Flaş Haber :
Hava Durumu

Esenler DİSK/ Emekli-Senden Muhteşem Kahvaltı

21 Ekim 2021
0 Haber Yorum
DİSK/ Emekli-Sen Esenler Yürütme Kurulu Başkanı Abdullah Yıldırım ve yönetimi Esenler ESTANBUL Kafe’de “Demokrasi ve Özgürlük için Mücadeleye devam” dayanışma ve birlik beraberlik yemeğinde müthiş katılımla gerçekleşti. Esenlerin emeklileri ve çok sayıda siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve üyeleri bu birlikteliğe katılım gösterdi.

DİSK/ Emekli-Sen Esenler şube başkanı Abdullah Yıldırım, Sendikal mücadelenin önemine değinen ve tüm emeklilerin Esenler DİSK/ Emekli-Sen üyesi olmaları yönünde çağrıda bulunan bir konuşma yaptı.

Yıldırım, emeklilerin aldığı maaşların onları sefalet içinde yaşattığını, emeklilik yaşının ise çalışanları mezarda emekli ettiğini bu durumu değiştirmenin yolunun sendikamıza üye olma ile aşabiliriz. Emeklilerimiz insandır, bizlerin insanca yaşam hakkını kimse elimizden alamaz, yeter ki bizler birlik olalım, yeter ki bizler biz olalım ve mücadele azmimizi kaybetmeyelim, yarınlara umutla bakalım. Bugün bu salonda beklenenin üstünde bir kalabalığın olması bizleri memnun etmiştir. Katılım sağlayan siz değerli Emekli kardeşlerimize teşekkür ederim ” dedi. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.