Flaş Haber :
Hava Durumu

Esenler Kaymakamı AKP’nin Genel Müdürü Gibi

27 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
İYİ Parti Esenler ilçe Başkanı Ömer Kara, “AKP’li Esenler Belediye Başkanı ve AKP’nin ilçe başkan ve yöneticiler ile mülki idari amirler el ele vermişler ve Kaymakamlık genelgesi ile Pazar Günü ( 29 Mayıs 2022) AKP’nin genel başkanı Erdoğan’ın yapacağı mitinge, tüm okulları çağırmışlar. Devletin Kaymakamı bırakın iktidar partisini hiçbir siyasi partiye hizmet yapmaz, siyasi partilerden talimat almamalı ama bizim kaymakamımız AKP’nin genel müdürlüğüne soyunmuş.

  • İYİ Parti Esenler ilçe Başkanı Ömer Kara: Devletin hizmetinde olması gereken ve tüm yurttaşlara eşit, tarafsız davranması gereken Esenlerin Kaymakamı Adil Karataş tam bir AKP militan gibi hummalı siyası çalışma yapmasını kınıyorum..
Esenler Kaymakamı Adil Karataş devletin sobasını Esenler’deki okul müdürlerine ve öğrencilere gösterdiği gibi, AKP’nin siyasi çalışmalarına devlet imkanlarını ve devletin gücünü bakın nasıl kullanıyor.

20 yıl boyunca her adımda parti devletinin inşa edildiği AKP iktidarında kamu görevlilerinin, özellikle ilçe Kaymakamlarının konumlarının gerektirdiği tarafsızlık ilkesini çiğnemesi geleneği Esenler’de Cumhurbaşkanının yapacağı Mitinge öğrencileri çağıran genelge yayınlamasıyla olağanlaştı. Esenler kaymakamı Adil Karataş AKP’nin siyasi faaliyetlerinin propagandasını çekinmeden yaptığı gibi utanmasa pankartlarını da asacak.
  • Esenler Kaymakamı utanmasa muhalif siyasi parti ilçe başkanlarını hesaba çekerek Cumhurbaşkanının mitingine gelmeleri için genelge yayınlayacak.

AKP İktidara geldiği günden beri her semtte, mülki idare amirleri ile iktidar partisinin yöneticileri ortak faaliyetler yapmalar demokrasinin ve eşitlik ilkesinin gereği olsa gerek.

Hani bir atasözümüz var “Böyle saça böyle tarak”

 
  •  
  •  
  • Esenler Kaymakamı Karataş’a, Biz diyoruz ve haykırıyoruz lütfen devletin kaymakamı olun...
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.