Flaş Haber :
Hava Durumu

Listesi kabul edilmedi

17 Temmuz 2021
0 Haber Yorum
​Kadın Futbol Kulüpleri Birliği Olağan Genel Kurulu’nda gergin anlar yaşandı. Bağcılar Belediye Başkan Danışmanı Mehmet Sirkeci’nin verdiği liste Divan Başkanı Hasan Şahinkaya tarafından “eksiklikler var” gerekçesiyle kabul edilmeyince, CHP’ye yakınlığıyla bilinen Yaşar Kalender yeniden başkan seçildi.

Kadın Futbol Kulüpleri Birliği Olağan Genel Kurulu’nda gergin anlar yaşandı. Bağcılar Belediye Başkan Danışmanı Mehmet Sirkeci’nin verdiği liste Divan Başkanı Hasan Şahinkaya tarafından “eksiklikler var” gerekçesiyle kabul edilmeyince, CHP’ye yakınlığıyla bilinen Yaşar Kalender yeniden başkan seçildi.


Kadın Futbol Kulüpleri Birliği Olağan Genel Kurulu 10 Temmuz Cumartesi günü Sarıyer Kireçburnu Spor Kulübü Tesislerinde gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren Yaşar Kalender yeniden başkan seçildi.  

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından yapılan oylama sonucu Divan Başkanlığına Hasan Şahinkaya seçildi. Daha sonra Başkan adayları Yaşar Kalender ve Mehmet Sirkeci listelerini Divan Başkanlığı’na verdiler. Divan Başkanı Şahinkaya’da Kalender’in listesini kabul ederken Sirkeci’nin listesini ise eksiklikler var gerekçesiyle kabul etmedi. Bunun üzerine Sirkeci ve ekibi, Divan Başkanı ve Üyelerine sert tepki gösterdiler. Tatsız görüntülerin yaşandığı kongreye tek aday olarak giren Yaşar Kalender 28 oyla yeniden başkan seçildi.     

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.