Flaş Haber :
Hava Durumu

İYİ PARTİ ESENLER İLÇE BAŞKANI GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLADI

09 Ocak 2022
0 Haber Yorum
İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Ş. Ömer Kara, Belediye Meclis Üyesi Lütfi Kahveci ve ilçe yönetimiyle birlikte ilçe merkezinde yerel basın mensuplarına verdikleri kahvaltılı toplantıda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü kutladılar.

İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Ş. Ömer Kara, "yaptığımız çalışmaları yerelden ülke gündemine ve ülke geneline duyurulmasında çok büyük bir görev üstlenen, bu konuda gece gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, yeri geldiğinde zorluklara katlanarak görev yapanlarsınız. İlkeli, özgür, tarafsız ve sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini özveri ve başarıyla yürüten tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.


Belediye Meclis Üyesi Lütfi Kahveci, “Basın için en önemli olanın tarafsız, objektif yayın yapmasıdır.  Bizler değerli yerel gazete çalışanlarına da yayın hayatınıza başladığınız günden bu yana tarafsız ve objektif olma konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şahsınızda bütün çalışan gazetecilerin 10 Ocak günü kutlu olsun" dedi.

7-24 Esenler gazetesi ailesi olarak, Bir ilki gerçekleştirdiniz ve bizleri onura ettiniz… İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Ş. Ömer Kara’ya, Belediye Meclis Üyesi Lütfi Kahveci’ye ve ilçe yönetimiyle birlikte İyi Partinin emekçi çalışanlarına ve bizleri ağırlayan bu onurlu günümüzü yürekten kutlayan İYİ parti Esenler ilçe teşkilatına teşekkür ederiz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.