Flaş Haber :
Hava Durumu

Gürsel Tekin’den Soylu’nun İddialarına Cevap

26 Mayıs 2021
0 Haber Yorum
”Sadece Sedat Peker değil herhangi bir suç örgütü yöneticisiyle ilişkim varsa hemen istifa edeceğim.”

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Habertürk TV’de canlı yayının sürdüğü saatlerde sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çağrıda bulundu: Sadece Sedat Peker değil herhangi bir suç örgütü yöneticisiyle ilişkim varsa hemen istifa edeceğim. Eğer ispatlayamazsa hemen şimdi özür dilemek zorundadır.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün akşam Habertürk TV’de yayınlanan programda, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’e yönelik çeşitli iddialarda bulundu. Tekin ise o iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi. Tekin’in açıklamaları ise şöyle:

– İçişleri Bakanlığı makamında Süleyman Soylu’ya açık çağrıda bulunuyorum. Sadece Sedat Peker değil herhangi bir suç örgütü yöneticisi ile ilişkim varsa hemen istifa edeceğim. Eğer ispatlayamazsa hemen şimdi Habertürk TV canlı yayınında özür dilemek zorundadır.

Kendisiyle İlişkim Yoktur

– Sedat Peker kendisinin bir kere bana selam verdiğini benim de bu selamı aldığımı iddia ediyor. Bu olayı da hatırlamıyorum. Kendisiyle hiçbir bağlantım, ilişkim yoktur. Bu iddiaların tamamı da iftiradır. Habertürk TV’ye de bağlanıp cevap hakkımı kullanmak istediğimi bildirdim.

– 2016 yılında akademisyenlerin tehdit edilmesine karşı partimizin hazırladığı bildirgeyi de ben okudum. Bu suç örgütlerine ve tehditlerine karşı her zaman dik durduk, dik duracağız.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.