Flaş Haber :
Hava Durumu

Mutlu: CHP seçimlere hazır – iktidara yürüyoruz

13 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu başkanlığında, Basın Yolu İle Kamuoyunu Bilgilendirme Toplantısı İlçe Merkezinde Gerçekleşti. Toplantıya katılan CHP Bayrampaşa meclis üyeleri yapmış oldukları çalışmalarıyla ilgili yerel basına bilgi verdiler. Belediye çalışmalarını muhalefet partileri ile uzlaşı içinde yaptıklarını ve halkın yararına olacak şekilde doğru ve ilkeli çalıştıklarını, AKP’li meclis üyelerini ise yanlış yapılan uygulamalarda usturuplu bir dille uyardıklarını söylediler.

CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu, basın değerlendirme toplantısına, basına ve meclis üyelerine yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Mutlu: bu toplantının amacı siz değerli basın mensupları aracılığı ile yapmış olduğumuz çalışmaları halkımıza duyurmak, kamuoyunu bilgilendirmektir” dedi ve yerelden genele siyasetin ısındığını, önümüzde bir secim olduğunu, seçimlere CHP olarak hazır olduklarını söyledi.

Başkan Mutlu Bayrampaşa Meydanı olmayan tek ilçedir diyerek Bayrampaşa belediye başkanının çalışmalarının yetersizliğini ve başarısızlığını eleştirdi. Bugüne kadar yapılan yatırımların tamamına yakınını İBB yaptığını, Bayrampaşa halkının aileleri ile birlikte zaman geçireceği, oturabileceği bir mekanın olmadığını söyledi. “Son zamanlarda kontrolsüz göç aldığı için burada yaşayan halkımızın yaşam alanlarının sınırlandığını görüyoruz ama tüm bu engellere rağmen biz iktidara geliyoruz. CHP’nin iktidarında herkesin ama herkesin yüzü gülecek, adaletli bir yönetimle, az kaldı kimseyi ötekileştirmeyen bir düzen ve yönetim bizleri bekliyor” diyerek AKP İktidarını ve yönetim anlayışını sert sözlerle eleştirdi.

“İBB HİZMET YAPMAK İSTİYOR AKP ENGELLİYOR!”
İBB Meclis Üyesi Fettah Dindar ise: AKP İBB’yi kaybetmenin ezikliği ile yapacağımız çalışmalara engel olmak için her yola başvuruyor. Bakınız kendileri yaptıkları ve ihaleye verdikleri projeleri bugün yapılmasın diye engel çıkarıyorlar. İBB’de çoğunluk ellerinde istedikleri herşeyi yapıyorlar. İlçemize hizmet yapılmıyorsa engelleyen AKP’dir. İBB hizmet yapmak istiyor ve proje ortaya koyuyor onlar” yapamazsınız” karşı çıktıkları gerekçe ise uyduruk gerekçe. Bakınız kendi dönemlerinde İBB’nin yıllık gelirinin üstünde 67,5 milyar liralık başlamış proje var ama bu projeye bugün kendileri karşı çıktıkları için yapılamıyor” diyerek yandaş belediyeciliğin zararını halkın çektiğini, bu zararın faturasını halka ödettiklerini söyleyerek eleştirilerine devam etti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.