Flaş Haber :
Hava Durumu

ÖZBEK: UYUYANLARI UYANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ

11 Ocak 2022
0 Haber Yorum
Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Hulusi Özbek, Esenler Yerel Basın temsilcileri ile Litros Kafede söyleşide bulundu ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Hulusi Özbek ve yönetim kurul üyelerinin Esenler Litros Kafe’deki düzenlediği programında yerel gazeteciler sordu Başkan Özbek cevapladı.  Özbek,Gazetecilerin hak ve adaletin tesisi için yaptığı çabanın değerinin büyük olduğunu, yerel gazetecilerimizin zor şartlarda bu mesleği yaptıklarını ifade etti. Bizler yerel gazetecilerimizin her zaman yanındayız” dedi ve konuşmasında ‘kalemini satmayan ilkeli duruş ortaya koyan ve halkın menfaatleri için mücadele yapan gazetecilerimizin yanındayız” dedi.

“BİZLER UYUYANLARI UYANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Özbek: yarın seçim olacakmış gibi yoğun bir çalışma başlattık. Bizler uyuyanları uyandırmaya çalışıyoruz, bu konuta sizlerin emeğini inkar edemeyiz. Bu anlamda teşkilatlarımızla yoğun çalışma içindeyiz. Her mahallede toplantılar yapıyoruz, esnaflarımızı dinliyoruz, sokak sokak dolaşıyor, gençlerimizin sorunlarını birebir dinliyoruz.  Arazide insanlarımızla buluşarak ellerini sıkıyoruz, eskiten yüzümüze bakmayanlar şimdi bizlerle yakın temasa geçerek sıkıntılarını anlatıyorlar ve bizlerden çare olmamızı istiyorlar.

İnsanlarımız dertli, bir taraftan gördüğümüz yakın ilgiye sevinirken diğer taraftan insanlarımızın ekonomik sıkıntılarını ve geçinemediklerini anlatmalarına üzülüyoruz. İnsanlarımız büyük bir sıkıntı içinde yaşıyorlar. Bir taraftan rantiyeciler ceplerini doldururken, diğer tarafta açlık ve yoksulluk olduğu bir düzen içinde yaşıyoruz. Bizler bıkmadan, usanmadan tüm teşkilatlarımızla ev- ev, hane hane dolaşarak vatandaşlarımıza doğruları anlatacağız. Sizlerden de yapmış olduğumuz çalışmalarımızı haberleştirmenizi istiyoruz. Bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyoruz” dedi.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.