Flaş Haber :
Hava Durumu

HASİP DİNÇSOY İLKOKULU’NDA NELER OLUYOR !!!

09 Eylül 2021
0 Haber Yorum
İsimlerini açıklamak istemeyen ve eğitim camiasından bazı kimselerden edindiğimiz bilgilere göre Müfettişler Hasip Dinçsoy İlkokulu’nda karargâh kurmuşlar ve uzun süre bu okulumuz hakkında bazı incelemelerde bulunacaklar gibi gözüküyor.

Okul Müdürü Nihat Yeşilyurt’un bitmek bilmeyen para hırsı ne yazık ki eğitimi ikinci plana attı. Velilerden her zaman olduğu gibi yine para aldığı, adres kaydı tutmayanların kayıtlarını da kendisinin bir şekilde hallettiği ve yine para karşılığında özel sınıf oluşturduğu, kimi velilerden 1000 TL, kiminden 2000 TL, kiminden 3000 kiminden 5000 TL para aldığı kısacası kimden ne alırsam kardır diyerek okulu adeta ticari alana çevirdiği herkes tarafından bilinmektedir. Parası olmadığını söyleyen bir öğrenci velisinden aldığımız bilgiye göre, Nihat Yeşilyurt, kendisine “parayı getirmezsen çocuğunun kaydını yapamayız” diyerek paraya olan zaafını bir kez daha ortaya koymuştur.

EĞİTİM-BİR-SEN’İN YAKASINDAN DÜŞ ARTIK !!!
Eğitim-Bir-Sen Sendikasından bir grup eğitimci de Nihat Bey’in sendikaya çok ama çok zarar verdiğini, bu kadar şaibeli işle anılan ve ismi sürekli yolsuzlukla ön plana çıkan birinin sendikalarını temsil etmesinin yüreklerini yaraladığını ifade etti.
 
SIRADA KİM YA DA KİMLER VAR NİHAT BEY !!!
Nihat Bey’in geçmiş soruşturmalarını kapatan ve sonradan ismi yolsuzlukla anılan eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram ERCAN’ın görevden alındığı, bunda da Nihat Bey’in soruşturmalarındaki tutumunun da etkili olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Nihat Bey şimdi kimin başını yakacaksın!!!

 
Bağımsız yerel gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede yaşanmış gerçekleri tarafsız bir şekilde aktarmaktır. Kişilerle ve kurumlarla asla bir hesaplaşma peşinde değiliz.  Bu anlayışla Nihat Bey’i, uyaran haberler yapmamıza rağmen bildiğini okumaya devam ediyor ve eğitime zarar veriyor.  Arkasındaki gücü biz biliyoruz ve o güce “eğitimin üzerinden kirli ellerinizi çekin” diyoruz.

 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.