SİYASET      EKONOMİ      FİNANS      DÜNYA      SPOR      YAŞAM      GÜNCEL      YEREL      MAGAZİN      TEKNOLOJİ      BİLİM      EĞİTİM KÜLTÜR SANAT   
 
Ana Sayfa > YEREL

Koç’tan CHP Esener’deki Tacize İfşa- Canan’a İsyan
03 Aralık 2020
7-24 Esenler haber gazetesinin sahibi, CHP Eski ilçe başkan yardımcısı Hüseyin Koç, CHP'nin Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı U.K., 20 yaşında genç bir kadına cinsel saldırıda bulunmuş. Bu olayın daha vahimini Esenler’de yaşadık ve yaşananları hem YDK’ya hem CHP İl başkanlığına bildirdim ama gereğini yapmadılar” diyerek sert açıklamada bulundu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Koç, “yıllarca emek verdiğim, hiçbir karşılık beklemeden çalıştığım CHP’yi bu duruma getirenler utansınlar, onlar bugünün koltuk işgalcileri, güce tapınanlarıdır.  Kim yanlış yaparsa, kim üstlendiği görevi kötüye kullanırsa onlara karşı mücadele veren birisiyim. Esenler İlçe başkanının ve yönetiminin yaptığı kirlilikleri yetkililere defalarca anlattım, CHP’nin gerekli makam ve mevkilerine dilekçeler yazdım ama gereği yapılmadı. Benim söylediklerim iddia değil yaşanılmış gerçeklerdir. Aksını söylüyorlarsa hodri meydan…
 
Koç: Sn Canan Hanım size el kol hareketi ile nasıl ge........k... diyen ilçe başkanınız halen daha görevde ise ne zırvalıyorsun. YDK'ya ve sizlere verdiğim dosyada mevcut ilçe başkanının kirliliklerini yazdığım halde gereğini neden yapmadığınızı açıklarımısınız. CHP’ye gelen kadınlar sizlerin kardeşi veya çocukları değil mi? Onlara bir başka gözle bakanları neden koruyorsunuz?
 
 
İlçe Yönetiminde bulunduğum dönemde bu olayların basına yansımaması için çok mücadele verdim. İnandım hesap sorarlar diye güvendim.Yetkililer bu duruma sesiz kaldıkları gibi Tüzüğün gereklerini yerine getirmeyerek bu işlenen suçların bugün patlamasının ve meydana gelmesinin baş sorumlularıdırlar. Esenler’de yaşanan kirliliklere maruz kalan parti üyeleriniz ifade vermeye hazır olduklarını o dönemde söylemelerine rağmen duyarsızlık gösteren il başkanı, il yöneticileri ve YDK Başkanı gereğini yapmadıkları gibi bu bilgilere sahip olduğum için beni partimden uzaklaştırmak için değişik yollara baş vurdular. Yaptığım mücadele ve yaşadıklarım beni yordu, partimin bugünkü yönetenlerinden tiksindiğim için kendi isteğimle İlçe seçim kuruluna istifamı verdim.

Bakın sayın il başkanı birilerine şov yapıyorsun diyor, kendileri bıraksın birilerine laf yetiştirmeyi de bu çocuklara yapılanların, hesabı verilemeyecek kirliliklerin hesabını sorsun. İl başkanının kendisine küfür yapan ilçe başkanını plaketle ödüllendirdiğine şahit olduğum için bu hesabı soramaz. Kendisinin solcu olduğunu söylemesi CHP’yi kirlettiği gibi solu da kirletiyor. Ben söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım, kendilerine verdiğim dilekçeler, yaptığım yazışmalar ortada” dedi.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
02.01.2018 Tarihli YDK ve İl Başkanlığına verdiğim dilekçe
Sayın YDK Başkanım ve kurul üyeleri…
Sayın kurul üyeleri, bakın neden yazıyor, neden eleştiriyorum. CHP Esenler ilçe başkanı Bülent Ütebay’la bir dönem ilçe yönetiminde görev yaptım. Kendileri ilçe sekreteriydi. Yıl 2010, İl başkanı Berhan Şimşek. Kavgamız o günlerde başladı. Ütebay’ın çok sevdiği ve savunduğu o dönemde ilçe eğitim sekreteri ***** ****, bir kızımıza belden aşağı en aşağılık küfürleri yapıyor. Ütebay’a ve ilçe başkanımıza konuyu anlatıyorum. Küfür yapılan kızımız çağrılıyor, ağlayarak doğru olduğunu söylüyor. Soruyorum o gün yapılan o çirkin küfürleri yapanlar neden disipline verilmedi? Bu kızımız ilçe çalışanı ****** ve bu olaydan sonra kızımız partiye uğramıyor. Kendilerini arar ve sorarsanız neler yaşandığını anlatacaktır. Tel (********). Aradan kısa bir süre geçiyor, peş peşe, önce ******* ayni kişi tarafından telefonla taciz ediliyor ( ***** hanım mahkemeye başvuruyor) İlçe eğitim sekreteri ****bu sefer ********’a tacizde bulunuyor. (*********) ********* kızımıza elle sarkıntılık yapan bu şahıs. (********) sizlere verdiğim birkaç örnek. İsmi geçen ve tacize uğrayan bu partili hanımlara sorun anlatsınlar. Diğerlerini yazmama gerek var mı? İşte ben bu insanlara bir ceza verilmesi girişiminde bulunmayan ilçe başkanını sevmem. Bırakın cezayı bu ahlak yoksunlarına ödül verenleri sevmem. Ben örgütümün haklarını savunduğum için yaramaz çocuğum. Ben haksızlıklara karşı geldiğim için disipline veriliyorum. Şimdi bunları gazetemde yazmıyorsam ben partiliyim…

