Flaş Haber :
Hava Durumu

CHP’LİLERDEN SOYLU’YA BÜYÜK TERBİYESİZLİK!

18 Nisan 2022
0 Haber Yorum
16 Nisan 2022 tarihinde Esenler Belediyesi, Türkiye’de ilki gerçekleşen “İYİLİK FUARI” açılışını yaptı. CHP’lilerin başlarının dara düştüğünde yardım istedikleri İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleşen bu açılışa Esenler’deki CHP’lilerin gelmemeleri ve açılıştan sonra ileri geri konuşmaları tamamen terbiyesizlik ve saygısızlık olsa gerek...Tacize sıcak bakan, tacizcilere hesap sormayan ve mağdurların hakkını aramayan CHP kadrolarının bu cemaat ve tarikat yandaşlarının açılışında olmamaları elbette büyük kayıp ve ayıp… Bunların yok birbirinden farkı!

CHP ESENLER İLÇE BAŞKANI VE KADROLARI PARTİ SUÇU İŞLEDİLER TERBİYESİZLİK YAPTILAR!!!
Esenler Cumhuriyet meydanında açılışı yapılan “İYİLİK FUARI’NIN” açılışına Esenler Belediye Başkanı, İstanbul Valisi ve CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat’ın, yaptığı kirliliğin üstünü örten ve CHP’lilerin yardım aldığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu geldiği halde CHP Esenler ilçe başkanı, yönetim kurulu, gençlik kolu, kadın kolu burada olmaması ahde vefasızlık, saygısızlık ve amiyane tabirle terbiyesizlik değil de neydi???

 “İYİLİK FUARI’NIN” iyilikseverleri Türkiye Diyanet Vakfı, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Kızılay, Sadakataşı Derneği, Verenel Derneği, İHH İnsani Yardım Vakfı, Deniz Feneri, Yetim Vakfı, CANSUYU, Hoca Ahmet Yessevi Derneği (HAYDER), Anda Derneği, Beşir Derneği, Valide İnsani Yardım Derneği ve HAYRAT olmak üzere toplam 14 cemaat ve tarikat yuvası kuruluştan teşekkül ediyor. 

Esenler CHP örgütü ile aynı karakterdik özelliği taşıyan bu oluşumların fuar açılışında CHP’lilerin olmaması büyük eksiklik olduğu gibi CHP’lilerin terbiyesizliği olmuştur.
 

KARABAT SOYLU’DAN YARDIM İSTEMİŞTİ

Nisan 2021 CHP milletvekili Özgür Karabat'ın o dönem Çekmeköy Meclis Üyesi olan Aynur D.E ile bir evde yakınlaşması sonrasında şantaja uğradığı iddia edilmişti ve Karabat bu olaya şantaj demişti…

  • Şantaja boyun eğmeyen Karabat’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan yardım istediği gazetelere manşet olmuştu.  Daha sonra Soylu konuyla ilgili olarak harekete geçti ve Kıbrıs’a kaçan şantaj çetesi yakalandı. İşte bu yüzden CHP Esenler ilçesiyle aynı karakterdik özellikleri taşıyan cemaat ve tarikat kokan kuruluşların fuar açılışına gelen ve şantaj diye geçiştirilen taciz olayının üstünü kapatan Soylunun yanında yer almayan CHP Esenler ilçesi topyekûn ahde vefasızlık yaptığı gibi terbiyesizlik yapmış oldu…

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.