Flaş Haber :
Hava Durumu

Esenler’de Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım 2021
0 Haber Yorum
24 Kasım Öğretmenler Günü Türkiye genelinde olduğu gibi Esenler’de de İlçe Milli eğitim müdürünün, öğretmenlerin, siyasi parti ilçe başkanlarının ve STK’ların katılımıyla Atatürk anıtına çelenk, sunuldu saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı.

"Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesilsizin eseriniz olacaktır” diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Başöğretmenliği kabul edişinin yıldönümü olan 24 Kasım tarihinde kutlanan Öğretmenler Günü, Esenler’de İlçe Milli Eğitim Müdürünün organizasyonunda düzenlenen etkinlikle kutlandı.
 
Esenler'de düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları, Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başladı. Törene Milli Eğitim Müdürü Nurettin Aras, öğretmenler, İYİ parti ilçe Başkanı Ömer Kara, MHP İlçe Başkanı Hakan Özel, ESDEF Başkanı Cuma Helvaci, ESDEF eski Başkanı Süleyman Kahveci katıldı. Sabahki etkinlik Anıta çelenk konulmasının ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla ile sona erdi.

7-24 Esenler ailesi 0larak, Çağdaş, laik, demokrat, cumhuriyetçi, aydın ve “Öğretmenler, Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister” diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda yürüyen öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.