Flaş Haber :
Hava Durumu

'Esenler'de Hayat' reels yarışması başlıyor

20 Haziran 2022
0 Haber Yorum
Esenler Belediyesi, ilçenin günlük yaşamını konu alan 'Esenler'de Yaşam' adlı bir 'Reels Yarışması' düzenliyor.

Esenler Belediyesi, ilçenin günlük yaşamını konu alan 'Esenler'de Yaşam' adlı bir 'Reels Yarışması' düzenliyor. Yarışma çerçevesinde Esenlerliler, yaşamlarına dair en ilgi çekici faaliyetleri kayıt altına alacak ve pek çok ödülün sahibi olacak.

Esenler Belediyesi tarafından dijital medya kullanıcılarının zengin, kaliteli içerik üretmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen "Esenler'de Yaşam" konulu Reels Yarışması'na başvurular başladı. Esenler sınırları içerisinde yaşayan herkesin katılabileceği yarışma, günlük yaşama dair insanların davranışlarını ya da hissettiklerini kapsıyor. Yarışmada birinciye 10 bin lira, ikinciye 5 bin lira, üçüncüye 3 bin lira ve iki yarışmacıya mansiyon ödülü olarak bin 500'er TL para ödülü verilecek. Yarışmanın kazananları ödüllerini 30 Haziran Perşembe günü, Esenler Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenecek program ile alacak. Yarışamaya son başvuru tarihi ise 27 Haziran 2022.

 

Birden fazla video ile katılım sağlanabilecek

Yarışmaya katılım sadece Instagram Reels platformu üzerinden olacak. Yarışmaya katılan kullanıcılar, videolarını şahsi Instagram hesapları üzerinden paylaşacak. Çekilecek videolar "Esenler'de Yaşam" temasıyla yapılacak. Mevcut tema dışındaki videolar değerlendirmeye alınmayacak. Bir yarışmacı dilediği kadar video çekerek yarışmaya katılabilecek. Yarışmacıların kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaşacakları videolarda #EsenlerdeHayat" hashtagını kullanmaları, @esenlerkultur Instagram hesabını takip etmeleri ve yine bu hesabı etiketlemeleri zorunlu olacak. Bu koşulları sağlamayan videolar değerlendirmeye alınmayacak

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.