SİYASET      EKONOMİ      FİNANS      DÜNYA      SPOR      YAŞAM      GÜNCEL      YEREL      MAGAZİN      TEKNOLOJİ      BİLİM      EĞİTİM KÜLTÜR SANAT   
 
Ana Sayfa > YEREL

Giyimkent Mali Olağan Genel Kurulu yapıldı
22 Mayıs 2017
Giyimkent 2016 hesap yılına ait Mali Olağan Genel Kurul’unu 20 Mayıs 2017 tarihinde Giyimkent merkez binasının konferans salonunda gerçekleştirdi. Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer CEVİZLİ “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Giyimkent Mali Olağan Genel Kurulu yapıldı
Giyimkent 2016 hesap yılına ait Mali Olağan Genel Kurul’unu 20 Mayıs 2017 tarihinde Giyimkent merkez binasının konferans salonunda gerçekleştirdi. Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer CEVİZLİ “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz” dedi.

Cevizli“Adeta uçan kuşa borcumuz vardı”
Mali Olağan Genel Kurul kooperatif üyeleri yeterli çoğunluğu sağlayarak kongre açıldı. Kongrede gündem maddelerine geçildi. Açılış konuşmasını yapan Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Cevizli göreve geldikleri günden beri yaptıkları çalışmaları teker teker sıralayarak Mali genel kurula okudu; Cevizli “Göreve geldiğimiz tarihte kasamız da  5.000 TL. Bankalar da 8.000 TL. Vardı. 3.905.000 TL. Borcumuz 1.200.000 TL Ye yakın kıdem tazminatı, borcumuz üyelerden 1.500.000 alacağımız vardı Maalesef Temmuz ayında 57.000 TL. Kooperatifimizin çeki ödenmemiş. Kooperatifimizin kredi kartları iptal olmuş, elektrik. Doğalgaz faturaları hiçbir zaman gününde ödenmemiş,  sadece iş merkezimizin 2,5 yıllık doğalgaz faturası 156.000 TL. Elektrik 36.000 TL. Geçmiş dönem borcu bulunmaktaydı. Ayrıca İGDAŞ ile yapılan sözleşmemiz geçmiş dönem borcundan dolayı fesh edilmiş, çalışanlarımızın maaşları gününde ödenmemiş. Ödemeleri yapmak için şahıslardan elden borç almak zorunda kalınmış. Adeta uçan kuşa borcumuz vardı” dedi.

Cevizli sekiz aylık dönemde yaptıklarını şöyle sıraladı

1.       Giyimkent içerisinde iki adet mülkümüzü kira vermeden kullananlar derhal boşaltılmış, diğer boş ve atıl halde duran mülklerimizin de kiraya verilmesi için yönetim kurulu kararını alıp, tekliflerini toplama başladık.
2.       Daha önceki yönetim tarafından Vodafone ile 28 hat için aylık ortalama 2.600 TL. gelen cep telefonu faturası Ağustos sonu itibariyle feshedip bütün operatörlerle görüşüp en düşük teklifi veren Turkcell ile 17 hat için 900 TL. ve de cayma bedelinin de Türkcell tarafından ödenmesi karşılığında sözleşme yaptık.
3.       Ödenmemiş elektrik borcumuz olan 27.000 TL ödenerek özel enerji firmaları ile yapılan görüşmeler sonucu AKSA Elektrik şirketi ile 15 ay sabit fiyat %14,80 Net indirim alarak ekim ayı itibariyle sözleşme yaptık. Son elektrik faturamız 17.500 TL geldi. Ortalama indirimimiz aylık 4.000 TL (Dörtbin) olacaktır.
4.       Aylık ortalama 8.000-8.500 TL.yi bulan akaryakıt giderimiz için şimdiye kadar taşıt tanıma sistemi uygulanmamış. Akaryakıt şirketleri ile görüşüp (Opet,P.Ofisi,Shell) %5 ile en iyi teklifi veren Petrol Ofisi ile anlaşarak taşıt tanıma sistemine geçip akaryakıt tüketiminde kontrolü ve de tasarrufu sağladık.
5.       Personelin mesai saatlerini kontrol amacı ile parmak okuma sistemi başlattık.
6.       Site içerisinde, bölge bölge, sokak otopark ve de yaya yolu temizlik ekibi görevlendirilmiştir.
7.       İş merkezimizin ortak alanlarının komple boyatılmış ve tavan tamiratlarına başlanmıştır.
8.       Daha önce sitemizin iki avukatı mevcut iken bir avukatımızın sözleşmesini fesh edip diğer avukatımızın 1.750 TL. Olan aylık müşavirlik ücretini 1.300 TL. yaparak sözleşmesini yeniledik.
