Flaş Haber :
Hava Durumu

ÇETİNKAYA, ŞAHİN’E ASLINI İNKAR EDEN HARAMİ DEDİ

09 Haziran 2022
0 Haber Yorum
Esenler Belediye Meclisinin Haziran ayı 2.oturumda gergin anlar yaşandı. 4 nolu rapor görüşmelerinde karşılıklı hakaretler havada uçuştu. Ömer Çetinkaya CHP’li Kemal Şahin’e Harami dedi, Şahin bu kelimeyi yalayıp yuttu…

Esenler Belediye Meclisinin Haziran ayı 2. Birleşiminde gündem dışı konuşmalarla tamamlandı. İlk konuşmacı İYİ Partili Lütfi Kahveci, AKP’li meclis üyelerinin sözünde durmadıklarını ima eden bir konuşma yaptı.
 
Kahveci: Bizler aramızda konuşmuştuk ve bir centilmenlik anlayışı içinde olacağız demiştik. Demiştik ki bundan sonra genel siyasete ve genel konulara girmeden Esenlerin meselelerini konuşacağız. Ama sizler işinize geldiği gibi konuşuyorsunuz, geçtiğimiz meclis oturumunda Esenlerin dışında aklınıza ne geldiyse konuştunuz. Sizler böyle devam ederseniz bizde gereğini yapar her konuda konuşuruz.

Bir diğer konu ise yeni konutların yapıldığı yerde ve Esenlerde sokaklara bazı kişilerin isimlerini verilmiş. İsimleri belirlemek birkaç ismin dışında elbette sizlerin kendi dünya görüşünüzde olanlardan olduğunu görmekteyiz. Bu siyaseten ve ahlaken etik değildir. Ne demek yaşayan ve ülke adına bir başarısı olmayan birilerinin ismini, cadde ve sokaklara vermek? Bu arada Aziz Sancar hocamız ve Merhum Alparslan Türkeş’in bir caddemize isminin verilmesi bizleri onurlandırdı” dedi.

“KEMAL ŞAHİN HARAMİDİR- ASLINI İNKAR EDİYOR…”
Ömer Çetinkaya: Biz sözümüzün eriyiz, biz elbette Esenleri konuşacağız. Sokak isimlerine sıra gelince, CHP Meclis üyesi bir acayip insan, zannedersiniz Esenler’de yaşamıyor. Bu arkadaş Esenler’de Atatürk caddesinin, İnönü Caddesinin varlığından bihaber. Atatürk, İnönü bizim olduğu gibi Abdülhamit’te, Murat Kurum ve diğerleri de bizimdir. Bu arkadaş iş olsun diye konuşuyor, AKP Mahallesi ne demek? Bu üslup kaba bir üslup. Birileri de Atatürk caddesinden dolayı Atatürk Mahallesi yaptınız derse aynı kabalığı yapmış olur. İsimlerin tamamı buraya katkı sunmuşlar.

Ömer Çetinkaya: CHP Meclis üyesine cevap vermemek doğru olmaz ama kendisine hak ettiği ve anladığı dilden cevap vereceğim. Kemal Bey, Abdülhamit handan rahatsız, kökü olmayan, aslını inkar eden Haramidir… Bu arkadaş kendi aslını, neslini atasını inkar eden bir haindir.   

  •  
  • MHP Meclis üyesi Oğuzhan Başdoğan: Merhum başbuğumuzun isminin bir caddeye verilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu vesile ile meclisimize ve emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.
 Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.