SİYASET      EKONOMİ      FİNANS      DÜNYA      SPOR      YAŞAM      GÜNCEL      YEREL      MAGAZİN      TEKNOLOJİ      BİLİM      EĞİTİM KÜLTÜR SANAT   
 
Ana Sayfa > YEREL

Giyimkent Mali Olağan Genel Kurulu yapıldı
22 Mayıs 2017
Giyimkent 2016 hesap yılına ait Mali Olağan Genel Kurul’unu 20 Mayıs 2017 tarihinde Giyimkent merkez binasının konferans salonunda gerçekleştirdi. Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer CEVİZLİ “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Giyimkent Mali Olağan Genel Kurulu yapıldı
Giyimkent 2016 hesap yılına ait Mali Olağan Genel Kurul’unu 20 Mayıs 2017 tarihinde Giyimkent merkez binasının konferans salonunda gerçekleştirdi. Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer CEVİZLİ “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz” dedi.

Cevizli“Adeta uçan kuşa borcumuz vardı”
Mali Olağan Genel Kurul kooperatif üyeleri yeterli çoğunluğu sağlayarak kongre açıldı. Kongrede gündem maddelerine geçildi. Açılış konuşmasını yapan Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Cevizli göreve geldikleri günden beri yaptıkları çalışmaları teker teker sıralayarak Mali genel kurula okudu; Cevizli “Göreve geldiğimiz tarihte kasamız da  5.000 TL. Bankalar da 8.000 TL. Vardı. 3.905.000 TL. Borcumuz 1.200.000 TL Ye yakın kıdem tazminatı, borcumuz üyelerden 1.500.000 alacağımız vardı Maalesef Temmuz ayında 57.000 TL. Kooperatifimizin çeki ödenmemiş. Kooperatifimizin kredi kartları iptal olmuş, elektrik. Doğalgaz faturaları hiçbir zaman gününde ödenmemiş,  sadece iş merkezimizin 2,5 yıllık doğalgaz faturası 156.000 TL. Elektrik 36.000 TL. Geçmiş dönem borcu bulunmaktaydı. Ayrıca İGDAŞ ile yapılan sözleşmemiz geçmiş dönem borcundan dolayı fesh edilmiş, çalışanlarımızın maaşları gününde ödenmemiş. Ödemeleri yapmak için şahıslardan elden borç almak zorunda kalınmış. Adeta uçan kuşa borcumuz vardı” dedi.

Cevizli sekiz aylık dönemde yaptıklarını şöyle sıraladı

1.       Giyimkent içerisinde iki adet mülkümüzü kira vermeden kullananlar derhal boşaltılmış, diğer boş ve atıl halde duran mülklerimizin de kiraya verilmesi için yönetim kurulu kararını alıp, tekliflerini toplama başladık.
2.       Daha önceki yönetim tarafından Vodafone ile 28 hat için aylık ortalama 2.600 TL. gelen cep telefonu faturası Ağustos sonu itibariyle feshedip bütün operatörlerle görüşüp en düşük teklifi veren Turkcell ile 17 hat için 900 TL. ve de cayma bedelinin de Türkcell tarafından ödenmesi karşılığında sözleşme yaptık.
3.       Ödenmemiş elektrik borcumuz olan 27.000 TL ödenerek özel enerji firmaları ile yapılan görüşmeler sonucu AKSA Elektrik şirketi ile 15 ay sabit fiyat %14,80 Net indirim alarak ekim ayı itibariyle sözleşme yaptık. Son elektrik faturamız 17.500 TL geldi. Ortalama indirimimiz aylık 4.000 TL (Dörtbin) olacaktır.
4.       Aylık ortalama 8.000-8.500 TL.yi bulan akaryakıt giderimiz için şimdiye kadar taşıt tanıma sistemi uygulanmamış. Akaryakıt şirketleri ile görüşüp (Opet,P.Ofisi,Shell) %5 ile en iyi teklifi veren Petrol Ofisi ile anlaşarak taşıt tanıma sistemine geçip akaryakıt tüketiminde kontrolü ve de tasarrufu sağladık.
5.       Personelin mesai saatlerini kontrol amacı ile parmak okuma sistemi başlattık.
6.       Site içerisinde, bölge bölge, sokak otopark ve de yaya yolu temizlik ekibi görevlendirilmiştir.
7.       İş merkezimizin ortak alanlarının komple boyatılmış ve tavan tamiratlarına başlanmıştır.
8.       Daha önce sitemizin iki avukatı mevcut iken bir avukatımızın sözleşmesini fesh edip diğer avukatımızın 1.750 TL. Olan aylık müşavirlik ücretini 1.300 TL. yaparak sözleşmesini yeniledik.
9.       Personelin servis haricinde araç kullanması yasaklanmıştır.
10.   Daha önce bedelsiz konulan bankamatik alanına, tarafımızdan Denizbank, Albaraka Türk, Ziraat, bankalarına her biri için yıllık 15. 000 tl. Kira bedeli ile bankamatiklerimiz hizmete girmiştir.
11.   Yönetim bınasının yanan dış cephesinin ihalesi yapılıp En uygun fiyata cephemiz yenilenmiştir.
12.   Belediye ile görüşmelerimizde sokak aralarından çöp toplaması için söz aldık, görüşmelerimiz devam ediyor.
13.   İş merkezlerinin aidatları kat mülkiyeti kanununa göre düzenlenerek (Avek, Ramada, Bellona, İstanbul Ticaret Sarayı, benzin istasyonu) %153 ile %500 arası oranda aidatlarına zam yapılmıştır.
14.   Bütün malzeme alımlarında %30 tasarruf sağlanmıştır.
15.   Çalışan personel sayısı 76 dan 65 kişiye düşürüldü. 11 kişinin iş akti fes edilmiş olup tazminatları ödenmiştir. ( Mart 2017 Güvenlik:32 Muhasebe 3 Genel Müd: 1 Sekreter:1 Çay Ocağı: 1 Şoför: 1 Tadilat:13 Temizlik 13) şu anda çalışan personelimiz ve görevleri.
16.   Yörsan ve Avek arsa kiralarının artışı için rayiç fiyatlarla güncellenerek artışları yapılmıştır.
17.   İş güvenliği şirketi ile daha önce 3.720 TL. olan sözleşmemiz 2.200 tl.’ye düşürülmüştür.
18.   Garanti Bankası’nın yeri bedelsiz kullanılıyordu. Boşaltıldı ve tarafımızdan 1.850 TL. brüt bedel ile kiraya verdik.
19.   Otoparklardan daha önceki yönetimler döneminde çalınan 7800 metre kablo ve aparatları 85.000 TL. bedel ile tarafımızdan yaptırılmıştır.


