Flaş Haber :
Hava Durumu

Kılıç’tan Malatya’ya ve Vali Şahin'e Selam!

13 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
2013 yılında Dilovası Kaymakamlığı, 2016 yılında Esenler Kaymakamlığı görevlerinde bulunan Hulusi Şahin, Malatya ilimize vali olarak adandı. Değerli valimiz Hulusi Şahin’in ataması Esenler’de sevinçle karşılandı.

Malatya’ya Vali olarak atanan eski Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin, görevde bulunduğu dönemde Esenler halkının büyük sevgisini kazanmıştı, o sevgi bugün zirve yaptı. Şahin’in Esenlere yaptığı hizmetleri ve bıraktığı güzel anıları O dönem CHP Esenler Belediye meclis üyesi görevinde buluna Yüksel Kılıç anlattı.

Yüksel Kılıç,

  • “Sayın valimiz Esenler ilçemizde görev yaptığı dönemde kendisiyle uyum içinde çalıştık, kendilerinin eğitime ve öğretime verdiği destekleri biz unutmadık. Esenlerin acilen ihtiyacı olan bir liseyi yaptırmak için çok büyük gayretleri oldu, hatta bizlere destek olmamız gerektiğini anlattı bizde kendisine gerekli desteği verdik. Bugün valimizin gayretleri sonucu Menderes mahallesinde bitmek üzere olan lise Sayın valimizin girişimiyle ve bizlerin destekleri ile Esenlere bir eser bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendilerine Esenler halkı adına sonsuz teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum.

Gelelim Valimiz Hulusi Şahin’in,  bir diğer unutmadığımız başarısına.1999- 2000 yılları arasında Ardahan/ Çıldır ilçesinde ilk defa yapılan uluslararası Çıldır Gölü Festivalinin yapımında çok büyük emek ve gayretleri oldu. Halen daha bu festival her yıl yapılarak devam ediyor. Çıldırlıların unutmadığı ve her zaman sevgiyle bahsettiği valimize Çıldır halkı adına şükranlarımı sunuyorum. Valimizin yolu açık olsun” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.