Flaş Haber :
Hava Durumu

Nurettin Aras, Türk İsveç'i Takdir Etti

31 Aralık 2021
0 Haber Yorum
Esenler Türk İsveç Kardeşlik Ortaokul Müdürleri, Öğretmenleri ve Öğrencileri "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları" Araştırma Projeleri tanıtımını Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nurettin Aras’a yaptılar.

Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nurettin Aras, TÜBİTAK tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının açılış kurdelesini kesti.   Aras, açılış töreninde öğrencilerin projelerinin sergilendiği alanı gezdi, öğretmelerden bilgi aldı. Okul müdürlerinin, öğretmenlerin ve öğrencilerin yapmış oldukları çalışmaları takdir ettiğini söyledi. Aras, öğrencilerden bilgi alıp, projelerin yer aldığı etkinliği büyük bir ilgiyle gezdi. Etkinlikte birçok farklı çalışma dikkat çekti. Projeye katılan öğrenciler yaptıkları çalışmaları ziyaretçilere ve okul arkadaşlarına heyecanla anlattılar.
 
Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nurettin Aras, Türk İsveç Kardeşlik Ortaokul "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları" Açılışı yapılan Ortaokulun genç mucitlerinden bilim fuarı hakkında bilgiler aldı.

Aras, “ bu çalışmalar Öğrencilerimizin özgüveni artıyor. Bu tür etkinlikler hayal gücü ile yaratıcılığın birleşimi olup, öncelikli amacı da bu yaratıcılığın ortaya çıkmasına zemin hazırlamak ve öğrencilerimizin kendilerine olan özgüvenini artırmaktır.  Bu fuarlar öğrencilerimizin kişisel gelişimleri ile bilgi ve birikimlerine çok önemli katkılarda bulunuyor” dedi.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.