9.       Personelin servis haricinde araç kullanması yasaklanmıştır.
10.   Daha önce bedelsiz konulan bankamatik alanına, tarafımızdan Denizbank, Albaraka Türk, Ziraat, bankalarına her biri için yıllık 15. 000 tl. Kira bedeli ile bankamatiklerimiz hizmete girmiştir.
11.   Yönetim bınasının yanan dış cephesinin ihalesi yapılıp En uygun fiyata cephemiz yenilenmiştir.
12.   Belediye ile görüşmelerimizde sokak aralarından çöp toplaması için söz aldık, görüşmelerimiz devam ediyor.
13.   İş merkezlerinin aidatları kat mülkiyeti kanununa göre düzenlenerek (Avek, Ramada, Bellona, İstanbul Ticaret Sarayı, benzin istasyonu) %153 ile %500 arası oranda aidatlarına zam yapılmıştır.
14.   Bütün malzeme alımlarında %30 tasarruf sağlanmıştır.
15.   Çalışan personel sayısı 76 dan 65 kişiye düşürüldü. 11 kişinin iş akti fes edilmiş olup tazminatları ödenmiştir. ( Mart 2017 Güvenlik:32 Muhasebe 3 Genel Müd: 1 Sekreter:1 Çay Ocağı: 1 Şoför: 1 Tadilat:13 Temizlik 13) şu anda çalışan personelimiz ve görevleri.
16.   Yörsan ve Avek arsa kiralarının artışı için rayiç fiyatlarla güncellenerek artışları yapılmıştır.
17.   İş güvenliği şirketi ile daha önce 3.720 TL. olan sözleşmemiz 2.200 tl.’ye düşürülmüştür.
18.   Garanti Bankası’nın yeri bedelsiz kullanılıyordu. Boşaltıldı ve tarafımızdan 1.850 TL. brüt bedel ile kiraya verdik.
19.   Otoparklardan daha önceki yönetimler döneminde çalınan 7800 metre kablo ve aparatları 85.000 TL. bedel ile tarafımızdan yaptırılmıştır.


20.   8 adet koğuş olarak kullanılan yerler boşalttırılmıştır.
21.   Sebze hali gibi kullanılan yerler belediye ile görüşülerek 3 ay içinde kaldırılacak sözü alınmıştır.
22.   İş merkezi doğalgaz borcu için İGDAŞ ile anlaştık 156.000 TL. Taksite bağladık ve 30.03.2017 tarihinde ödendi.
23.   Belediye Başkanı ile görüşmemiz neticesinde Bellona’nın en azından bir  katının ev tekstili mağazası açılması yönünde talebimiz oldu. TMSF ile görüşüp, sonucu bildirecekler.
24.   Yönetim binamızın giriş katını daimi fuar alanı olarak açtık katılımcılardan aylık kira alıyoruz.
25.   Güvenlik merkez birimi daha önceki yerinden (Avek ’in önünden ) alınarak yönetim binasının girişine taşınmıştır.
26.   Şekerbank ile sözleşme yapılmış, sözleşme şartlarına göre kurum faturalarını bankaya 1 ay içinde aktarmaları gerekirken yapılmamış, maaş ödemeleri iki gün önceden bankaya yatırılması gerekirken yatılmamış ve bu yüzden yıllık  7.000 TL. Promosyon ücretini ödememişlerdir. Biz parayı talep ettik 3.500 tl. Ödemesini alacağız.
27.   Personele daha önceki yönetim tarafından yemek parası olarak 230 TL net ödenmekte ve de 90 TL. Vergisi verilmekteydi. Biz yemek kartı vererek aylık 7.000 TL. Tasarruf sağladık.
28.   İş merkezinin otoparkı temizlenerek faaliyete geçti.
29.   İş merkezinin 5. Katına bayanlar mescidi yapıldı.
30.   Yönetim binasının altı başkaları tarafından bedelsiz kullanılıyordu. Derhal boşaltılarak önce 45 günlüğüne 19.000 TL.+ KDV alındı. Sonra aylık 10.000 TL. kiraya verildi.
31.   Otelin karşısındaki arsada bulunan tekstil atık malzemeleri 16.200 TL. kaldırıldı. Arsadaki Demir hurdaların 9.500 TL. ’ye satarak gelir elde ettik. Şu anda kiraya vermek için görüşüyoruz.
32.   Sorunlu üyeler aidatlarını ödemeyenler, icraya verilerek tahsilatlar hızlandırılmaya başlandı.
33.   Gecikme farkları istisnasız herkesten alınmaya başlandı.
34.   Belediye ile görüşmelerimizle asfaltlarımızı tamir ettiriyoruz çalışmalar başladı.
35.   Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanı Yunus Bey’le görüşüp Edirne istikametine bağlantı yolu istedik ve kabul edildi. Yakında Giyimkent içinde TEM Edirne istikametine bağlantı yapılacak.