20.   8 adet koğuş olarak kullanılan yerler boşalttırılmıştır.
21.   Sebze hali gibi kullanılan yerler belediye ile görüşülerek 3 ay içinde kaldırılacak sözü alınmıştır.
22.   İş merkezi doğalgaz borcu için İGDAŞ ile anlaştık 156.000 TL. Taksite bağladık ve 30.03.2017 tarihinde ödendi.
23.   Belediye Başkanı ile görüşmemiz neticesinde Bellona’nın en azından bir  katının ev tekstili mağazası açılması yönünde talebimiz oldu. TMSF ile görüşüp, sonucu bildirecekler.
24.   Yönetim binamızın giriş katını daimi fuar alanı olarak açtık katılımcılardan aylık kira alıyoruz.
25.   Güvenlik merkez birimi daha önceki yerinden (Avek ’in önünden ) alınarak yönetim binasının girişine taşınmıştır.
26.   Şekerbank ile sözleşme yapılmış, sözleşme şartlarına göre kurum faturalarını bankaya 1 ay içinde aktarmaları gerekirken yapılmamış, maaş ödemeleri iki gün önceden bankaya yatırılması gerekirken yatılmamış ve bu yüzden yıllık  7.000 TL. Promosyon ücretini ödememişlerdir. Biz parayı talep ettik 3.500 tl. Ödemesini alacağız.
27.   Personele daha önceki yönetim tarafından yemek parası olarak 230 TL net ödenmekte ve de 90 TL. Vergisi verilmekteydi. Biz yemek kartı vererek aylık 7.000 TL. Tasarruf sağladık.
28.   İş merkezinin otoparkı temizlenerek faaliyete geçti.
29.   İş merkezinin 5. Katına bayanlar mescidi yapıldı.
30.   Yönetim binasının altı başkaları tarafından bedelsiz kullanılıyordu. Derhal boşaltılarak önce 45 günlüğüne 19.000 TL.+ KDV alındı. Sonra aylık 10.000 TL. kiraya verildi.
31.   Otelin karşısındaki arsada bulunan tekstil atık malzemeleri 16.200 TL. kaldırıldı. Arsadaki Demir hurdaların 9.500 TL. ’ye satarak gelir elde ettik. Şu anda kiraya vermek için görüşüyoruz.
32.   Sorunlu üyeler aidatlarını ödemeyenler, icraya verilerek tahsilatlar hızlandırılmaya başlandı.
33.   Gecikme farkları istisnasız herkesten alınmaya başlandı.
34.   Belediye ile görüşmelerimizle asfaltlarımızı tamir ettiriyoruz çalışmalar başladı.
35.   Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanı Yunus Bey’le görüşüp Edirne istikametine bağlantı yolu istedik ve kabul edildi. Yakında Giyimkent içinde TEM Edirne istikametine bağlantı yapılacak.
36.   Asansör bakımı yeni yılda artış olması gerekirken biz %20 düşürdük.
37.   Çalışan personelin şimdiye kadar mesai ücretleri ödenmemiştir. 2016 yılı mesai ücretleri tamamen ödendi, geçmiş yıllardan gelenler ise periyodik olarak ödenecektir.
38.   2014 yılında kooperatifte kaçak elektrik kullandığından dolayı ceza kesilmiş, 2015 yılında icraya verilmiş bu güne kadar ödenmediğinden dolayı 10.158 TL. ceza, indirim yapılarak 8.435 TL. Olarak ödenmiştir.
39.   Kooperatifimize ait araçlarımıza araç takip sistemi taktırılarak uydudan takip edilerek kayıt altına alınmıştır.
40.   Mercan, Laleli, Zeytinburnu ve Merter’e 2 saat ara ile ücretsiz servisler koyduk, 3 ay süre ile devam edecek, faydasını görürsek devam edeceğiz.
41.   Bütün otoparkların işleri bitirilerek eksikleri tamamlandı. Şu anda kapalı otoparkların hepsi kullanılmaktadır.
42.   Giyimken tin piyasasında huzurlu ve güvenilir bir ticaret yeri, aynı zamanda Tekstil ve Hazır Giyim merkezi olduğunu tanıtmak için Radyo ve Televizyonlara ilanlar verdik.


