Flaş Haber :
Hava Durumu

CHP'li Aykut Erdoğdu'nun mide bulandıran evliliği!

26 Haziran 2022
0 Haber Yorum
CHP, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun evliliği, ses getiren bir skandalla Türkiye'nin gündemine oturdu… CHP’de bir kesim özel hayat derken diğer bir kesim ise “biri vekilimiz, diğeri YDK üyesi. Yani sıradan insanlar değiller, partimizi en yüksek noktada temsil etmekte örgüt tarafından yetkilendirilmiş kişilerdirler. Onların rutinin dışındaki ilişkileri özel yasam değildir” diyerek eleştiride bulundular. Yanı bir deli suya bir taş attı yüzlerce akıllı o taşı çıkarabilecek mi?

Eski eşini yakın zamanda evlendiği Tuba Torun ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalıştığı ses kaydı eski eş tarafından paylaşılanca CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, yeni eşinden özür diledi ve bu özrü Erdoğdu’yu kamuoyu nezdinde aklayıp paklasa da, CHP’liler, “kabul edenler ve kabul etmeyenler” olarak ikiye bölündü.

"BENİ İKNA ETMEYE ÇALIŞTI"

  • Eski eşinin, Tuba Torun ile ilişkisini öğrendikten hemen sonra alınan ses kaydını Özge Erdoğdu, “Bu kaydı 3,5 ay önce aldım. Eski eşim Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun la ilişkisini öğrendikten hemen sonra. Aykut Erdoğdu beni Tuba ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken, ‘50 kişi ile yatmış’ dedi. Daha sonra 50 kişi ile yattı dediği Tuba Torun ile evlendi!” notuyla paylaştı.

Paylaşım bir anda sosyal medyada gündeme oturdu.

Paylaşımda Erdoğdu'nun, eşini Tuba Torun ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken, Aykut Erdoğdu, Torun için partide neler yaptığını anlattığı kayıt yer aldı.

"TUBA 50 KİŞİYLE BİRLİKTE OLMUŞ BİR KIZ"
  • Aykut Erdoğdu'nun kayıtta şu sözleri duyuldu:
  • "Bak dertleşmekse şuysa buysa Tuba hiçbir şey çekmedi tamam mı? Tuba 50 kişiyle birlikte olmuş bir kız. 4 senedir ehlinamus. Parasını da evini de her şeyini şey yaparak.... Harbiden babalık yaptım ben. Ben olmasam gidecekmiş evlenecekmiş de yuva kuracakmış... Ulan ben bin kere söyledim önüne biri çıkarsa git! Şimdi bana böyle hayvanmışım gibi davranıp...
 "KEMAL BEY'İ 5 KERE ARADIM LİSTEYE ALIN DİYE" Bak Özge kurultayda... Ben niye parti meclisine giremedim biliyor musun? Kemal Bey'i 5 kere aradım bunu listeye al diye. Oğuz'u 5 kere aradım beni çıkarın bunu alın diye” konuştuğu ses kaydı yayınlandı.
  • Soruyoruz bunun başından sonuna kadar ahlaklı bir tarafı var mı?
  • CHP ikiye bölündü. Her yönüyle Tam bir skandal... Diyenlerin yanı sıra özel hayat kimse karışmasın diyenlerin tartıştığı arenaya döndü…
  • Bakalım kimler yüreklice davranacak, kimler ne kadar ahlaklı olduğunu gösterecek…
  •  

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.