Flaş Haber :
Hava Durumu

CHP’liler Atatürk Havalimanı'na değil Uyanıp balığa gitsinler…

17 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
CHP Atatürk Havalimanı'nın yıkımına yönelik eylem gerçekleştirdi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Tren kalktığı gün yığınları trenin önüne yığmak için bir hamle yapmadı ama bugün siyasi gelecek kaygısıyla, bıraz da yukarıya yalakalık yapmak adına "Atatürk Havalimanı'na zarar verenlerden hesap soracağız" ifadelerini kullandı. Uyanıp balığa gitselerdi daha iyi olurdu.

"İstanbul Havalimanı'nı Katarlı, Suudi Arabistanlı işbirlikçilerine satmak istiyorlar" diyen Kaftancıoğlu, "Atatürk'ün ismini taşıyan Atatürk Havalimanı'nı ne yaparlarsa yapsınlar, zaten gidecekler, Atatürk Havalimanı'na zarar verenlerden hesap soracağız. Bu işin arkasındaki siyasilerden hesap soracağız. Yasadışı ve hukuksuz bir şekilde buraya iş makinesi sokanlardan hesap soracağız. Katarlı ve Suudi Arabistanlı, her kim alıyorsa fakirin tek bir kuruşunu cebine atmak üzere buraya teklif verenlerden CHP iktidarında hesap soracağız" ifadelerini kullandı.
  • Bizde diyoruz... AKP'yi siz değil halk gönderecek. Hesap sormaya sıra gelince yine hesabı halk soracak iktidardan, beceriksiz yalaka muhalefetten ve  sorosçu’lardan. CHP’liler  hesap sormaz... hesap soracak olanların idamlarına el kaldırır Denizlerin idamlarına el kaldırdıkları gibi… Çünkü CHP’nin farkı yok düzenin savunucularından, ABD işbirlikçilerinden, Siyonist uşaklarından

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.