“Kooperatifin gelirini artırıp, kooperatifimizi bu borç batağından kurtarmak.”
Sekiz aylık çalışmalarını bir rapor halinde sıralayan Cevizli konuşmasına şöyle devam etti. Cevizli “Görüyorsunuz ki tüm çabalarımız, kooperatifin gelirini artırıp, kooperatifimizi bu borç batağından kurtarmak. Tabii ki bu tasarrufların yanında en önemlisi aidat takibimiz ve de aidatların muntazam ödenmesini sağlamaktır. Bu bağlamda da gerek mesajlar gerek bizzat aramalar ile yapılan takipler sonucu aidatlarını ödemeyen ortağımıza maalesef icra takibi yapıyoruz. Şu ana kadar 60 kişiye icra takibi başlattık. Üzülerek ifade  ediyorum.Gerek yaya yollarını, gerek garaj girişlerini gerekse kaldırımları işgal eden, gerek içerde gerek dışarda hayvan besleyen, işyerini koğuş ve de  sebze hali gibi kullandıran firmalara ve ortaklarımıza toplam 131 adet ihtarname gönderildi. 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve  5326 sayılı Kabahatler Kanununun ilgili maddeleri uyarınca kolluk ve idari zabıta  birimlerine ihbarları yapıldı.
Sayın ortaklarımız göreve  geldiğimizden bu güne kadar personelin maaşı ve de yapılandırma   ve emlak vergilerimiz zamanında ödenmektedir. Bizim dönemimizde sekiz aylık zaman zarfında hiç bir ödememiz aksatılmadan  yapılmaktadır.
Konuşmasının sonunda cevizli “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz ”dedi.Bütün konuşmalara ve eleştirire cevap vermek için kürsüye gelen bir önceki dönem Giyimkent yönetim kurulu başkanı Ömer satır kendi yönetimlerine haksızlık edildiğini vurgulayan bir konuşma yaptı.
Ardından gündemin diğer maddelerine geçildi. Giyimkent’te bulunan işyerlerinin ve kuruluşların aidat borçları ve yeni alınacak aidatları ücretlerinin artırılması görüşmeye açıldı. Genel kurulda divana verilen önergeler ile yeni aidat ücretleri belirlendi.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık Tarih
 