36.   Asansör bakımı yeni yılda artış olması gerekirken biz %20 düşürdük.
37.   Çalışan personelin şimdiye kadar mesai ücretleri ödenmemiştir. 2016 yılı mesai ücretleri tamamen ödendi, geçmiş yıllardan gelenler ise periyodik olarak ödenecektir.
38.   2014 yılında kooperatifte kaçak elektrik kullandığından dolayı ceza kesilmiş, 2015 yılında icraya verilmiş bu güne kadar ödenmediğinden dolayı 10.158 TL. ceza, indirim yapılarak 8.435 TL. Olarak ödenmiştir.
39.   Kooperatifimize ait araçlarımıza araç takip sistemi taktırılarak uydudan takip edilerek kayıt altına alınmıştır.
40.   Mercan, Laleli, Zeytinburnu ve Merter’e 2 saat ara ile ücretsiz servisler koyduk, 3 ay süre ile devam edecek, faydasını görürsek devam edeceğiz.
41.   Bütün otoparkların işleri bitirilerek eksikleri tamamlandı. Şu anda kapalı otoparkların hepsi kullanılmaktadır.
42.   Giyimken tin piyasasında huzurlu ve güvenilir bir ticaret yeri, aynı zamanda Tekstil ve Hazır Giyim merkezi olduğunu tanıtmak için Radyo ve Televizyonlara ilanlar verdik.


“Kooperatifin gelirini artırıp, kooperatifimizi bu borç batağından kurtarmak.”
Sekiz aylık çalışmalarını bir rapor halinde sıralayan Cevizli konuşmasına şöyle devam etti. Cevizli “Görüyorsunuz ki tüm çabalarımız, kooperatifin gelirini artırıp, kooperatifimizi bu borç batağından kurtarmak. Tabii ki bu tasarrufların yanında en önemlisi aidat takibimiz ve de aidatların muntazam ödenmesini sağlamaktır. Bu bağlamda da gerek mesajlar gerek bizzat aramalar ile yapılan takipler sonucu aidatlarını ödemeyen ortağımıza maalesef icra takibi yapıyoruz. Şu ana kadar 60 kişiye icra takibi başlattık. Üzülerek ifade  ediyorum.Gerek yaya yollarını, gerek garaj girişlerini gerekse kaldırımları işgal eden, gerek içerde gerek dışarda hayvan besleyen, işyerini koğuş ve de  sebze hali gibi kullandıran firmalara ve ortaklarımıza toplam 131 adet ihtarname gönderildi. 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve  5326 sayılı Kabahatler Kanununun ilgili maddeleri uyarınca kolluk ve idari zabıta  birimlerine ihbarları yapıldı.
Sayın ortaklarımız göreve  geldiğimizden bu güne kadar personelin maaşı ve de yapılandırma   ve emlak vergilerimiz zamanında ödenmektedir. Bizim dönemimizde sekiz aylık zaman zarfında hiç bir ödememiz aksatılmadan  yapılmaktadır.
Konuşmasının sonunda cevizli “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz ”dedi.Bütün konuşmalara ve eleştirire cevap vermek için kürsüye gelen bir önceki dönem Giyimkent yönetim kurulu başkanı Ömer satır kendi yönetimlerine haksızlık edildiğini vurgulayan bir konuşma yaptı.
