Flaş Haber :
Hava Durumu

ESENLER GELECEK PARTİSİYLE ARAMIZDAKİ BUZLAR ERİDİ

07 Ekim 2021
0 Haber Yorum
Esenler Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ve Yönetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde 1. Olağan kongresi sonrası ilk önce gazetemizi ziyaret ettiler.

Esenler Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ve beraberindeki yöneticileri ile gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret gayet samimi bir ortamda gerçekleşti. Sayın İlçe Başkanı Kaplan’la aramızda yaşanan gönül kırıklığı ve nedenlerini konuştuk. Bir yanlış anlaşılmanın sonucunu yaşanan küskünlüğü nedenleri ile masaya yatırdık.
Kaplan söz verdi…
Önce biz ev sahibi olarak yaşananları anlattık ve Esenler Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mustafa Kaplan’dan bazı konularda söz aldık.
 
“KALEMİNİ SATMAYANLARLA BU YOLLARI AŞACAĞIZ
Kaplan: Bizler Türkiye’nin geleceğiyiz, bu anlayışla yola çıktık. Ötekimiz olmaz, aramızda küskünlüğe yer yok.  Basının özgür ve tarafsızlığını savunan birisiyim. Kalemini satmayanların kalemini kimse kıramaz. Bizler geçmişte nasıl muhalefet yaptıysak, insanlarımızın yarınlara umutla bakması için daha güçlü ve etkili siyaset yapacağız. Halk adına konuşacağız, Esenler adına söz söyleyeceğiz. Yanlış nereden kimden gelirse biz o yanlış yapana karşı en sert sözlerle muhalefet yapacağız.  Kavga değil barış ama herkesle…Bizler bir siyasi partiyiz, değerli yerel basınımızla bir kavgamız söz konusu bile yapılamaz. Partim, ben ve yönetimim kalemini satmayan, halk adına yazan, çizen basınımızla uzun yolumuzu birlikte yürüyeceğiz. Ortada bir yanlış anlaşılma olmuşsa, tüm basın emekçilerimizden özür dileriz, sizler bizim gözbebeğimizsiniz” dedi.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.