Flaş Haber :
Hava Durumu

AKP Esenler Meclis Üyesi ’ne kıyak ihale

01 Eylül 2021
0 Haber Yorum
AKP Esenler Belediye Meclis Üyesi ve AKP Gurup Başkan Vekili Enes Bozdoğan’ın Esenler Belediyesi’nden 267 bin 430 TL’lik ihale aldığı ortaya çıktı. İhalenin davet usulü “Pazarlıkla” yapılması ise akıllarda soru işaretleri bıraktı.


AKP Esenler İlçe Yöneticileri ve bazı AKP’li Meclis Üyeleri’nin Esenler Belediyesi’nden ihale almaya devam ettiği ortaya çıktı. Bazı ihalelerin davet usulü “Pazarlıkla” yapılması soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Esenler Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün “Millet Bahçesinde ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde Çeşitli Malzeme Alım İşi” ihalesi 8 Şubat 2019 tarihinde yapıldı. Saat 15.00’da yapılan ihaleye sadece AKP Esenler Belediye Meclis Üyesi ve AKP Gurup Başkan Vekili Enes Bozdoğan davet edildi. Pazarlık usulüyle yapılan ihaleyi Bozdoğan, 267 bin 430,90 TL’ye aldı.Enes Bozdoğan kimdir?

1972 yılında Kayseri Tomarza da doğdu ilk, orta ve lise eğitimini Tomarza’ da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Kendisine ait inşaat firmasında yöneticilik yapmaktadır. Aktif siyasete sırasıyla kurucu mahalle yönetim kurulu Üyeliği, Mahalle Başkanlığı, İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerini icra etti. 2019 yılında gerçekleştirilen Yerel Seçimlerinde Belediye Meclis üyesi olarak seçildi. Birçok sivil toplum kuruluşu ve vakıflarda aktif görevlerde bulundu. Halen Esenler AK Parti Grup Başkanvekili olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.