Çarşı Ayakta

Çarşı Ayakta

Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, TFF'nin İstinye'deki Federasyon binasına yürüdü.Çarşı Ayakta…

Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, TFF'nin İstinye'deki Federasyon binasına yürüdü.

Kasımpaşa maçındaki hakem kararlarını ve Beşiktaş'ın maç tekrar oynansın başvurusunun reddedilmesini protesto eden Çarşı, "Kravatlıların yetmediği yerde atkılılar devreye girer" sloganıyla TFF’ ye yürüdü.

Kamuoyuna bir açıklama yapan Çarşı, "Arsız emek hırsızlarını, haramileri uyarıyoruz; Beşiktaş'tan elinizi çekin!" dedi.

Yapılan açıklama şöyle:
"Rakiplerimizle mücadele ederken, hakemin yanlış kararı bizim lehimize olsa da sahadaki adaletsizliği, rakibimizin hakkının yenmiş olmasını görmemezlikten gelmeyiz. Hayatın içindeki her türlü adaletsizlik ve haksızlık, sahalarda da, sokaklarda da tarafımızca reddedilir." demiştik ve bu duruşumuzdan da asla vazgeçmeyiz.

Eğer bir müsabakada üç puanı hakkaniyet çerçevesinde yitirmişsek "hep denedin hep yenildin, yine dene yine yenil, daha iyi yenil" der ve geçeriz.

Kasımpaşa spor ile oynadığımız maçta hakemin yanlı kararları müsabakanın sonucuna direk tesir etmiş, oyuncularımız haksız cezalar almış, televizyon ekranlarında sahaya giren provokatör üzerinden Beşiktaş itibarsızlaştırılmaya çalışılmış, saldırganlık ve yapılan haksızlıklar meşru kılınmıştır.

Durum ortada. Bir kişinin ya da tek bir kurumun kusurundan bahsetmiyoruz.
Bu kokuşmuşluk, bu korkunç adaletsizlik ve dehşetengiz vicdansızlık her yeri sarmış durumda.
Arsız emek hırsızlarını, haramileri uyarıyoruz;
Beşiktaş'tan elinizi çekin !


Madem ki ne hakemliğiniz var ne de hakimliğiniz, o halde bulunduğunuz makamları daha fazla işgal etmeden derhal istifa edin!
Bir de hatırlatma yapalım; bizim sırtımızdan kurban kesme heveslileri de şunu iyi bilsin ki Beşiktaş'ın alet edilmesine hiçbir şekilde izin vermeyiz. Cüret etmeyin.

SÖZ BİTTİ ! ALAYINA İSYAN, İNADINA BEŞİKTAŞ- çArşı"
 


  • Pazar 37.3 ° / 25.6 ° Güneşli
  • Pazartesi 37.9 ° / 26.4 ° Güneşli
  • Pazartesi 37.9 ° / 26.4 ° Güneşli