Flaş Haber :
Hava Durumu

“CEMAATLE AKP ARASINDA NE FARK VAR!”

25 Haziran 2022
0 Haber Yorum
2008-2010 yılları arasında Deniz Harp Okulu Komutanlığı görevinde bulunan Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, daha sonra görevinden istifa etti. Türker Ertürk, 2010'da "TSK içinde Gülen cemaatine bağlı imamların bulunduğunu" ve "bu imamların dışarıya bilgi sızdırdığını" defalarca açıklamıştı. Ertürk, Tarikat 'şeyh'i liderinin cenazesinde devlet erkanı sıraya dizildi. Atatürk’ü rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum… Ruhu şad olsun” dedi ve açıklamada bulundu.

Tarikat 'şeyh'i liderinin cenazesinde devlet erkanı sıraya dizildi. İsmailağa cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu için Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze töreni çok konuşuldu belli ki bundan sonrada konuşulacak.

“ATATÜRK’Ü RAHMETLE, MİNNETLE VE SAYGIYLA ANIYORUM”
Emekli Tuğamiral Türker Ertürk: Tüm cemaatlerde para, siyasi güç ve seks bunlardan en az birisi vardır veya hepsi vardır. Bugün çağdaş ülkelerden hangisi çağı yakalamıştır. Hangisi muhasır medeniyetler seviyesine erişmiştir. Simdi soruyorum cemaatle AKP arasında ne fark var!” dedi ve   

Daha düne kadar AKP cemaatlerle beraber çalışıyordu, sevişiyorlardı. Ülkemizi birlikte felakete taşıtılar, bugün kavga yapıyorlar ama yine ülkeyi felakete taşıyorlar. Siz gülen cemaatini tavsiye ediyorsun, onun yerine başka bir cemaati koyuyorsun. Sana zarar verildiğinde mücadele yapıyorsun, böyle mücadele yapılmaz.

Atatürk’ü rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum Ruhu şad olsun...

 

 
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.