Bu ahlaksızlıkları yapanları büyük bir mücadele ile 2011 ilçe kongresinde liste dışı bırakarak ilçe kongresini kazandık. Dört sene onurlu bir çalışma yaptık. Bu süreç içinde partiye uğramayan bu arkadaşlar bir sonra ki kongrede tekrar seçildiler. Ne acıdır ki ilçe başkanı seçilen Ütebay, bu çirkin işler içinde bulunan Nurettin Keleşoğlu' nu bir şey yapmamış gibi yanında taşımaya devam ediyor.Ben partinin büyüğü olarak ilçede ağırladığını gördüğüm için kavgamız büyüdü.24 Aralık 2017 ilçe kongresini yaptık. Salonda bize küfürler yaptılar, cevap veremedik. Kürsü hakkımız yoktu. Delege olmama rağmen oy kullanamadım.Cezayı kesmişler, seçme seçilme hakkım gasp edilmişti bir kere. Örgütümüzün kadınına kızına küfürler yapan Nurettin Keleşoğlu İl delegesi oluyor, ben buna isyan etmezsem adam değilim, siz böyle birini örgüt temsilcisi olarak kabullenebilir misiniz? Partinin kadınına kızına tacizde bulunan böyle birini gazetemde yazmıyorsam bu partime saygımdandır. Beni sorguluyorsunuz, bu kirliliği bakalım sorgulayabilecek misiniz?Ben partimi küçük düşüren ve partimin ilkelerinden ayrılan birisi değilim. Ama birileri, görevini yapmıyorsa, ahlaksızları koruyorsa yazarım. Yazmaya devam edeceğim. Benim gazeteme CHP’nin yayın organı olduğunu söyleyenlere “gurur duyuyorum “ diyorum. Benim  gazetemive yayın politikamı bölge vekillerine ve eski partililerime sorun. Kimseden bir kuruş almadan partimin emrinde gazete çıkarıyorum.
Mustafa Usta  İlçe ve İl Yönetim Kurulları tarafından oy birliği ile Tedbiren İhraç istemiyle İl Disiplin Kuruluna veriliyor.Haklı ya da haksız.Buna son kararı verecek olan sizlersiniz.Süreç İl Disiplin Kurulu safhasında iken 11 Eylül 2017 tarihli meclis toplantısında Mustafa Usta CHP Grup Başkanı olarak gündem dışı söz almış 9 Eylül'ün önemine binaen konuşurken iktidarda olan AKP Grup Başkanvekili olarak söz alıyor ve Chp İlçe Başkanlığının Mustafa Usta'nın Tedbiren disipline sevkedildiğini belirten Chp İl Yönetim Kurulu kararını ekinde sundukları  bir dilekçesinin kendilerine iletildiğini belirterek artık Chp Grup Başkanı olarak konuşma yapamayacağını belirten bir konuşma yaparak Mustafa Usta'yı refüze etmeye çalışıyor.Mustafa Usta AKP'li başkana gerekli cevabı veriyor.Eğer o tarihli 7-24 esenler haber sitemizdeki yazıyı okursanız görürsünüz.Burada Mustafa Usta'ya Onur cellatlığı yapmaya çalışanların Mustafa Usta'nın şahsında aslında CHP’ye onur cellatlığı yaptıklarının farkındadırlar.Hem de bilinçli bir şekilde farkındadırlar.Bu açık bir parti suçu değil midir?Ben bunları göre göre susacak mıydım.Susmadım.Gazetemde eleştiren yazılarımı yazdım.Bütün bu olanları İl Disiplin kuruluna da anlatmamıza rağmen bu suçu işleyenler hakkında hiçbir işlem yapılmadı.
Sizin değerlendireceğinizi umuyor ve bekliyorum.
Beni suçlayanlara söylüyorum…2014 yerel seçimlerinde tarafıma genel merkezden yetki belgesi verildi. O gün iyi ve güvenilir partiliydim, bugün mü kötü oldum.  Partimizin bayrağını asarken ağaçtan düştüm, aylarca acılar çektim, halen daha o kırıkların acıları uykusuz gecelerim oluyor. AKP karşıtı yazılar yazdığımız için mafya tarafından darp edilenler meclis üyemiz Mustafa Usta ve benim. Partimiz için ve parti politikalarımız için darp edildik. Mahkemeye gelmeyen, bizlere sahip çıkmayan, bu kişiler bizi disipline veriyorlar. Biz kime güvenelim veya kiminle yürüyelim? Yalnız kaldığımız için halen daha tehditler alıyoruz.
Hüseyin Koç- 7-24 esenler haber gazetesi imtiyaz sahibi…******
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BİR DİĞER DİLEKÇEM...
Esenler CHP’de Cinsel saldırıya uğrayan çocuklarımızın haklarını ne arayan var nede hesabını soran var…

HİKAYE ŞÖYLE…7-24 Esenler gazetesinin imtiyaz sahibi olarak bu yaşanmışlara şahidim. Tüm bu gelişmeleri YDK Başkanı Uğur Bayraktutan’a, İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na, İBB Başkan vekili Hüseyin Aksu’ya rapor ettim. İlçe Yönetiminde bulunduğum dönemde bu olayların basına yansımaması için çok mücadele verdim. Yetkililer bu duruma sesiz kaldıkları gibi Tüzüğün gereklerini yerine getirmeyerek bu işlenen suçların ortaklarıdırlar. Yaşanan kirliliklere maruz kalan parti üyelerimiz ifade vermeye hazır olduklarını söylemelerine rağmen duyarsızlık gösteren il başkanı, il yöneticileri ve YDK Başkanı gereğini yapmadılar.
