Flaş Haber :
Hava Durumu

Eseler 19 Mayısı fevkalade kutladı

19 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
Esenler ilçe gençlik spor müdürlüğünün organize ettiği, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram’ını birbirinden farklı etkinlikler düzenleyerek fevkalade kutlandı. Kutlamalar Atatürk anıtına çelenk sunumuyla başladı, Esenler Kadir Topbaş kültür merkezinde kutlamalara devam edildi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram’ını Esenler’de liseli öğrenciler anlamına uygun bir şekilde kutladılar. Atışalanı Anadolu Lisesi Müdürü Zafer Demir, Öğretmenlerinden İdris Eroğlu Cumhuriyet meydanına öğrencilerle  “Her şey vatan için, Her Türk asker doğar” sloganları ile girdiler.

  •  
  • Cumhuriyet Meydanında oluşan protokolde, ilk defa Milli Mücadele için ilk adımın atıldığı, kurtuluşun meşalesinin yakıldığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram’ı, Ata'mıza yakışır bir kutlama ile gerçekleşti.

Törene; Esenler Kaymakamı Adil Karataş, Milli Eğitim Müdürü Nurettin Aras, Esenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Nihat Karataş, MHP İlçe Başkanı Hakan Özel, Atışalanı Anadolu Lisesi Müdürü Zafer Demir, Okul müdürleri ve öğrenciler katıldılar. Esenler Kadir Topbaş kültür merkezinde devam eden kutlamada öğrenciler şiir okudu, okullarında başarılı olan öğrencilere plaket verildi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.