Flaş Haber :
Hava Durumu

CHP’de İmamoğlu ne derse o…

29 Temmuz 2021
0 Haber Yorum
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, her şeye “Maydanoz” olmaya devam ediyor. Partinin genel başkanı, parti organları varken kimin ne yapıp yapmadığına müdahale yetkisin, kendinde gören İmamoğlu, nereye oynuyor, kime hizmet yapıyor…?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, göçmen karşıtı tavrıyla gündeme gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a tepki gösterdi: "O tür söylemleri kabul etmiyorum." Dedi. Adama sana ne oluyor diye sormazlar mı? Sen kim oluyorsun da neyin yanlış olduğuna veya kimin ne konuştuğuna, nasıl konuşacağına İmamoğlu olarak karar verme yetkisini kendinde görüyorsun. Ama CHP’nin genel başkanı ve yetkili organları ipin uçunu kaçırmış,
CHP'de KİM KİME DUM DUMA 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, göçmenlere verilecek suyun 10 kat pahalı olacağını söyleyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'la ilgili bir soruyu yanıtladı. DW Türkçe muhabirine konuşan İmamoğlu Tanju Özcan'a ilişkin olarak "O tür söylemleri kabul etmiyorum" ifadesini kullandı. 

İstanbul'daki göçmenlere ilişkin olarak BM ile işbirliği yaptıklarını söyleyen İmamoğlu, "Kaç milyon insana hizmet veriyoruz? Ulaşımla ilgili 15 milyon küsur, artı yolcusu, artı turisti diyoruz ama diğer rakamlara baktığınızda iki milyona doğru giden sığınmacı, mülteci ya da vatandaş olmuş olanlar gibi bazı yeni sayıları üstüne koyduğunuzda biz belki 18-19 milyona hizmet ediyoruz" dedi. 

İmamoğlu, “Türkiye’de ne yazık ki durdurulamayan bir akım var. 5-6 milyon rakamlarına doğru gittiği tahmin edilen bir süreç var. Bu artık demografinin tümden değişimine giden bir altlık oluşturuyor. Bütün bunların temelden ele alınacağı bir dönemi oturup konuşmak zorundayız" diye konuştu.
 
 

 

 
 
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.