Flaş Haber :
Hava Durumu

Şahin ve Budak ailelerinin mutlu günü

23 Ağustos 2021
0 Haber Yorum
Esenler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Şahin’in 25 yaşındaki İnşaat Mühendisi oğlu Burak Şahin evliliğe ilk adımı attı. Edirne’de yapılan nişan merasiminde gençlerin yüzüklerini ise Şükrü Şahin taktı.


Esenler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Şahin’in 25 yaşındaki İnşaat Mühendisi oğlu Burak Şahin evliliğe ilk adımı attı.  Edirne’de yapılan nişan merasiminde gençlerin yüzüklerini ise Şükrü Şahin taktı.Esenler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Şahin’in biricik oğlu İnşaat Mühendisi Burak Şahin ile Budak ailesinin biricik kızları Psikolog Özge Budak evliliğe ilk adımı attılar. Edirne Keyif Düğün Salonu'nda gerçekleşen nişan merasimine Şahin ve Budak ailelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.   

 

Gençlerin nişan yüzüklerini takmadan önce kısa bir konuşma yapan Esenler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Şahin, “Rabbime şükürler olsun ki, dostlarımızın şahitliğinde oğlumuz Burak ve gelin adayımız Özge’nin nişan yüzüklerini takmak bana nasip oldu. Darısı diğer kız evladı ve oğlan evladı olan bekarlara inşallah. Bu vesile ile bizi kırmayarak uzaktan ve yakından merasime katılan, çelenk gönderen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Allah tamamına erdirsin” dedi.

Bizde 7/24esenlerhaber ailesi, olarak Burak Şahin ve Özge Budak’a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.