Flaş Haber :
Hava Durumu

IŞİD'in Bombalı Eylem Listesi Ortaya Çıktı

02 Nisan 2016
0 Haber Yorum
Terör örgütü IŞİD'in Türkiye'de terör eylemleri gerçekleştirme ihtimali olan yerlerle ilgili bir belge sosyal medya paylaşıldı.


IŞİD'in Bombalı Eylem Listesi Ortaya Çıktı

Terör örgütü IŞİD'in Türkiye'de terör eylemleri gerçekleştirme ihtimali olan yerlerle ilgili bir belge sosyal medyda paylaşıldı. "Gizli" uyarısı taşıdığı görülen ve GATA'dan gönderildiği görülen belge ise Piyade Kurmay Albay Muammer Alper imzasını taşıyor.

 Türkiye Ordusu tarafından gönderildiği iddia edilen belgede, örgütün IŞİD tarafından Ankara ile İstanbul'da hedef alınacağı yerlerin listesini ilgili birimlere yolladığı iddia edildi. 
 
Sosyal medyada sitelerinde bu akşam yayımlandığı öne sürülen “Gizli” antetli belge, Genelkurmay Başkanlığı Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Komutanlığı tarafından gönderilirken, Piyade Kurmay Albay Muammer Alper imzasını taşıyor.
 
Belgedeki bilgilere göre IŞİD, İstanbul ve Ankara’da Hıristiyan ibadet yerleri ile bazı gece kulüplerine, restoranlara ve otellere eylem hazırlığı yapıyor.


 
IŞİD, geçen yıl Ankara Garı’nda, yaklaşık iki hafta önce de İstanbul'da İstiklal Caddesi’nde kanlı saldırılar düzenlemişti.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.