Flaş Haber :
Hava Durumu

Kaymakam'dan başarı belgesi

07 Kasım 2015
0 Haber Yorum
Bir anda Türkiye'nin gündemine oturan öğretmen Ahmet Naç ve baştan yarattığı sınıfıyla ilgili Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal hurriyet.com.tr'ye özel açıklamalarda bulundu. Ahmet öğretmenin sınıfı neredeyse bir kampanyaya dönüşüyor.

Öğrencileri ve velileriyle el ele verip sıradan bir sınıftan masal gibi bir sınıf yaratan öğretmen Ahmet Naç, tüm Türkiye'nin takdirini kazandı.  

Esenler'deki Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'nda sınıf öğretmeni olan Ahmet öğretmenin projesiyle ilgili Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal şu açıklamalarda bulundu: "Öğretmenimiz Ahmet Naç'ın projesine her türlü maddi ve manevi desteği veriyoruz. Siz ne kadar sevindiyseniz emin olun biz iki katı sevindik. Böyle güzel bir projede emeği geçen okul müdürü ve öğretmene verilmek üzere bir başarı belgesi hazırlıyoruz.
 
Ayrıca bu tür projeler diğer okullarda da yaygınlaşmalı. İlçemizdeki sivil toplum örgütlerine, okul müdürlerimize ve derneklere böyle işlerin yayılmasıyla ilgili yazılı bir mesaj gönderdik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne de projeye sahip çıkılması ve desteklenmesi için öneride bulunmuştuk"

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.