Flaş Haber :
Hava Durumu

İYİ PARTİNİN MEŞALESİNİ ÇALAN CHP’NİN KADEHCİLERİ

31 Ağustos 2021
0 Haber Yorum
Esenler İyi parti ilçe başkanı Ömer Kara ve yönetim kurulunun haftalar öncesinde programladığı, karar aldığı 30 Ağustos Zafer Bayramı meşale yürüyüşünü CHP Esenler ilçe başkanı kendisi organize etmiş gibi duyurmasına İyi parti cenahından; “yuh yahu, bu ne pişkinlik” ifadeleri geldi.

Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak ve onun eserlerine sahip çıkmak bu kirli ellere ve ağızlara kalmışsa vay halimize…

MEŞALE YÜRÜYÜŞÜNÜ İYİ PARTİ DÜZENLEDİĞİ HALDE … NEDEN İYİ PARTİ YAZILMAMIŞ


Ahlaksızlığı meslek edinmiş, kirliliklerle medyaya manşet olmuş birisinin etrafında kümeleşen yığınlar…hani mahkemeleşmek, hani hesap sormak. Eylemi yapana yanı her türlü pisliği tescillenen birine “başkanım” diyen, el pençe duran yığınlar…eylemi haber yapan bizlere hesap soramadığınıza göre , hesabı sormak  yine bize kaldı. Yine biz haklıyız ve doğruları söylediğimize sizde inanmış olmanıza rağmen neden sessiz kaldınız? Olmuş ve yaşanmışları yazdığımız için pişmanlığımız yok ama üzüntümüz olanlara sessiz ve duyarsız kalanlara. Kırgınlığımız ve kızgınlığımız bu kadar olaya karşı ne bizlere nede başkanım dediğinize “işin aslı doğru mu diye soramayan, yüzleşmemiz için yetkilileri arayıp soramayan” siz zavallı örgüt gibi görünen yalakalara.  O mağdurlar yoksa sizlerle akraba değil mi, yoksa onlar sizlerin kardeşleri, çocukları değil mi? Onlara biz sonuna kadar sahip çıkmaya devam edeceğiz…

Atatürk'ün ölümüne kadeh kaldıran CHP’li Mısıroğlu’nun 30 Ağustos şovu

Yazıklar olsun Atamızı Beyaz leblebi ve rakı ile özdeşleştiren sözde Atatürkçü ve cumhuriyetçi geçinen ve hesabını sormayan CHP yetkililerine, yağcılık yapan, koyun olmuş ve Mısırlıoğlu zihniyetini kabullenen CHP Esenler ilçe yönetimine ve ilçe örgütüne…  Yazıklar olsun Atatürk’ün partisinde koltukları işgal eden ağababalara. Hatırlatırım “Benim iki büyük eserim vardır; biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi'dir” diyen ve cumhuriyeti kuran iki ayyaş değil Mustafa Kemal Atatürk’tür.

Senin- sizin bunun hesabını sormadığınız için Mustafa Kemal Atatürk’ü ağzına almaya ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlamaya hakkınız yok!
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.