Ardından gündemin diğer maddelerine geçildi. Giyimkent’te bulunan işyerlerinin ve kuruluşların aidat borçları ve yeni alınacak aidatları ücretlerinin artırılması görüşmeye açıldı. Genel kurulda divana verilen önergeler ile yeni aidat ücretleri belirlendi.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık Tarih
 
ŞAHİN, YÖNETMEYE VE SORUNLARI ÇÖZMEYE HAZIRIM20 Mart 2019
Temelli: Demokrasi Güçlerinin Adayı Bizim de Adayımızdır18 Mart 2019
CHP’li Yönetici Karnını Doyurdu Gitti17 Mart 2019
Esenler Ana Fatma Cemevinden Dayanışma Kahvaltısı17 Mart 2019
Esenler’de Partilerin Oy Pusulasındaki Yerleri Belli Oldu16 Mart 2019
Esenler’de CHP’liler ve İYİ Partililer İşini Allaha Bırakmış 15 Mart 2019
ATIŞALANI ANADOLU LİSESİ KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI15 Mart 2019
Mustafa Usta: Göksu’nun Söylediklerine İtibar Etmeyin 14 Mart 2019
Göksu’nun, CEMEVLERİ İbadethanedir Dediğini Duymadım ​13 Mart 2019
Sivas- Şenbağlar Derneğinden Muhteşem Gece 12 Mart 2019
Yerel Basın Kazandı-Göksu Kaybetti…12 Mart 2019
Mustafa Tanrıkulu “Bu kişiler acaba kimden Torpilli?”11 Mart 2019
Esenler Beka İle Değil Trafikle Boğuşuyor!10 Mart 2019
Kaya’nın Alevilik Sevgisi…23 Mart İçin Büyük Söz Verdi10 Mart 2019
Esenler Medipol Hastanesi Kadın Çalışanlarının Gününü Kutladı 09 Mart 2019
Öztürk: Tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum09 Mart 2019
AKP’li Tokatçı HASAN’A vatandaştan Tokat gibi cevap…08 Mart 2019
Malatya 44 Yeminli Oto Parkında Neler Oluyor!08 Mart 2019
Esenler’in Yeni Planlara ve Teknik İnsanlara İhtiyacı Var!07 Mart 2019
HDP Esenleri Halay ve Horonlarla Coşturuyor06 Mart 2019
HDP’nin Esenler'de park halindeki araçların lastikleri kesildi06 Mart 2019
İYİ-CHP İttifakına Verin Paraya Atsınlar Havayı05 Mart 2019
Esenler Belediye Meclisi Üyeleri Vedalaştı05 Mart 2019
TEMA Vakfı Esenler’de faaliyetlerine başladı04 Mart 2019
Pakel Ailesinin Acı Günü04 Mart 2019
Örgüt Ütebay’a Bağırdı “CHP’nin Bağrına Sapladığın Hançeri Çıkar”04 Mart 2019
CHP'li Cafer Turna için yapılan itiraza ret… Turna, Aday 04 Mart 2019
ALPHAN: HDP Bir Halk Hareketidir- Biz Halkız…04 Mart 2019
Kılıç Bu Sefer Stant Amiri Oldu –Ütebay’a Çaktı02 Mart 2019
HDP: Pankartlarımızın Kesilmesine Zemin Hazırlıyorlar01 Mart 2019
Karabat: Meclis Üye Listelerine Müdahil Olmadım-Olmam01 Mart 2019
Sayın Kılıçdaroğlu, siz istediniz HALKİNHABERCİSİ yazdı- Kesin listelerin açıklanmasına 3 gün kaldı28 Şubat 2019
Fevzi Çakmak Hacı Cezmi İpkin Camisi Yükseliyor28 Şubat 2019
Mustafa Kuş, İsyan Etti: Belediye Başkanımıza Kırgınım 25 Şubat 2019
CHP Bağcılar’da Akraba Listeciler Yenildi 24 Şubat 2019
CHP’nin Ahbap Çavuş Timi24 Şubat 2019
CHP Seçmeni Esenler’de Partinin” EFENDİLERİNE” Oy Vermiyor24 Şubat 2019
Esenler’de Sağ Adaylar Ve Demokrasi Adayları Yarışıyor21 Şubat 2019
İmamoğlu: Tarımı Tarlada Ucuzlatacağız 20 Şubat 2019
CHP Ütebay’la“Yetkisiz - Yetkili” İYİ Parti Yetkili20 Şubat 2019
İmamoğlu’na Esenler'den Büyük İlgi19 Şubat 2019
DURSUN BABACAN’I EBEDİYETE UĞURLADIK18 Şubat 2019
HDP Esenler Aday Tanıtım Şöleni̇18 Şubat 2019
