyları ile seçildiklerini unutmuş görünmektedirler. 

Bu belediyeler ve başkanları; İYİ Parti il ilçe teşkilatlarını ve milletvekillerini yok sayıp herhangi bir konuda istişare etmekten bile imtina etmektedirler.

İYİ Parti, ittifak gereklerine her türlü saygıyı gösterip bu iş birliği için her türlü gayreti sürdürürken CHP'li belediye ve belediye başkanlarının bu tavrı asla kabul edilemez.

Aynı yaklaşımın; 2023 Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimlerini Millet İttifakı'nın kazanmasından sonra da devam edeceği ortadadır. Bu sebeple, 2023 seçimleri için İYİ Parti ve CHP'nin yapacağı ittifak müzakerelerinde CHP'nin bugünkü tavrı belirleyici olacaktır."
 

Değerli Arkadaşlar bu konuda lütfen yardımcı olun ve bu linklere abone olun ki Yeniçağ ve Günboyu gazetelerimizin yayın hayatı daha başarılı olsun… NOT: İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik'in ricasıdır.  
https://youtube.com/channel/UC7c5xP1oxK1qbk8wmfJJp4g
 
https://youtube.com/channel/UCUadwrLiMy6j_hykLVP8n6g

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.