AYAR AİLESİNİN SON KUŞAĞI, SALİH AYAR EBEDİYETE UĞURLANDI

AYAR AİLESİNİN SON KUŞAĞI, SALİH AYAR EBEDİYETE UĞURLANDI

Trabzon/ Maçka Bağışlı mahallesinin saygın insanlarından Salih Ayar, bugün köyünde Trabzon valisinin, alay komutanının, kaymakamın ve sevenlerinin yoğun katılım sağladığı cenaze namazından sonra ebediyete uğurlandı.

Esenlerin saygın iş insanlarından merhum Mehmet Ayar’ın kardeşi Trabzon eski milli eğitim müdürü Mustafa Ayarın abisi Salih Ayar,  gecen hafta Almanya’da vefat etti. Merhum Salih Ayar’ın vefatından sonra cenaze işlemler tamamlandı ve cenaze bugün (02-07- 2024 Salı günü)  uçakla Trabzon havalimanından alınarak doğduğu topraklar olan Bağışlı Köyünde sevenlerinin gözyaşları arasında ebediyete uğurlandı.

Ayar ailesinin son kuşak değerli büyüğünün vefat haberi sevenlerini derinden üzdü. Cenaze namazından öncesinde ve sonrasında uzaktan ve yakından gelerek cenazeye katılanların taziyelerini yaslı ailesi kabul ederek teşekkür etti. 

Bizde 7-24 esenler haber ailesi olarak merhum Salih Ayar’a Allah’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.  • Pazar 37.3 ° / 25.6 ° Güneşli
  • Pazartesi 37.9 ° / 26.4 ° Güneşli
  • Pazartesi 37.9 ° / 26.4 ° Güneşli