Saadet Partisinin Esenler Aday Tanıtım Şöleni̇18 Şubat 2019
Esenler’deki Siyasilere Örnek Muhtar Adayı - Emirali 17 Şubat 2019
Babacan Ailesinin Acı Günü17 Şubat 2019
HDP Esenler ‘de Yerel Demokrasi Adaylarını Açıkladı 16 Şubat 2019
Esenler’in İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevine Başladı16 Şubat 2019
Esenler Pazarcıları ve halk tanzim satışa tepkili: 16 Şubat 2019
MHP’nin Yemeğinde İttifaka Tam Destek16 Şubat 2019
KANLI PAZARIN 50.YILI- UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ...16 Şubat 2019
Şahin’in ısmarlama haberi “ASPARAGAS “13 Şubat 2019
Esenler Kuyruktan ve İktidardan Gayet Memnun12 Şubat 2019
Şahin’e CHP’lilerden tepki-İYİ Partiye mesaj12 Şubat 2019
Kaplan,” Esenler’in Refahı İçin El Ele Verdik” 12 Şubat 2019
Yoksulluk Yok Diyenler- Bu Kuyruk Neyin Nesi?11 Şubat 2019
CHP Esenler’de Teslimiyet ve Sağcılaşma Gururu Yaşadı 11 Şubat 2019
SODEV Ertan Aksoy Dedi…10 Şubat 2019
Şahin, Esnafıyla ve Muhtarlarla Kahvaltı Yaptı09 Şubat 2019
Usta. “Belediyenin Borcu Arşı Aşmış –Batmışız” 07 Şubat 2019
Usta: İmar Planı Bütüncül Olmalı… 07 Şubat 2019
Esenler İYİ Parti Adayı Mustafa Yılmaz!06 Şubat 2019
Kaymakam Karataş “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” 06 Şubat 2019
Göksu Muhalefet Meclis Üyelerini Ziyaret Etti05 Şubat 2019
Asker uğurlamayı bile adam gibi yapamıyoruz05 Şubat 2019
Usta, “İmamoğlu’nun” Pankartlarını Ütebay’ın Gözüne Soktu03 Şubat 2019
Erol Kurtulan’ın Annesi (87) Vefat Etti03 Şubat 2019
İTO Üyesi Müteahhitlerle Kahvaltıda Buluştu01 Şubat 2019
1. Bölgeyi Korudu-2. Bölgeye Boyun Eğdirdi 31 Ocak 2019
CHP Avcılara Aksu’yu Göstererek Yazık Ediyor 31 Ocak 2019
RİDEF Danışma Toplantısını Esenler’de Gerçekleştirdi31 Ocak 2019
Yalçınkaya, Mevcut İdareye Tepki Var…31 Ocak 2019
Bir Depremde CHP Bayrampaşa’dan29 Ocak 2019
“Onsuz Yaşayamam' Dedi, Aynı Gün Öldü 29 Ocak 2019
Açlık sınırı 2000 TL’nin üzerinde29 Ocak 2019
Esenler’de Polis- Zabıta Seyyar Satıcı Kavgası27 Ocak 2019
Eğitim Camiasının Başı Sağ Olsun26 Ocak 2019
HDP Esenler’de Sosyalist Aday Gösterecek26 Ocak 2019
CHP Esenler’de İYİ partinin Dümen Suyunda !.. 25 Ocak 2019
Ekrem İmamoğlu Çiftehavuzlar’da 24 Ocak 2019
Göksu: Sporun Nabzı Esenler'de Atacak23 Ocak 2019
2019 yılı Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı23 Ocak 2019
Müftü Şekerci: Dua Okuma Teklifini Kabul Etmedim 22 Ocak 2019
CHP Selfie’cileri İmamoğlu’nun Posterini Bulamamış20 Ocak 2019
SAADET ESENLER ADAYINI AÇIKLADI!20 Ocak 2019
Müftü Şekerci’ye Büyük Saygısızlık... 20 Ocak 2019
Siyasiler (CHP Hariç) Saka’nın Mevlidinde Yan Yana 20 Ocak 2019
Esenler’in Bağımsız Adayından İddialı Vaatler!20 Ocak 2019
Esenler’de Alevi Canlar Cemevi Sözünü Aldı 18 Ocak 2019
Göksu’nun EKM’de Yemekli STK Toplantısı 18 Ocak 2019
Çatalca’da Binlerce Hayali Seçmen!17 Ocak 2019
“KRİZE KARŞI BİRLİK” İGDAŞ Önünde Eylem Yaptı 17 Ocak 2019
Birlikte Kazanacağız-Esenler Kazanacak16 Ocak 2019
CHP GRUBU “GAZETECİ METİN GÖKTEPE” İSMİNİ ÖNERDİ16 Ocak 2019
Oda Başkanı Hesap Vermesin – Hesap Sorsun 16 Ocak 2019
Saka’nın Cenazesinde Siyasiler Ayni Safta15 Ocak 2019
