Flaş Haber :
Hava Durumu

CHP'li AV. Fehmi İlhan’ın acı günü

09 Ekim 2018
1 Haber Yorum
CHP Esenler eski Belediye başkan adayı Avukat Fehmi İlhan'ın amcası Aziz İlhan (88) vefat etti. CHP Esenler ilçe Başkanı ve yönetimi cenazeye katılmadı.

CHP'li AV. Fehmi İlhan’ın acı günü

CHP Esenler eski Belediye başkan adayı Avukat Fehmi İlhan'ın amcası Aziz İlhan (88) vefat etti. CHP Esenler ilçe Başkanı ve yönetimi cenazeye katılmadı.
 
 Amca Aziz İlhan bir süre önce beyin kanaması geçirmişti, dün rahatsızlaşan amca Aziz İlhan yaşamını yitirdi… Aziz İlhan’ın cenazesinin Güngören Yeşil Camisi'nde kılınan ikindi namazının ardından Güngören Köy içi aile mezarlığında defin edildi.

 
CHP ESENLER'DEN AHDE VEFASIZLIK
CHP Esenler eski Belediye başkan adayı Avukat Fehmi İlhan’ın amcasının cenazesine CHP Esenler ilçe başkanı ve yöneticileri katılmayarak vefasızlık ve saygısızlık yaptılar. Fehmi İlhan ailece CHP’li. Ailece siyaset yaptıkları, maddi ve manevi destek oldukları, hiçbir karşılık beklemeden emek verdikleri CHP Esenler ilçe örgütünün, ailenin bu acı gününde yanlarında olmaması aileyi üzdü. Halbuki aile partililerinin acılarını paylaşmasını elbette her insan gibi isterdi ve insani bir görev olarak yerine gelmesin beklerdi. Bu beklentinin olmamasının adı ahde vefasızlıktır…
 
CHP Esenler ilçe başkanı ve yönetimi böyle bir duruma duyarsız kalması cenazeye katılanlardan hem tepki hemde ve sitem dolu sözlerle nasiplendi… Cenazeye katılanlar tarafından CHP ilçe başkanı ve yönetimi kınandı.
 


 

Yorumlar(1)
  Memet Gülden:
[09.10.2018 - 20:45]  
Bu bizim ilçe örgütünün ayıbıdır...Fehmi bey Esenler ilçemizde mesleki saygın bir kişilik olmakla birlikte,partimize emek vermiş,dürüst bir siyasetçidir.Ilce örgütünün böyle bir günde acılarına ortak olmaması insanın aklına başka şeyler getiriyor.Bu tutum ve davranışları,kabullenecek bir durum değildir.Ilçe örgütünü kınıyor,özeleştiriye davet ediyorum.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.