Flaş Haber :
Hava Durumu

KILIÇDAROĞLU- ARINÇ- KARALAHANA, KUZU SARMASI

18 Haziran 2022
0 Haber Yorum
Kılıçdaroğlu - Arınç’in yok birbirlerinden farkları. İkisi de dün söylediklerini bugün inkar edecek kadar pişkin ve yalancı siyasetçi. Kılıçdaroğlu dün hakaretler yağdırdığı, eleştiriler zincirine eklediği ve çok büyük suçlamalar getirdiği Arınç için bugün oyunu nasıl alırım hesabıyla, “Farklı siyasi kulvarlarda olmamıza karşın birbirimize saygılıyız" diyebilecek kadar yüzsüzleşmiş birisidir.

Kılıçdaroğlu, partisinin içinde ki ve partisinin dışındaki solculara selam vermezken, sol düşünen partililerini partisinden kovarken, ne kadar memleket düşmanı hain varsa onları dostları hanesine yazması, onlarla samimi pozlar vermesi ve barış elini uzatarak, hesap soracaklarına hesap sormadan helalaşması demokratik bir duruş diye bu halka bir güzel yutturuldu.

Kılıçdaroğlu’nun Hedefi Erdoğan, düzenle hesabı yok! Kemal’in kitabında soyan, yolan, dalan edene hesap sorulmamak kaydıyla Erdoğan, karşıtı olmak yeterli, ne olursan, kim olursan, ister faşist, ister cemaatçi, dinci, gerici fark etmez dostlar kervanındasın ve yaptıkların yanında kar kalır. Bu kural Erdoğan içinde geçerli…Biz şaşırmadık- kimse şaşırmasın…

Kılıçdaroğlu’nun, FETÖ terör örgütü destekçisi ilan ettiği kim varsa onlarla kuzu ve karalahana sarması olması çoklarımıza hayal kırıklığı yaşattı ama biz bu işe hiç şaşırmadık çünkü Kılıçdaroğlu’nun karakterdik özelliği yalan ve sahtekarlığa, ihanet ve birlikte yürüdüklerini satmaya müsait. Kılıçdaroğlu herkesi kandırarak Erdoğan’ın oynadığı siyasi oyunları oynuyor. Kılıçdaroğlu ve YCHP AKP’ye benzeşmedi, AKP’leşdi…

 “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında yer almak benim hem insani hem de İslami bir görevimdir” diyen Bülent Arınç, bir tarafta; diğer tarafta ise haklı olarak ve memleket sevdasıyla “kim kozmik odayı FETÖ terör örgütüne açtıysa bunun hesabının verilmesi lazım” diyen Kılıçdaroğlu. İkisi birbirlerine müthiş savaş açmışken ve barışmaları imkansız diye düşünülürken, Arinçgiller de dostlar kervanına katılmış oldu.  Arınç, Erdoğanı ve AKP’yi göstermelik de olsa eleştirdi ama bu eleştiri bize göre yapmacık. Arınç, “Kral Çıplak” dediği için Kılıçdaroğlu’nun ve bazı CHP’lilerin“ vazgeçilmezi oldu. Arınç’a, Kemal Kılıçdaroğlu  ve onun gibi kıvıran, sözünün eri olmayanlar istedikleri kadar inansın ve güvensin, kendilerinden başka kimse ülkenin geleceğine en büyük zararları veren, FETÖ militanı Arınç’a ve Kılıçdaroğlu’nun, FETÖ’cu Arinç’a övgü dolu sözlerine itibar etmiyor.

  • Çünkü Arınç kozmik odayı açtırdın, kozmik odaya kozmetik oda diyen AKP’nin FETÖ’cü kanadından birisi olduğunu cümle alem biliyor. AKP’nin kurucu kadrosunun duayenlerinden olan, hukuku, milliyetçiliği, insanlık onurunu ayaklar altına alanların, halkı köleleştiren, özgürlüklere pranga vuranların, işçiyi, emekçiyi köleleştiren, fabrikaları, limanları, hazine arazilerini yandaşlara peşkeş çekenlerin, halkın emdiği sütü burunlarından getirenlerin suç ortağı olan Arınç, bu sefer ne hikmetse YCHP’nin ve Kılıçdaroğlu’nun ortakları ve dostları hanesine girmeyi başardı.

AKP’li Arınç artık bundan sonra tutamadığı gözyaşlarını, Kılıçdaroğlu ve YCHP için dökerse kimse şaşırmasın.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.