Yıl 2010 Berhan Şimşek İl Başkanı, Bülent Ütebay İlçe Sekreteri, (Çalışan sekreter kızımıza) ilçe bınasında ağza alınmayacak, küfürler yapılıyor ve tekme tokat darp ediliyor. Bülent Ütebay’a konuyu anlatan ve bu sapkın kişi hakkında gereğinin yapılmasını isteyen yöneticiye “ne belli sen yalan söylemiyorsun” diyor. Tacize uğrayan ve küfürlere maruz kalan çocuğumuz bu sözleri yan odada duyduğunda yönetim odasında giriyor ve “tacize ben uğradım, bana küfür yapıldı” diyor ve sınır krizi geçiriyor, bayılıyor. Ütebay’a sorun ilçe sekreteri ve partinin ikinci adamı olarak o gün ne gibi işlem yaptı, bu küfür yapan kişiyi bildiği halde disiplin kuruluna verdi mi? Vermediği gibi zaman içinde kendisiyle siyaset yapmaya devam etti ve bu sapkın kişiyi ödüllendirdi. Aradan zaman geçiyor, ayni kişi ilçe yöneticisi olan bir bayana, bir başka kızımıza “asılıyor” birlikte olmak istiyor, İlçe sekreteri Ütebay’a şikayet yapılıyor ama yine bir işlem yapmıyor. Yine aradan bir zaman sonra bu sefer Kadın kolu başkanına telefonda mesajla taciz yapıyor, bazı çocuklarımıza sözlü ve elle tacizde bulunuyor. Bir partilimizin eşine “senden hoşlanıyorum” diyor. Tüm bu çirkinliklerden ve iğrenç olaylardan dönemin ilçe başkanı ve ilçenin sekreteri Ütebay’ın, haberi olduğu halde bir şey yapmıyor… Yine bir başka bayan avukat yöneticiye telefonla tacizde bulunuluyor ve o avukat yönetici olayı mahkemeye taşıyor, o dönem il disiplin kuruluna mahkeme sonucu ve yapılanlar bildirilmesine rağmen bir şeyler yapılmıyor. Ütebay ve destekçilerine sorun bakalım… Ütebay, İlçe sekreteri olarak elinde yetkiler olmasına rağmen görev ve sorumluluğu olduğu halde o gün ne gibi işlem yaptı. Tacizciyi mi korudu, mağdur olan çocuklarımızı mı korudu? Sorun ilçe başkanınızın arkasında kimler vardı? Sorun bu çocuklarımız partiye neden gelmiyor? Sorun Ütebay’a bu çocukları korumak, bu çocuklara sahip çıkmak kimin görevidir. Bu işlere bulaşanları, taciz olayını yapanları CHP il başkanlığına bildirilmesine rağmen gereği yapılmaması neden… Yoksa CHP’de yönetim kadrolarında olanlar için taciz normal ama sokağa idrarını yapmak ayıp.
Yıl 2016, Ütebay’ın yönetiminde bu sefer başka bir ahlaksızlık olduğu iddia edildi. Gazetemize gelen ilçe yöneticilerinden birileri, gençlik kolu başkanı ve bazı gençler “başkanım ilçemizde bazı kirlilikler oluyor, biz bir komisyon kurduk. Bu komisyon bu kirliliği araştıracak. Evli yöneticimizle bir bekar yöneticimizin birlikte olduğunu söylediler. Biz bu komisyonu bu işin aslı var mı yok mu diye araştıracağız. Bizlere yardımcı olur musunuz” dediler. Yapılan araştırmadan sonra işin aslı olmadığını ve bu arkadaşlara iftira atıldığı kararına varıldığı söylendi. İyi güzelde “bu işleri ortaya kim attı, kimler bu yalanı çıkardı” diye sorulmadı. Yani yapanın yanına kar kaldı. Bu işleri yapanlar bilindiği halde o kişi hakkında bir işlem yapılmadı. Edindiğim bilgiye göre bu söylentiyi ortaya atan kişiyi mahalle delegesi yapmışlar. Sorun ilçe başkanı Ütebay’a, ne gibi bir olay oldu da komisyon kurdurdun, hangi yöneticiler böyle bir rezillikle itham edildiler. Ortada bir iftira vardıysa veya söylenenler doğru veya yalansa gereğini neden yapmadılar? Bay Ütebay’a bu işlerin hesabı neden sorulmadı. Ütebay’ı ahlaksızlık yapanları sever. İlkeli ve namuslu olanları yukarıda ki ağababaları ile anlaşarak önce disipline, sonra mahkemeye verir. Yalanlarına ve yanlışlarına herkes inanır. Bu yaşanmışlıkların içinde olan kişilerin telefonları bizde. İstendiği anda yaşadıklarını anlatmaya hazırlar. Bizde gazetecilik gereği bu çocuklarımızın deşifre olmamasına büyük titizlik gösteriyoruz (İsimlerini yazmıyoruz) Bakalım dosya verdiğimiz, olayları anlattığımız partinin yetkilileri bu konulara ne kadar eğilecekler. CHP’lilere soruyoruz: Siz bu olayları bildiğiniz halde gereğini yapmadığınıza göre partiye gelenler kızlar, kadınlar neyiniz oluyor? 