İstanbul ve İlçelerinin En Çalışkanı…Ütebay!!!13 Ocak 2019
AKP İstanbulluları Hemşeri Olarak Değil Müşteri Olarak Görüyor 12 Ocak 2019
Vali Yerlikaya Ve Göksu’dan Eğitime Destek Sözü 12 Ocak 2019
CHP’li Şahin AKP’nin Hizmetindedir - İşbirlikçidir14 Şubat 2019
Esenler Meclisi Bugüne Kadar Yapılmayanı Yaptı10 Ocak 2019
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müz kutlu olsun09 Ocak 2019
Göktepe'yi Katledilişinin 23. Yılında Andık08 Ocak 2019
Kılıç: CHP Esenler’de İvme Kaybediyor- İstifalar Peş Peşe 07 Ocak 2019
Esenler Belediye Meclisi Göktepe’yi ve Sarıkamış’ı Unutmadı07 Ocak 2019
Mustafa Kaplan Bayrak Açtı-Bağımsızlığını İlan Etti 06 Ocak 2019
Şahin: Seçimler En Çok Esnafımızı İlgilendiriyor05 Ocak 2019
Racon Kenan Kalbine Yenik Düştü03 Ocak 2019
CHP İlçe Başkanı Dincilerden, Gericilerden Esinleniyor01 Ocak 2019
Esenler Yeni Yılı Hoş Karşılamadı31 Aralık 2018
CHP’de 18’de-19’da Devşirmelerin Yılı Olacak 31 Aralık 2018
AKP’nin Esenler Belediye Başkan Adayı Göksu 28 Aralık 2018
CHP Meclis Üyelerinin Yeni Yıl Mesajı28 Aralık 2018
Elektrik Faturaları Çileden Çıkardı27 Aralık 2018
CHP’nin Esenler Belediye Başkan Adayı Belli Oldu 26 Aralık 2018
İSMET İNÖNÜ’YÜ SAYGIYLA ANIYORUZ…25 Aralık 2018
Esenler Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarının Kardeşinin Ölümü Kahretti…25 Aralık 2018
CHP’li Ütebay Bu Yeri Neden Mahkemeye Taşımıyor24 Aralık 2018
Kahveci Tekrar Esenler Rizeliler Derneği Başkanı23 Aralık 2018
Belli “Genç Kılavuzda” Gençlik Projelerini Anlattı22 Aralık 2018
Kaplan: Esenler’in İlk ve Tek Bağımsız Adayı 22 Aralık 2018
17-25 Aralık “YOLSUZLUK VE RÜŞVET” 21 Aralık 2018
(ANAP) Kökenli Ekrem İmamoğlu CHP’yi Uçurur19 Aralık 2018
CHP’liler “Maraş, İnsanlığın Utancıdır”19 Aralık 2018
Tokat’lıların Kütüphane projesi dernekleşiyor19 Aralık 2018
CHP Esenler Kan Kaybına Devam Ediyor 17 Aralık 2018
Trabzonlu İş Adamı Onur Ayar’dan Adaylık Kahvaltısı 16 Aralık 2018
Esenler’deki bir okulda iğrenç olay! 12 Aralık 2018
Esenler’de Eğitim Karma Karışık - Öğrencilerimizin Geleceği Karanlık10 Aralık 2018
Esenler’in Pazar Fiyatları Cep Yakıyor10 Aralık 2018
Ertaş, Esenler’de vefatının 34. yılında anıldı10 Aralık 2018
Ayar MHP Esenler Meclis Üyesi Aday Adayı08 Aralık 2018
Esenler Meclisinde Kıyamet Koptu…07 Aralık 2018
Esenler Atışalanı Anadolu Lisesi Eğitimin Yıldızı05 Aralık 2018
Kılıç: Esenler’de Eğitim Camiasının Yanlışlarını Meclise Taşıdı 04 Aralık 2018
CHP’li Şahin- Ütebay- Örüklü = Yanlış Üçlü04 Aralık 2018
Baş: Çok İlçe Başkanları Gördük, Ama Böylesini Hiç Görmedik03 Aralık 2018
Kaymakam Karataş Engellilerle Yürüdü…03 Aralık 2018
Esenler’de Dünya Engelliler Günü kutlandı03 Aralık 2018
GAZETEMİZDE YER ALAN HABER’DEN DOLAYI NİHAT YEŞİLYURT’DAN AÇIKLAMA29 Kasım 2018
Esenler’in Solcularından CHP’ye: Ciddiye Alırsalar Birlikte Oluruz26 Kasım 2018
Esnaf Odası Başkanı Şahin’e MHP’den Ziyaret23 Kasım 2018
CHP’Lİ KILIÇ’IN ve USTA’NIN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI23 Kasım 2018
Esenler’de Parayı verirsen Eğitim Alırsın16 Kasım 2018
Esenler’in Sevilen İşadamı Haydar Dibi Korkuttu15 Kasım 2018
