Flaş Haber :
Hava Durumu

MUSTAFA KAPLAN, “AKP BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNE PRANGA VURMUŞTUR”

11 Ocak 2022
0 Haber Yorum
Gelecek Partisi Esenler ilçe başkanı Mustafa Kaplan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı yayınladı. Kaplan, “Maalesef demokrasimizi ortadan kaldıran AKP iktidarı basın özgürlüğüne pranga vurmuştur” dedi

Gelecek Partisi Esenler ilçe başkanı Mustafa Kaplan: Değerli Basın mensubu arkadaşlarımız.10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun.  İmkansız şartlarda ve büyük baskılar altında emek verdiğinizi, zor şartlarda çalıştığımızı biliyoruz. Bu kötü günler geçecek. Az kaldı… Bağımsız gazeteciler özgürce haber yapacak, karanlıklar aydınlanacak, gerçekler ortaya çıkacak. Haksızlıklar son bulacak.

“AKP İKTİDARI BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNE PRANGA VURMUŞTUR”
Ülkelerin gelişmesi, çağdaşlaşması yasaklarla değil, özgürlüklerle, tek adam rejimiyle değil, demokrasiyle ve adaletle gerçekleşir. Bir toplumun demokratik bir toplum niteliği kazanabilmesinde en önemli unsurlardan birisi, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini serbestçe kullanabilmeleridir. Halkın özgürce haber alması için basının özgür olması gerekir. Düşünce ve kanaati açıklama özgürlüğünün en olağan yollarından birisi ise basındır.

Maalesef demokrasimizi ortadan kaldıran AKP iktidarı basın özgürlüğüne pranga vurmuştur. Her şeyin gün ışığına kavuşturulmasına, özgürlüklere vurulan prangaların kırılmasına sayılı günler kaldığını hatırlatarak... Partim adına, halk adına ve özgür düşünce adına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar aydınlık yarınlar dilerim” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.