Flaş Haber :
Hava Durumu

İmam Ekrem Yüzünden Esenler Üçyüzlü Trafiği Felç

04 Ekim 2021
0 Haber Yorum
Esenler Üçyüzlü meydanından Bağcılar, Güngören istikametine doğru günün her saati yaşan trafik yoğunluğu sürücüleri ve vatandaşları çileden çıkardı.

Esenler Üçyüzlü bölgesindeki trafik yoğunluğunun bitmesini sağlayacak olan bozuk olan yolun asfalt tamiri ve yol yapım çalışması geçtiğimiz aylardan itibaren başlamıştı. İBB’nin başlattığı çalışma Karınca misali ilerlediği için bir türlü tamamlanmadı, ne zaman tamamlanacağı da belli değil.
 
İBB’nin başlattığı bu çalışma belli ki gelişi güzel başlamış. Halbuki böyle bir çalışma öncesi alternatif yollar belirlenir ve trafik yan yollardan verilir. İş bilmez birim amirlerinin yaptığı plansız, programsız çalışmanın faturası her zaman olduğu gibi bu seferde, araçlara, esnafa ve işe, Hasta haneye gitmek için toplu ve özel aracını kullanan herkese kesiliyor.
İBB’nin bu iş bilmez birim yetkililer vatandaşa çile, seçilmiş İBB Başkanına beddua getiriyor. Yanı kaş yaparken göz çıkaranların cezasını halk çekiyor, beddua ise İmam Ekrem’e.
 
Vatandaşlar ve Sürücüler: Alternatif yollar yapılmadan trafiğin yan yoldan verildiğini bu yapılanın iş olmadığını,çalışmaların bir an önce bitirilmesi gerektiğini söyledi. Sadece sürücüler değil aynı zamanda Üçyüzlü esnafı da çalışmaların kendi işlerini etkilediklerini söylediler.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.