CHP'nin Ahlaksız Vekiline Büyük Kınama15 Kasım 2018
Hayırsever Yavuz Selim Muhtarı15 Kasım 2018
Göksu Önce Muhtarı Sonra Gazeteciyi Fırçaladı14 Kasım 2018
Ütebay’a Keşan’dan Yazılı Metin Gelmeyince Pot Kırdı13 Kasım 2018
AKP Esenler’de Göksu- Sirkeci Karşı Karşıya12 Kasım 2018
Batı Trakya Balkan ve Rumeli Derneği Ata’yı Andı10 Kasım 2018
ESENLER ATATÜRK’Ü ANDI10 Kasım 2018
Ütebay Düzene Boyun Eğdi, CHP’yi Rezil Etti…10 Kasım 2018
CHP Esenler İlçe Başkanı ve Eşi 544’e Müdahil Olamadı…09 Kasım 2018
Başkan Göksu Yavaş’a Kürsü Hakkı Tanımadı 09 Kasım 2018
Batman Valisi Hulusi Şahin, Karşılama Töreni İstemedi09 Kasım 2018
Esenlerin Devrimci Yurtseverleri, Usta ve Kılıç Ata’yı Andı 09 Kasım 2018
CHP’li Şahin, AKP’lilerle “CEMAATÇE” İşbirliği Yaptı 09 Kasım 2018
Esenler’deki Okullarda "Kaynak Kitap" Vurgunu07 Kasım 2018
Gezi Şehidi Ali İsmail Korkmaz Gambiya’da Yaşıyor07 Kasım 2018
Yıldız İşletme Kulübü “JUST IN CASE” etkinliği başladı…06 Kasım 2018
Esenler’in Yeni Kaymakamı Adil Karataş06 Kasım 2018
AKP'li Arnavutköy Belediyesi’nin Organize İşleri04 Kasım 2018
Esenler'de 29 Ekim Coşkuyla Kutlandı31 Ekim 2018
Veda Yemeğinde ESDEF Yok Sayıldı01 Kasım 2018
VALİ ŞAHİN ESENLER’E VEDA ETTİ01 Kasım 2018
İYİ PARTİ 1. YILINI KUTLADI31 Ekim 2018
Devrimci Gazeteci İsmail Kadı Vefat Etti28 Ekim 2018
Özkan “son söz genel merkezin” 27 Ekim 2018
Şahin: CHP İlçe Başkanı Rüya Görüyor27 Ekim 2018
Gülden: Ben Adayım, Sağcı Aday Neyin Nesi?27 Ekim 2018
Esenler Kaymakam Şahin, Batman Valisi oldu27 Ekim 2018
CHP Esenler İthal Başkan ve Meclis Üyesi Bile Bulamadı… 26 Ekim 2018
CHP’ye Üye yapılmadı- İYİ Parti il yöneticisi oldu 25 Ekim 2018
Esenler’e Millet Bahçesi22 Ekim 2018
CHP’nin Kurşun Askeri Yedekçi Beşiktaş’a Aday Oldu 20 Ekim 2018
Esenler CHP Meclis Üyeliğine Aday Bulamıyor19 Ekim 2018
“Bir Ambulans Bile Park Edemediğimiz Sağlık Ocaklarımız Var.”19 Ekim 2018
Dindar Yumuşak Soru İle Günü Kurtardı 18 Ekim 2018
Esenler’liler Tatbikat Değil Dönüşüm Bekliyor17 Ekim 2018
Esenler’de motosiklet yayaya çarptı17 Ekim 2018
Esenler’in Şampiyonunu ESDEF Karşıladı16 Ekim 2018
Canların Aşuresinde Birlik ve Beraberlik Mesajı 15 Ekim 2018
ESDEF: Tüm Siyasilere Aynı Mesafedeyiz14 Ekim 2018
CHP’nin il Sekreteri Aksu Organize İşleri Sever… 14 Ekim 2018
Esenler’de Dostlar Gurubu İle Türk Sanat Müziği 13 Ekim 2018
Sol Kanatın’ Ön seçim Talebine Kaftancıoğlu’ndan Ret12 Ekim 2018
CHP "Sol Kanattan" Ön Seçim için imzalı başvuru… 11 Ekim 2018
Beşiktaş’ın Göbeğine Bir Hançer Daha Çakıldı11 Ekim 2018
İstanbul’da Şebeke Suyuna Zam mı Yapıldı?09 Ekim 2018
CHP’nin Esenler Aday Adayı Memet Gülden09 Ekim 2018
CHP'li AV. Fehmi İlhan’ın acı günü09 Ekim 2018
Esenler İYİ Parti Aşure Dağıttı- CHP’liler Bağlama Çaldı07 Ekim 2018
Esenler’de Saadet Dolu Kahvaltı07 Ekim 2018
CHP’nin Zeytinburnu Aday Adayı Mithat Şahin 06 Ekim 2018
Genç Avukat Borçları Yüzünden Canına Kıydı05 Ekim 2018
Usta: Siz İktidar Olmadan Öncede Müslümandık04 Ekim 2018
Esenlerin 2019 Tahmini Bütçesi: 370 Milyon TL04 Ekim 2018
Huzur Toplantısı Huzura Erdi 04 Ekim 2018
