Flaş Haber :
Hava Durumu

KILIÇDAROĞLU’NUN CHP’Sİ ÇOK KİRLİ...

08 Aralık 2021
0 Haber Yorum
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve "İBB'den yakında büyük bir ihale alacağım o zaman sana araba alacağım, evini de değiştireceğim" vaadi ile Aynur Doğan adlı CHP'li kadınla yasak aşk yaşadığı ortaya çıkan CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat’a, kimse hesap sormadı.

CHP’LİLER YÜZLERİ KIZARMADAN BİR GÜZEL DİNLEDİLER… 
Emek veren namuslu örgüt üyelerine hesap soruluyor, namussuzluk yapanlar bakın nasıl korunuyor.
 
CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Taciz olayına şantaj dedi ve olayın üstünü örtmek için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan yardım istedi, hiçbir CHP’linin yüzü kızarmadı ve kimse hesap ver demedi. Neden hesap sormadınız diyenlere “susun” denildi, patlak veren taciz olaylarının ve kirliliklerin üstünü örttükleri gibi bu ihale kahramanınında yaptıklarının üstünü örtmenin yolunu ve yöndemlerini uyguladılar. TBMM Genel Kurulu'nda, 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ile 2020 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi üzerinde AKP Grubu adına yaptığı konuşmada, CHP’liler yüzleri kızarmadan bir güzel dinlediler…  
 
   
“YUNAN” HABERİNİ YAPAN GAZETECİYE CEZA, NAMUSSUZLARA MAKAM, MEVKİ 

Bu günlerde ise İETT'deki 1 milyar 233 milyon 664 bin 941 TL'lik rant skandalı ile suçlandı yine CHP’den kimse hesap sormadı. CHP hesap soruyor, es kaza sosyal medyadan bir partili için yazı yazana, emeği savunan ve halkın çıkarlarını koruyanlara, namuslu vatandaşlara HESAP SORUYOR
AMA...


AKP’ye muhalefet yapan solcuları kapının önüne koyan şaşkın ve SOROSCU  Kemal’in ve, SOLA İHANET EDEN, tacizcileri koruyan  Canan’ın CHP’si  “YUNAN” haberini yapan, Burhan Kuzu’ya dolandırıcı diyen, CHP’nin iktidarı için yazan, CHP’nin iktidar olması için bedeller ödeyen gazetecilere CEZA... Bu kadar aşağılık işler yapanlara “siz kimin projesisiniz, kime uşaklık yapıyorsunuz” demezler mi? 

CHP OLDU KİRLİLİKLER PARTİSİ, “TACİZCİLERİN” PARTİSİ

CHP Taciz yapanlara, hırsızlık işine girenlere ve usulsüz ihale alanlara yanı namussuzlara hesap sormadığı gibi onları koruyor, onlara makam mevki veriyor… Vay bu CHP’nin haline, yazıklar olsun CHP genel başkanına, namusluluk havası atan CHP kadrolarına, İstanbul il başkanına, İlçe başkanlarına ve bu durumları gördüğü, bildiği halde “MELEYEN” CHP örgütlerine.  CHP oldu kirlilikler partisi.
 
DELİLLERİYLE PAYLAŞTI
 
Sabah Gazetesi haber koordinatörü Kenan Kıran, CHP İstanbul Milletvekili ve CHP Parti Meclisi Üyesi Özgür Karabat'ın, İBB'den 14 ihale aldığını ve bu ihale bedelinin 2 milyar'a (yaklaşık 2 katrilyon) tekabül ettiğini açıkladı.
 
Kenan Kıran, paylaşımı sadece yazıya dökmekle kalmadı. Belgeleriyle beraber güçlendirdiği ifşası, CHP zihniyetinin "yolsuzluk" skandalını gözler önüne serdi. 14 ihalenin tarihlerine yer veren Kıran, tek tek hangi gün hangi tarihte ihalelerin alındığını da yine belgeleriyle açıkladı. Buna göre, 20 Eylül 2019, 23 Eylül 2019, 20 Kasım 2019, 21 Kasım 2019, 23 Aralık 2019, 23 Aralık 2019, 27 Aralık 2019, 22 Ocak 2021, 22 Ocak 2021, 9 Şubat 2021, 9 Mart 2021, 11 Mart 2021, 11 Mart 2021, 16 Haziran 2021 tarihlerinde, yolsuzluk yapılara 2 milyar TL değerinde ihale alındığı ortaya çıktı.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.