Flaş Haber :
Hava Durumu

MHP’Lİ Başdoğan: “Atatürk bu ülkenin ortak değeridir

08 Haziran 2021
0 Haber Yorum
Esenler Belediye Meclisi’nin Haziran Ayı birinci oturumunda İYİ Partili Meclis Üyesi Lutfi Kahveci’nin Atatürk’e yapılan hakareti kınamasının ardından, mecliste yaşanan tartışmalar üzerine gazetemize açıklamalarda bulunan MHP Meclis Üyesi Oğuzhan Başdoğan, “Atatürk bu ülkenin ve herkesin ortak değeridir, hepimizin Atası’dır” dedi.

Haziran Ayı 2021 Meclis Toplantısı’nın birinci oturumu tamamlandıktan sonra gazetemize açıklamalarda bulunan MHP Meclis Üyesi Oğuzhan Başdoğan, “Bu konuları fazla tartışmak istemiyorum. Ayasofya Cami İmamının söylemiş olduğu sözlere Genel Başkanımız Sayın Bahçeli gerekli cevapları verdi. Mustafa Kemal Atatürk bu ülkenin ortak değeridir, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu önderidir. Ülkücüler Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüze yürekten bağlı olduğu gibi en yüce saygıyı gösterirler, onun izinde yürürler. Hiçbir ülkücü Atamızın çizdiği yoldan sapmaz, ülkücüler Atamıza laf söylemezler, söyleyenlere ise gerekli cevabı verirler.


CHP’li arkadaşlar Atatürk’ü bizden başka kimse sahiplenemez bir anlayışta davrandıkları için böyle tartışmalar zaman zaman oluyor. Atatürk bu ülkenin ortak değeridir, hepimizin Atasıdır. Her siyasi partide olduğu gibi CHP’de de Atatürk’ü sevmeyenler vardır ve bunlar bir elin parmaklarının sayısını geçmeyecek kadardır” dedi.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.