Flaş Haber :
Hava Durumu

Esenler Ortopedik Engelliler Derneği Yeniden Yapılanıyor

29 Ağustos 2021
0 Haber Yorum
Esenler ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Aziz Arkan, Bayrampaşa’da verdiği kahvaltılı toplantıda, “yeni bir yönetim kuracağız ve yeniden yapılanacağız, sorunları bilen ve çözümleri konusunda projeleri olan arkadaşlarla bu yönetimi oluşturacağız” dedi.

Esenler ortopedik Engelliler Derneğinin Bayrampaşa’da bir parkta verdiği kahvaltıya, dernek yönetim kurul üyeleri, engelliler ve engelli aileleri ile birlikte, siyasi parti temsilcileri, STK yöneticileri katılım sağladı. Davetlilerin yaptığı konuşmalarında, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Şenol Baş ve bu süreçte yaşamını yitirenler rahmetle anıldı. AKP Bağcılar belediye başkan danışmanı Mehmet Sirkeci, yaşamını yitiren ve aramızdan ayrılarak ebediyete intikal eden engelli yurttaşlarımızın yakınlarına, Fatiha okuyarak herkesin ellerini semaya açmasını istedi.  

Esenler Belediye Başkan danışmanı Mehmet Kaya, AKP Bağcılar belediye başkan danışmanı Mehmet Sirkeci, İYİ Parti il engelli komisyonu başkanı Cemal Uzun, CHP il engelli üyesi Gökhan Bulaç, ESDEF Eski Başkanı Süleyman Kahveci, Görme engellileri derneği başkan yardımcısı Mustafa Arala ve engelli dostları kahvaltılı toplantıya katılım sağladı. 

Esenler ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Aziz Arkan, katılımlarından dolayı yaptığı teşekkür konuşmasında: Yeni bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz, önümüzdeki günlerde tüm yönetim kurulunu değiştireceğim. Nedeni ise bizler sorunlarımızın çözümleri konusunda projeli ve dinamik kadrolarla daha kolay çözebileceğimizi düşünüyoruz.  Bakınız yüzlerce proje içinde ilk ona giren bir projemiz var. Bu proje ve benzeri projelerimiz bizlerin gururudur. Önümüzdeki yapılanmamızı bu nedenlerden dolayı yanı daha fazla proje geliştiren bir ekiple çalışarak tüm engelli yurttaşlarımızın sesi olacağız” dedi.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.