Yorumlar (2)
  darp edılen sekreter:
[04.12.2020 - 19:28]  
o gün polıs cagırdım polıslerı gerı gönderdıler olayı kapattılar ve toplanıda ne malum yalan söylmemedıgı dedı şuanki malum ilçe başkanı hala olayı yasıyorum aklıma geldıkce chp halk partısınde tacıze ugradım ve utayorum bunu yazarken yapan kişinin okuyunca utanmadıgına eminim ve aynı zıhnıyet yıllardır orada aynı kadro delege agalarıyla yönetıyor partıyi sülük zihniyet yeter chpin kanını emdıgınız lav olun
  darp edılen sekreter:
[04.12.2020 - 10:45]  
o gün polıs cagırdım polıslerı gerı gönderdıler olayı kapattılar ve toplanıda ne malum yanlan söylmemedıgı dedı şuanki malum ilçe başkanı hala olayı yasıyorum aklıma geldıkce chp halk partısınde tacıze ugradım ve utayorum bunu yazarken yapan kişinin okuyunca utanmadıgına eminim ve aynı zıhnıyet yıllardır oarada ayı kadro delege agalarıy la yönetıyor partıyi sülük zihniyet yeter chpin kanını emdıgınız lav olun

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık Tarih
 
KILIÇ, “AKP'NİN YALANLARI CHP'NİN DOĞRULARINI BASTIRDI”23 Nisan 2021
İYİ PARTİ: ESENLER KAYMAKAMI İKTİDARA İMTİYAZLI23 Nisan 2021
BİZİM KİMSEYE EYVALLAHIMIZ YOK - ŞAHİN İSPİYONCU MU?22 Nisan 2021
ESENER’DEKİ ÇINAR AİLESİ ULU ÇINAR’INI KAYBETTİ22 Nisan 2021
ÜMİT KILIÇ SIZ 12 YIL… Kardeşi Yüksel Kılıç Anlattı...18 Nisan 2021
“PROJELERİ EKREM BAŞKAN DURDURMUŞ SÖYLEMİ KOCA BİR YALAN”15 Nisan 2021
Hasan Mutlu: 128 milyar halkın parasıdır “NEREDE”15 Nisan 2021
Göksu konuştu, CHP’liler dinledi, projeler başka EROK sporlara mı?14 Nisan 2021
KUZU KUZU TESLİM OLDULAR! DİRENEMEDİ KORKAKLAR 14 Nisan 2021
Esenler’de corona virüs vaka sayısı çok fazla- Aman dikkat! 13 Nisan 2021
“128 MİLYAR DOLAR NEREDE?”13 Nisan 2021
Emekli amirallerden Ergun Mengi'ye tutuklama talebi!13 Nisan 2021
Bayrampaşa’nın faaliyet raporunda Aydıner – Dindar kavgası12 Nisan 2021
Kaftancıoğlu’nu Katledilişinin 41. Yılında Rahmetle Anıyoruz11 Nisan 2021
Şahin’in yüzünden CHP’ye ve Cumhuriyet Gazetesine hakaret ettiler 10 Nisan 2021
GÖKSU FAALİYET DEĞİL MASAL ANLATTI09 Nisan 2021
Esenler Belediyesinin Faaliyetlerine Muhalefetten Eleştiri09 Nisan 2021
ESENLER’DE KORKUTAN YANGIN 08 Nisan 2021
ESENLERDE VATANDAŞLAR YANAN ARAÇA MÜDAHALE ETTİ08 Nisan 2021
Kaya ailesinin yaslı günü… 08 Nisan 2021
AKP Esenler ilçesinde taciz iddiası “KİM BUNLAR?”07 Nisan 2021
Göksu’nun 'ESEN BEBE' adında bir projesi olsa biz duyardık06 Nisan 2021
Esenler meclisinde CHP’liler “Hakaretleri” yalayıp yuttu 05 Nisan 2021
CHP’nin Sırrı abisi hayatını kaybetti05 Nisan 2021
Esenler Belediyesi Sayıştay kararına karşı hamle yaptı03 Nisan 2021
HDP’li kadınlar: Korkmuyoruz- Susmuyoruz-İtaat etmiyoruz 02 Nisan 2021
Esenler Gelecek Partisi Kongresi Ertelendi01 Nisan 2021
ESDEF Başkanı Helvacı: Bizim ötekimiz yok!01 Nisan 2021
Pazarda– Sokakta- Her Yerde Yangın Büyüyor- Herkes Bunalımda 01 Nisan 2021
Mahir’ler Yaşıyor30 Mart 2021
Esenler Gelecek Partisinden Duayen Gazeteciye ziyaret30 Mart 2021
Örüklü ve Şahin’in Bahane ve Şahane Masası 23 Mart 2021
Ankara'nın Efsane Başkanı Dalokay’i Unutmadık Ya Siz Hatırladınız mı? 21 Mart 2021
İstanbul'da Nevruz kutlaması20 Mart 2021
KORONAVİRÜS GEVŞEDİ- BAKALIM SONUMUZ NE OLACAK?20 Mart 2021
Gezi Parkı- İstanbul Sözleşmesi- Naci Ağbal- Bir Acayip İktidar20 Mart 2021
Esenler İYİ Partililer Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti19 Mart 2021
CHP İlçe Başkanı Anmada Neden Yoktu!18 Mart 2021
Esenler 18 Mart Şehitlerini Andı18 Mart 2021
ESENLER’DE BEKÇİLER ÇALIŞAN GENÇLERİ DARP ETTİ17 Mart 2021
Esenler'de pes dedirten hırsızlık! (Esnafın sözler güldürdü) 17 Mart 2021
Bu sefer Bayrampaşa grevde16 Mart 2021
