Flaş Haber :
Hava Durumu

İnce “Uçak falan yok” diyen Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

31 Temmuz 2021
0 Haber Yorum
Erdoğan'ın "THK'nin elinde buralarda rahatlıkla kullanılabilecek uçak falan yok" sözlerine Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ateş püskürdü: Çok sert sözlerle eleştirilerde bulundu.

İnce:  Ne sınırlarımızı ne ormanlarımızı koruyamadınız. Tekbir getirip de  yangın söndürenlerden olmayacağız, bilimi ve aklımızı kullanacağız Yunan galip gelsin diyenler, depremi dua ile, yangını tekbir getirerek söndüreceğiz diyenler ülkeyi yönetenleri akıl hocalarıdır. Biz tekbire karşı değiliz, biz cahilliğe ve bilimsel olmayan işlere karşıyız. Manavgat’ta yaşananların        Bana kimse doğal bir olay olduğunu anlatamaz." Böyle bir felaket görmedim, evler yanmış, böcekler ölmüş, güvercinler dumandan zehirlenmiş. Bir araç olsa o köy kurtulurdu, devlet yok diyor vatandaşlar. Üç uçağımız var 98 yerde yangın çıkmış.
 
Erdoğan, Utanmadan, sıkılmadan Türk Hava Kurumunun yangına müdahale yapacak gücü olmadığını söylüyor. 19 sene iktidarda olan sensin. 13 tane kendine özel uçağın var, uçan sarayın var, dünyanin en büyük uçağı sende utanmıyor musun bu rezillikten.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.