Koç’un Torunu Koç Gibi…03 Ekim 2018
Esenler Kaymakamı Halkı İle 10 Bin Adım Yürüdü03 Ekim 2018
Usta “ Müfterilerin Emeğimi Çalmasına İzin Vermem” 02 Ekim 2018
“Esenler İlerde Muhteşem Bir Şehir Olacak”02 Ekim 2018
Usta Danıştay Kararı Uygulanmalıdır 02 Ekim 2018
CHP’li Şahin İş Kazasında Ölene Fiyat Biçti02 Ekim 2018
Kaymakam Şahin: Okul Yeri Arıyorum Yer Yok!29 Eylül 2018
Kılıç CHP'nin onurunu kurtardı 29 Eylül 2018
ESDEF Aşure Pişirdi Kaymakam Dağıttı 28 Eylül 2018
Ramiz Dayı (Tuncel Kurtiz) Hasretle Anıldı28 Eylül 2018
AKP'li başkanlar gidici27 Eylül 2018
Kaplan Tamam Dedi-ESDEF Kongre Kararı Aldı27 Eylül 2018
Esenler’de AKP Üye Kaydı Yapıyor CHP Bağlama Çalıyor 26 Eylül 2018
AKP’li Başkana Komşularından Büyük Tepki25 Eylül 2018
Demir: İlçe Başkanını Ziyaret Etti- Göksu’yu es mi Geçti?25 Eylül 2018
Esenlerdeki Canlar Sokağa Taştı23 Eylül 2018
Esenler Hacı Bektaş’tan Cemevi İsyanı22 Eylül 2018
Esenlerin Hizmetinde Olmayan Stadyum22 Eylül 2018
Esenler Giyimkent'te kumaş çalanlar kamereya yakalandı 21 Eylül 2018
Yerel Basın Ak Parti İlçe Başkanı’nı Ziyaret Etti20 Eylül 2018
Özgür Basın Şehidi Unutulmadı20 Eylül 2018
Bakırköy Kaymakamına Tebrikler 19 Eylül 2018
Esenler Basını İYİ Partiyi Ziyaret Etti 17 Eylül 2018
Koç Platinle Yaşamaya Mahkum Edilmiş Parti ‘’GAZİ” sidir16 Eylül 2018
CHP’yi Esenler’de Kara Secim Bekliyor15 Eylül 2018
Esenler’in 100 Yaşındaki Şerka Ninesi Vefat Etti13 Eylül 2018
Gökçebaş Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Oldu 13 Eylül 2018
Kara Gün 12 EYLÜL-38 Yıl… Affetmeyiz 12 Eylül 2018
​Kaya Ailesinin Mutlu Günü12 Eylül 2018
Çebi Ailesinin Acı Günü…11 Eylül 2018
Esenler Sağanakla Perişan…08 Eylül 2018
Yerel Basından Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret08 Eylül 2018
Usta Veda Etti; “takip edeceğim” 06 Eylül 2018
Yılların Emekçisi CHP’ye Veda etti08 Eylül 2018
Süleyman Sarım Atışalan’lıları Üzdü- CHP’lilerin Vefasızlığı 03 Eylül 2018
Esenlerin Meclisi Üç Dakikalığına Toplandı03 Eylül 2018
Taştan Ailesinin Cenazesinde Siyasiler Kol Kola01 Eylül 2018
Esenler Karıştı , Polis Seyretti31 Ağustos 2018
CHP’lilerden 30 Ağustos Alternatif Rezilliği30 Ağustos 2018
Esenler 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı30 Ağustos 2018
Esenler`de Çatı Yangını28 Ağustos 2018
Esenler’li Öğrencinin Sinop'tan Acı Haberi Geldi28 Ağustos 2018
Basın Düşmanı CHP, Biz Yoksak Siz Bir Hiçsiniz23 Ağustos 2018
Başkan Göksu, Uhud Camii’nde Vatandaşlarla Bayramlaştı…21 Ağustos 2018
Esenler Kaymakamlığı Bayramlaştı18 Ağustos 2018
Esenlere İthal Spor Kulübüne Tepkiler Geldi 18 Ağustos 2018
Kanlı Pazar-Defol Katil ABD 16 Ağustos 2018
Marmara'yı Büyük Felaket Bekliyor...DEPREM...16 Ağustos 2018
Usta’dan “Uygulama İmar Değişikliğine” İtiraz14 Ağustos 2018
Ütebay, “RÜŞVETÇİ” Meclis Üyesine Öyle Bir Sarıldı ki02 Ağustos 2018
Göksu Meclis Üyesi Usta’nın Acısını Paylaştı 01 Ağustos 2018 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler | Yazarlar | Foto Galeri | Duyurular | Künye
CH

www.7-24 ESENLER HABER haber.com - www7-24 esenler esenler.com ESENLER HABER haber esenler esenler haber