SANCAR: DEMOKRASİ GÜÇLERİ İLE İTTİFAK YAPACAĞIZ16 Mart 2021
“YUNAN” HABERİNİ ŞİMDİ SAHİPLENME ZAMANI15 Mart 2021
BUGÜN TIP BAYRAMI: EMPERYALİST İŞGALE KARŞI BAŞKALDIRININ TARİHİDİR 13 Mart 2021
GÖKSU, TRABZONLULARA VE İMAMOĞLU’NA YUNANLI DEDİ13 Mayıs 2019
ESENLER BELEDİYESİNDE USULSÜZLÜK (Sayıştay raporu)13 Mart 2021
İYİ PARTİ İL BAŞKANI KAVUNCU ESENLER’DE12 Mart 2021
Yargı’dan Göksu’ya Tokat Gibi Karar / Haberimiz Aklandı11 Mart 2021
Ongun ve Göksu savaşları /Kim doğru söylemiyor…11 Mart 2021
CHP'li Ertuğrul Gülsever CHP'den ayrılı...11 Mart 2021
Esenler ilçe başkanlığının dinci afişi ilgi çekti10 Mart 2021
CHP’li meclis üyelerinden iki ilçede; iki çelişkili karar07 Mart 2021
Umudun –Huzurun Şehri Esenlerin Gerçek yüzü…07 Mart 2021
8 Mart Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun06 Mart 2021
Esenler’de kısıtlamasız ilk Cumartesi: Davutpaşa caddesinde yoğunluk06 Mart 2021
CHP’li Meclis Üyelerinden Göksu’ya Borçlanma Jesti06 Mart 2021
CHP’li Meclis Üyeleri “Göksu ve Taşçı Hayranı”05 Mart 2021
İYİ Partili Karapınar’dan Göksu’ya soru bombardımanı04 Mart 2021
YÜKSEL KILIÇ ESNAF ODASI BAŞKANINI ZİYARET ETTİ02 Mart 2021
ESENLERİN HAYIRSEVER CHP’LİLERİ EKMEK DAĞITMIŞ!...02 Mart 2021
İYİ PARTİLİ KARAPINAR GERÇEKLERİ AKP’LİLERİN YÜZÜNE TOKAT GİBİ ÇARPTI01 Mart 2021
AKP'nin yeni İl Başkanı Esenlere çok yakın 'ihale şampiyonu' şirketin ortağı28 Şubat 2021
KAHVECİOĞLU AİLESİNİN YASLI GÜNÜ27 Şubat 2021
MERKEZ CAMİNDE CUMA NAMAZINDA KURAL TANIMADILAR26 Şubat 2021
İBB eski zabıtası camide kolunu kırdı26 Şubat 2021
Yüksel Kılıç Göksu’ya Fena Yüklendi!25 Şubat 2021
Esenler’de Pazarcı Esnafı İsyanda!24 Şubat 2021
ESENLER'DE YANGIN- ÇOCUĞUNU BALKONDAN ATTI24 Şubat 2021
Memleket Hareketi'nin helalinden genel merkezi | Video 23 Şubat 2021
AKP, Ali Kemal Özcan’ı İmralı ile görüşmesi için görevlendirmiş21 Şubat 2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esenler Belediye Başkanı Göksu'yu ziyaret etti21 Şubat 2021
Göksu’nun devasa buluşu- Esenlere hayırlı olsun 20 Şubat 2021
CHP Esenler Din Siyasetine Soyunmuş- AKP’lileştiler19 Şubat 2021
CHP Esenler’de Yapılan Tacizleri Yapan Tacizcilere Hesap Sormayanlar Utansın17 Şubat 2021
Bakın CHP’li Cambazın Yaptığına16 Şubat 2021
Esenler Saadet Partisinde Görev Değişikliği16 Şubat 2021
İBB ve İlçe Belediyeleri Karla Mücadelede Sınıfta Kaldı15 Şubat 2021
Esenler Engellilerinin Yaslı Günü- Şenol Baş Vefat Etti13 Şubat 2021
İnce ,” CHP yönetiminin ayarlarını bozdum"12 Şubat 2021
Tevfik Göksu, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirmek için bakın ne yapmış!11 Şubat 2021
Muharrem İnce, Kimlere "Kripto Tayyipçi" dedi11 Şubat 2021
CHP Esenler Eski Gençlik Yöneticisini İsyan Ettiren Ölüm09 Şubat 2021
Fırtına Esenler’e Maddi Zarar Verdi09 Şubat 2021
CHP’li Emre’nin Esenlere “Nafile” Gelişi Olay Oldu08 Şubat 2021
CHP’DEN ESKİ İLÇE BAŞKANI ŞUAYİP VARDAR’A VEFASIZLIK 07 Şubat 2021
CHP’NİN ŞOVMEN DÜZENBAZI ŞAHİN, MECLİSTE DEMAGOJİ YAPTI04 Şubat 2021
Esenler meclisinde kıyamet koptu – AKP’liler birbirine girdi04 Şubat 2021
CHP SOL KANATTAN SERT UYARI 02 Şubat 2021
ESENLERİN MUHALEFETİNDEN AKP’LİLERE FİRESİZ OY 02 Şubat 2021
AKP’de Karadeniz Dalgalandı… Gitti Temel – Geldi Musa01 Şubat 2021
ESENLER MECLİSİNDE CHP’YE DARBECİ SUÇLAMASI01 Şubat 2021
Göksu Kendi Partisini İmamoğlu’na Şikayet Etmiş! 30 Ocak 2021
ORTAK YAŞAM YAŞLILARA SAHİP ÇIKTI26 Ocak 2021
5 Milyon Cafe-Bar Çalışanı Açlığa Mahkum!25 Ocak 2021
65 yaş ve üstü için dava açtılar 24 Ocak 2021
Rahmetle, Sevgiyle Saygıyla Anıyoruz.24 Ocak 2021
Taşı toprağı altın İstanbul'un 39 ilçesinin 2021 Nüfusu24 Ocak 2021
