Flaş Haber :
Hava Durumu

Akşener: Seçmen velinimettir, karşısında ön iliklenir

26 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Darıca'da konuştu: "El ele vereceğiz ve benim buraya geldiğim gibi ağalar, muhteremler gelecek, karşınızda hazır ola geçecek, oylarınız çok kıymetli olacak ve hep beraber öğreteceğiz, seçmen velinimettir ağalar. Ceketimi assam seçilirim zamanı bitmiştir."

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kocaeli programı kapsamında ziyaret ettiği Çayırova ve Darıca ilçelerindeki esnafın dertlerini dinledi. Akşener, Darıca ilçesindeki esnaf ziyareti öncesinde kendisini bekleyen kalabalığa hitap etti.

“ÇİFTÇİ GÜBRE ATAMADI”
Esnaf dükkanlarında müşterilerin velinimet olduğunu belirten Akşener, “Müşterisine söven esnaf var mı? Halbuki seçmenine söven siyasetçi var bu ülkede. Seçmenine terörist diyen siyasetçi var bu ülkede. Seçmenine nankör diyen siyasetçi var bu ülkede. Seçmenine şükürsüz diyen siyasetçi var bu ülkede. Sana ne kardeşim? Esas olan sen çiftçinin derdine hangi çareyi ürettin? Bak Ukrayna ile Rusya arasında savaş var. Ayçiçek yağını getiremedin. Kahroldunuz, kalpten gidiyordunuz. Çünkü Türkiye'de kendi gıdası kendine yeter hali işini bitirdiniz. Dolayısıyla Ukrayna'dan, oradan buradan belki buğday da alamayacaksınız. Onun için ‘Çiftçinin gübresini ücretsiz ver, atsın' dedik, ‘hayır’ dediler. Ne oldu, biliyor musunuz? Telekom'un 24 milyar liralık hakkını hukukunu Hariri'nin cebine koydular, çiftçi gübre atamadı. Haram olsun, zıkkım olsun size.” ifadelerini kullandı.


“CEKETİMİ ASSAM SEÇİLİRİM ZAMANI BİTMİŞTİR”
Sarayda on, on bir maaş alan danışmanlar olduğunu ifade eden Akşener, “Senin kızın, senin oğlun 4 yıllık üniversiteyi bitirip ‘ne iş olsa yaparım' şeklinde iş arıyor, bulamıyor. Çünkü istihdama yönelik hiçbir adım atmadılar. Şimdi el ele verip bir şey yapacağız. El ele vereceğiz ve benim buraya geldiğim gibi ağalar, muhteremler gelecek, karşınızda hazır ola geçecek, oylarınız çok kıymetli olacak ve hep beraber öğreteceğiz, seçmen velinimettir ağalar. Ceketimi assam seçilirim zamanı bitmiştir. El ele vereceğiz ve bu harami düzeni, helal oylarınızla, sandıkta, demokrasi ile attaya göndereceğiz ” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

AK PARTİ
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.