Flaş Haber :
Hava Durumu

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ ESENLER’DE SAHAYA İNDİ

02 Eylül 2021
0 Haber Yorum
Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat Esenler’de Esnaf ziyaretinde bulundu. Başkan Polat, Esenler’deki çiçeği burnunda ilçe başkanı Şükrü Çapkan, ilçe Başkan yardımcısı Mustafa Ayar ve ilçe örgüt üyeleri ile beraberindeki İl kadın kolları ve il yöneticileri ile Esenler halkının sorunlarını dinlediler.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat ve beraberindeki siyası arkadaşları Esenler’de faaliyet gösteren engelli derneklerini, hemşeri derneklerini ziyaret ederek sorunlarını dinlediler. Şoför esnafıyla ülke meselelerini konuşarak bazı vaatlerde bulundular. Ziyaret sonrası İlçe Başkan yardımcısı Mustafa Ayar’ın işlettiği kafede yenilen yemek sonrası ikram etilen yorgunluk kahvesi yutumladırlar ve çay içtiler.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, ‘’ Bu ziyaretimi başlangıç olarak kabullenin, İstanbul’da tüm ilçelerimizde ziyaretlere devam edeceğiz. Bakınız Genel Başkanım “Türkiye'de tek değişik olan parti, tek değişim öneren parti Türkiye Değişim Partisidir” dedi ve inanın tek değişim partisi bizleriz’’ dedi.

“KALELERİ DEĞİL HALKIMIZIN GÖNLÜNÜ FETHEDECEĞİZ”
Türkiye Değişim Partisi Esenler İlçe Başkanı Çapkan, “Bizler halkımıza hizmet etmek için ulvi bir görev üslendik, işimizin kolay, sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunu bilerek bu görevi kabullendik. Kavgacı ve ayrıştırıcı bir siyaset değil, tüm toplumu birleştirici bir siyaset anlayışı ile tüm halkımızı kucaklayacağız.

İyi ve siyasi deneyimi olan geniş bir kadromuz var, bıkmadan, usanmadan, gece gündüz demeden çalışacağız ve kazanan halkımız olacak. Bugün il başkanımızla Esenler ilçesi olarak ilk sahaya çıkışımızı gerçekleştirdik.  Esenler zor ve AKP’nin kalesi olduğu bir yer deniliyor, bizim için kaleler fark etmez ve biz kaleleri fethetmek için yola çıkmadık, biz kalelerde yaşayan halkımızın gönlüne girmek, onların gönüllerini fethetmek için yollara düştük. Esenler halkını dinledik, bundan sonrada dinlemeye devam edeceğiz, yetmez halkımıza iktidarın yanlışlarını anlatarak şikayette bulunacağız. Herkes şunu iyi bilsin ki büyük olan halktır, bir yerde bir sorun varsa o sorunu halk çözer, halkın iradesi çözer, biz halkımıza güvendik ve yollara düştük. Türkiye değişim partisinin iktidarında kazanacak olan biz değil, çeteler hiç değil, kazanacak olan halkımız olacaktır” dedi.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.