Esenler Belediyesi’nde Toplu Sözleşme- Taraflar Memnun!22 Ocak 2021
CHP’li Kılıç ve Usta’dan Gelecek Partisine Geçmiş Olsun Ziyareti22 Ocak 2021
Esenler İyi Parti İlçe Başkanından Gelecek Partisine Ziyaret21 Ocak 2021
Kastamonululardan Cenazede CHP Esenler İlçe Başkanına “YUH”21 Ocak 2021
İnce'nin Kuracağı Parti "Memleket Partisi"20 Ocak 2021
Çorba Çeşmeleri yandaşın cebini ısıttı- Esenlerlilerin dilini yaktı! 20 Ocak 2021
İstanbul Finans İ.N.Ş. işçileri: İnşaat işçisi köle değildir!19 Ocak 2021
Devrimci Yol’un önderlerinden Rizeli Ahmet Uzun mezarı başında anıldı18 Ocak 2021
Katledilişinin 13. yılında aynı yerdeyiz...18 Ocak 2021
KILIÇ,“GÖKSU ŞOV YAPIYOR- HİZMETE FREN OLUYOR” 18 Ocak 2021
Esenler Kaymakamı Mağdur Vatandaşa Sahip Çıktı18 Ocak 2021
Tekin, AKP'nin İstanbul politikası “Rant, talan ve ihanet”17 Ocak 2021
İhsan Eliaçık'ın acı günü17 Ocak 2021
Göksu’nun Esenleri! Utanın…16 Ocak 2021
Kemer Mahallesi Muhtarına Halk TV’den Özür 15 Ocak 2021
​Zabıta Müdürü Albayrak’ın Acı Günü!15 Ocak 2021
Kemer Mahallesi Muhtarı Beyaz’ın annesi Hakka Uğurlandı15 Ocak 2021
Tarihimizde en Acı Günümüz! Zübeyde Hanım Annemizi Unutmadık14 Ocak 2021
Koronavirüs aşısı randevusu nasıl alınır?13 Ocak 2021
Esenler'de yangında ölen iki çocuğun cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı13 Ocak 2021
Bayrampaşa'da bir otelde çocuğunun gözü önünde boğularak öldürüldü13 Ocak 2021
CHP’li Kılıç; “10 Ocak Çalışan Gazetecileri Gününü” Kutladı11 Ocak 2021
Gelecek Partisi Esenler İlçesinden “Çalışan Gazeteciler Günü” Ziyareti11 Ocak 2021
TRABZONLU ERGENÇ AİLESİNİN ACI GÜNÜ11 Ocak 2021
İmamoğlu’nun bu hamlesi Göksu’yu çıldırtacak 09 Ocak 2021
Gazeteci, Devrimci Yurtsever Göktepe, Katledilişinin 25.Yılında Anıldı08 Ocak 2021
İBB, AKP grup başkanı Göksu’nun ‘halk ekmek’ engelini aştı: Mobil büfeler açılıyor07 Ocak 2021
Yaşlı kadın, kızı ve damadı tarafından evinde bıçaklanarak öldürüldü07 Ocak 2021
Esenler’de Bir İndirim Rezaleti Daha05 Ocak 2021
SAHTE HOCAYA "TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI" SUÇUNDAN İDDİANAME04 Ocak 2021
Maçkalı İş Adamı Muzaffer Altıntaş Vefat Etti31 Aralık 2020
Kadıoğlu, suyun her damlası, 7 adımda kuraklıkla mücadele27 Aralık 2020
Kaftancıoğlu Taciz Severleri Koruyor - Onlarla Buluştu 26 Aralık 2020
İmamoğlu,” “Hayvan ve Yunan Ekrem” diyenlere tenezzül etmedi 24 Aralık 2020
Demirtaş, "Haklıyız, güçlüyüz ve moralliyiz"24 Aralık 2020
Kanal İstanbul’a İmamoğlu’ndan, sert tepki 24 Aralık 2020
Göksu Kadar CHP’lilerde Günahkâr "Varsa Bir Günah"23 Aralık 2020
Sol Kanat, CHP Yöneticilerini Duyarlı ve Hassas Olmaya Çağırdı22 Aralık 2020
Sümer’in vefat Haberi Trabzon'u Yasa Boğdu22 Aralık 2020
ESENLER BELEDİYESİNDE USULSİZLÜK VE YOLSUZLUK20 Aralık 2020
Basut Ailesinin Acı Günü 18 Aralık 2020
CHP – MHP '17-25 Aralık Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftasını' Unuttu Unutturdu 18 Aralık 2020
KARA “BİZİ BİLEN BİLİR, BİLMEYENDE KENDİ GİBİ BİLİR”18 Aralık 2020
Göksu, Bu Kuyruk CHP’nin Değil Senin Eserindir 15 Aralık 2020
Yeni yıl Müjdesi: Esnaf, Vatandaş, İş Yeri Kira Olan Bozdur Bozdur Harca 14 Aralık 2020
Markette engelli kızı istismar eden sapık, emniyette başkasıyla olan yazışmalarını göstermiş12 Aralık 2020
Kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmuştu! Kıskıvrak yakalandı12 Aralık 2020
Esenler’de Pandemi Yasağını Yetkililer Deldi Vatandaş İzledi11 Aralık 2020
Zihinsel engelli kız çocuğuna cinsel istismar!11 Aralık 2020
Esenler'de Yılın Son Meclisi Okul Değil Emniyet Binasına Karar Verdi 10 Aralık 2020
Esenler Meclisinde İYİ Partili Kahveci’den Sert Çıkış…07 Aralık 2020
Göksu’nun Sokak Şovuna Vatandaşlardan Tepki...06 Aralık 2020
CHP’de Ruhları Kirlenmiş Akbabalar- Ütebay ve Eski Kaşarlar 05 Aralık 2020
Esenler Ayar’ını- Trabzonlular Ulu Çınarını Kaybetti04 Aralık 2020
Esenlerin Karmaşık Eğitimin Ticarileşmesi 03 Aralık 2020
Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Kaplan Engelliler Gününü Kutladı03 Aralık 2020
İyi Parti’den Gelecek Partisine Ziyaret01 Aralık 2020
Esenleri Yönetenlerin Çifte Standardı – Yasakların Ölçüsü Kaçtı 29 Kasım 2020
Esenler Virüsü ve Konulan Kuralları Takmıyor 29 Kasım 2020
Esenler'de korkutan yangın29 Kasım 2020
Esenler’in CHP'li eski yöneticisi covid 19’a yenik düştü28 Kasım 2020
Olmadı Kaymakam Bey, Filyasyon Ekibinin Kalbi Kırıldı…27 Kasım 2020
AZİZ DAMAR’IN ACI GÜNÜ27 Kasım 2020
CHP’NİN ESENER’DEKİ KADINLARINDAN “DEMAGOJİ” 25 Kasım 2020
ESENLER ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE OKULLARA ‘MÜFETTİŞ BASKINI’ 25 Kasım 2020
Esenler esnaf odası Başkanı Şahin: Bu işin şakası yok! 23 Kasım 2020
Atatürkçü, Yurtsever Akyıldız, Hayatını Kaybetti21 Kasım 2020
Duayen Gazeteci Dağdeviren ile Esenleri Konuştuk…21 Kasım 2020
Sağlık Çalışanları İsyan Etti Fahrettin Koca'nın İstifasını İstedi…20 Kasım 2020
Esenler’deki CHP’lilerin rahmetle andığı Kuzu’nun marifetleri…19 Kasım 2020
AKP Esenler’de “UMUT’A” Özkan’la yürüyor 16 Kasım 2020
Esenlerliler AKP'yi Davutoğlu'na şikayet etti15 Kasım 2020
Belediye bütçesinde Esenyurt lider / Esenler 21. 12 Kasım 2020
Esenler’de Sigara Yasağı Uygulanacak Yerler Belli Oldu12 Kasım 2020
Esenler’de Kaynak Kitap Vurgunu Devam Ediyor…11 Kasım 2020
Dörtyol Meydanı’nda HES Şovu 09 Kasım 2020
EKREM İMAMOĞLU ESENLERDE-ÜTEBAY ADAM DEĞİL Mİ?09 Kasım 2020
Esenler’de Koronavirüs yasağı – Kapalı caddeye HES kodu…07 Kasım 2020
Esenler’de Kaldırım Sofrası – Yoksulluğun Fotoğrafı07 Kasım 2020
OSEN Kitap’tan Konya /Ahırlı'ya Kitap Desteği05 Kasım 2020
Esenler Meclisinde Şerefsiz Gerginliği…03 Kasım 2020
CHP'Lİ ŞAHİN MECLİSE FRANSIZ "AKP'LİLER KAHKAHA ATTI"02 Kasım 2020
Vatandaşa Yalan Söylüyorsunuz Müteahhitliği Bırakın02 Kasım 2020
Burhan Hoca’nın vereceği ve soracağı hesap Mahşere kaldı...01 Kasım 2020
Prof. Dr. Erdal İnönü, vefatının 9'uncu yıldönümünde mezarı başında anıldı. ...31 Ekim 2020
Esenler’de Polis Esnafı Darp Etti İddiası30 Ekim 2020
Esenler İyi Partiden Cumhuriyet Ve Kandil Mesajı28 Ekim 2020
Şahin %15 İndirim Yaparak Fransa’ya Kafa Tuttu28 Ekim 2020
İYİ Parti Esenler’de 3. Yılını Coşkuyla Kutladı26 Ekim 2020
CHP’de Böyleleri Varken Burnu… Çıkmaz, Göksu Şov Yapar 23 Ekim 2020
Eski Müdür Yılmaz Gök’den Arkadaşlarına ziyaret…21 Ekim 2020
DİNDAR; “2021 BÜTÇESİNDEN 40 MİLYON TASARRUF EDİLİR”21 Ekim 2020
ÖMER KARA ÖZDAĞ’I KINADI,” İFTİRACI- KUMPASÇI” dedi21 Ekim 2020
Gelecek Partisi Esenler’de Sahaya İndi21 Ekim 2020
Düğün Konvoyları’nın insan hayatı ve hastalar umurlarında değil 20 Ekim 2020
CHP’nin kirli elleri ve Ütebay’lar,” 544 parsel ne oldu?” 19 Ekim 2020
Esenler'de muhtarlar günü kutlandı...19 Ekim 2020
Yarkadaş, "Gazeteciliğin yüzakı, Coşkun'u kaybettik 18 Ekim 2020
Valilerin Birçoğu bu sözlerinden sonra açığa alınmıştı...18 Ekim 2020
Özkan: Meclisi Protesto Etmek Adına Meclise Katılmayacağız 18 Ekim 2020
İmamoğlu Spora Tesis ve Ekipman Desteği Yapıyor - Göksu Kulüplere kilit vuruyor… 14 Ekim 2020
Bayrampaşa’da İmamoğlu’na sevgi seli…14 Ekim 2020
Gelecek Partisi İlçe Başkanından Yavuz Selim’e Destek…12 Ekim 2020
Çetinkaya’ya, Yavuz Selim mahallesinden ve spor camiasından tepkiler…12 Ekim 2020
Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü siyasilerin şovuna kurban edildi…12 Ekim 2020
Yağcılığın Bu Kadarı: Kovuldular Teşekkür Ettiler11 Ekim 2020
Esenler Belediyesinin 527 milyonluk bütçesi ses getirdi10 Ekim 2020
Göksu, Amiyane Tabirle “Kaval” Çaldı Muhalefet Dinledi10 Ekim 2020
CHP’nin klinik vakası Yalancı Şahin, mecliste çuvalladı09 Ekim 2020
Kim Yalancı, Kimin Dili Kavgacı…? 08 Ekim 2020
Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı 2020 Yılı Genç Bilim İnsanlarına Ödül Verdi 08 Ekim 2020
Üçok’u Ölümünün 30. yılında özlemle anıyoruz... 06 Ekim 2020
Esenler Meclisinde İYİ Partili Karapınar konuştu ortalık karıştı…05 Ekim 2020
Tevfik Göksu, Bildiğiniz gibi yine sallamış04 Ekim 2020
Trabzon'un AKP'li Belediyesi Suyu Kuruttu - Faturalara Para Akıttı04 Ekim 2020
CHP İstanbul Sol Kanattan HDP’ ye dayanışma ziyareti03 Ekim 2020
Esenler’in Meclis Üyeleri Saatleri İade Etmeli21 Eylül 2020
PKK’lı mı AKP'li mi, Yoksa Allah Affetsin mi?16 Eylül 2020
Kaftancıoğlu Atatürk’e ve Kendisine Küfür Yapanlara Plaket Verir16 Eylül 2020
AKŞENER ÜLKEMİZ İÇİN EN BÜYÜK ŞANSTIR...16 Eylül 2020
Çağlar Ertürk, “Soylu'nun İçindeki Kin ve Öfke Nereye Kadar?”15 Eylül 2020
Şükrü Şahin, Afişlerle Esnafı Bilgilendiriyor 14 Eylül 2020
Adalet Birlik Partisinin Cumhurbaşkanı Adayı İrfan Uzun13 Eylül 2020
Çetin Aksoy’u Kaybettik… Büyük İnsan Işıklar İçinde Ol 13 Eylül 2020
Göksu’nun, Esenlere Yapmak İstediği Kötülüğe Bakanlık Freni 12 Eylül 2020
İYİ Partili Mikail AKP’lileri ve CHP’li Şahin’i Üzdü11 Eylül 2020
Esenler Meclisinde İyi’ler Halkçı- AKP’liler Saldırgan- CHP’liler Dut Yemiş Bülbül 11 Eylül 2020
Gazeteciler Barış Pehlivan, Murat Ağırel ve Hülya Kılınç... ÖZGÜR...09 Eylül 2020
Esenler Tapu Müdürlüğü Karantinaya Alındı08 Eylül 2020
Esenler Belediyesinde Uşşaki Temizliği - CHP'li Usta Uyarmıştı07 Eylül 2020
Esenler'de Sahte Dolarla Vatandaşları Dolandırırken Yakalandı 07 Eylül 2020
Şafak Operasyonu Esenler Halkını Korkuttu07 Eylül 2020
Kara: Akşener’i Cumhurbaşkanı, partimizi iktidar yapacağız07 Eylül 2020
Ardahan’lıların Macar Anası Hakka Yürüdü…07 Eylül 2020
Ömer Kara, “Muharrem ayı kutsalımız ve ortak değerimizdir…06 Eylül 2020
Atatürk'ün ölümüne kadeh kaldıran CHP’li Mısıroğlu’nun 30 Ağustos şovu06 Eylül 2020
Esenler korkmuyor! Umursamıyor…05 Eylül 2020
Esenler'de biri çocuk iki kişinin hırsızlık anı kamerada01 Eylül 2020
İstanbul'da 11 İlçede uyuşturucu operasyonu: 21 gözaltı01 Eylül 2020
Son dakika: Esenler'de altın vurgunu! Maskeli 4 kişi kilolarca altını çalarak kayıplara karıştı27 Ağustos 2020
​Esenler Belediyesi’nin 8 yıllık ihale bilançosu: Milyonlarca lira tanıdık isimlere gitti27 Ağustos 2020
Ukrayna Bağımsızlık Gününü Kutladı / Bizde 30 Ağustos yasak...25 Ağustos 2020
Abdurrahman Turan'ın ani ölümü Esenleri üzdü...24 Ağustos 2020
EbruÖlüyorAcilTahliye... 24 Ağustos 2020
Korku İmparatorluğunu Yıktık -Vatandaşların Umudu Olduk21 Ağustos 2020
Esenler’in CHP’li Eski Belediye Başkanı Çetin Aksoy Yoğun Bakımda19 Ağustos 2020
TEMA Vakfı İstanbul Esenler’de faaliyetlerine başladı18 Ağustos 2020
Cami İnşaatı da Banker Kasım’a Verildi16 Ağustos 2020
Göksu’dan İmamoğlu’na Deprem Göndermesi16 Ağustos 2020
MHP ESENLER'DE SUAT YILMAZ İLE DEVAM DEDİ15 Ağustos 2020
Tekstilkentte “TUSKON’cuların” 4 yıllık genel kuruluna Yargıtay’dan iptal… 15 Ağustos 2020
Esenler’de Cadde – Pazar- Meydan Koronavirüs denetimi 12 Ağustos 2020

https://www.facebook.com/halil.koc.1656/videos/1380714362104742/?t=0


 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
..
En Çok Okunan
Video Galeri
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler | Yazarlar | Foto Galeri | Duyurular | Künye
CH

www.7-24 ESENLER HABER haber.com - www7-24 esenler esenler.com ESENLER HABER haber esenler esenler haber