Esenler’de Eğitim Karma Karışık - Öğrencilerimizin Geleceği Karanlık10 Aralık 2018
Esenler’in Pazar Fiyatları Cep Yakıyor10 Aralık 2018
Ertaş, Esenler’de vefatının 34. yılında anıldı10 Aralık 2018
Ayar MHP Esenler Meclis Üyesi Aday Adayı08 Aralık 2018
Esenler Meclisinde Kıyamet Koptu…07 Aralık 2018
Esenler Atışalanı Anadolu Lisesi Eğitimin Yıldızı05 Aralık 2018
Kılıç: Esenler’de Eğitim Camiasının Yanlışlarını Meclise Taşıdı 04 Aralık 2018
CHP’li Şahin- Ütebay- Örüklü = Yanlış Üçlü04 Aralık 2018
Baş: Çok İlçe Başkanları Gördük, Ama Böylesini Hiç Görmedik03 Aralık 2018
Kaymakam Karataş Engellilerle Yürüdü…03 Aralık 2018
Esenler’de Dünya Engelliler Günü kutlandı03 Aralık 2018
GAZETEMİZDE YER ALAN HABER’DEN DOLAYI NİHAT YEŞİLYURT’DAN AÇIKLAMA29 Kasım 2018
Esenler’in Solcularından CHP’ye: Ciddiye Alırsalar Birlikte Oluruz26 Kasım 2018
Esnaf Odası Başkanı Şahin’e MHP’den Ziyaret23 Kasım 2018
CHP’Lİ KILIÇ’IN ve USTA’NIN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI23 Kasım 2018
Esenler’de Parayı verirsen Eğitim Alırsın16 Kasım 2018
Esenler’in Sevilen İşadamı Haydar Dibi Korkuttu15 Kasım 2018
CHP'nin Ahlaksız Vekiline Büyük Kınama15 Kasım 2018
Hayırsever Yavuz Selim Muhtarı15 Kasım 2018
Göksu Önce Muhtarı Sonra Gazeteciyi Fırçaladı14 Kasım 2018
Ütebay’a Keşan’dan Yazılı Metin Gelmeyince Pot Kırdı13 Kasım 2018
AKP Esenler’de Göksu- Sirkeci Karşı Karşıya12 Kasım 2018
Batı Trakya Balkan ve Rumeli Derneği Ata’yı Andı10 Kasım 2018
ESENLER ATATÜRK’Ü ANDI10 Kasım 2018
Ütebay Düzene Boyun Eğdi, CHP’yi Rezil Etti…10 Kasım 2018
CHP Esenler İlçe Başkanı ve Eşi 544’e Müdahil Olamadı…09 Kasım 2018
Başkan Göksu Yavaş’a Kürsü Hakkı Tanımadı 09 Kasım 2018
Batman Valisi Hulusi Şahin, Karşılama Töreni İstemedi09 Kasım 2018
Esenlerin Devrimci Yurtseverleri, Usta ve Kılıç Ata’yı Andı 09 Kasım 2018
CHP’li Şahin, AKP’lilerle “CEMAATÇE” İşbirliği Yaptı 09 Kasım 2018
Esenler’deki Okullarda "Kaynak Kitap" Vurgunu07 Kasım 2018
Gezi Şehidi Ali İsmail Korkmaz Gambiya’da Yaşıyor07 Kasım 2018
Yıldız İşletme Kulübü “JUST IN CASE” etkinliği başladı…06 Kasım 2018
Esenler’in Yeni Kaymakamı Adil Karataş06 Kasım 2018
AKP'li Arnavutköy Belediyesi’nin Organize İşleri04 Kasım 2018
Esenler'de 29 Ekim Coşkuyla Kutlandı31 Ekim 2018
Veda Yemeğinde ESDEF Yok Sayıldı01 Kasım 2018
VALİ ŞAHİN ESENLER’E VEDA ETTİ01 Kasım 2018
İYİ PARTİ 1. YILINI KUTLADI31 Ekim 2018
Devrimci Gazeteci İsmail Kadı Vefat Etti28 Ekim 2018
Özkan “son söz genel merkezin” 27 Ekim 2018
Şahin: CHP İlçe Başkanı Rüya Görüyor27 Ekim 2018
Gülden: Ben Adayım, Sağcı Aday Neyin Nesi?27 Ekim 2018
Esenler Kaymakam Şahin, Batman Valisi oldu27 Ekim 2018
CHP Esenler İthal Başkan ve Meclis Üyesi Bile Bulamadı… 26 Ekim 2018
CHP’ye Üye yapılmadı- İYİ Parti il yöneticisi oldu 25 Ekim 2018
Esenler’e Millet Bahçesi22 Ekim 2018
CHP’nin Kurşun Askeri Yedekçi Beşiktaş’a Aday Oldu 20 Ekim 2018
Esenler CHP Meclis Üyeliğine Aday Bulamıyor19 Ekim 2018
“Bir Ambulans Bile Park Edemediğimiz Sağlık Ocaklarımız Var.”19 Ekim 2018
Dindar Yumuşak Soru İle Günü Kurtardı 18 Ekim 2018
Esenler’liler Tatbikat Değil Dönüşüm Bekliyor17 Ekim 2018
Esenler’de motosiklet yayaya çarptı17 Ekim 2018
Esenler’in Şampiyonunu ESDEF Karşıladı16 Ekim 2018
Canların Aşuresinde Birlik ve Beraberlik Mesajı 15 Ekim 2018
ESDEF: Tüm Siyasilere Aynı Mesafedeyiz14 Ekim 2018
CHP’nin il Sekreteri Aksu Organize İşleri Sever… 14 Ekim 2018
Esenler’de Dostlar Gurubu İle Türk Sanat Müziği 13 Ekim 2018
Sol Kanatın’ Ön seçim Talebine Kaftancıoğlu’ndan Ret12 Ekim 2018
CHP "Sol Kanattan" Ön Seçim için imzalı başvuru… 11 Ekim 2018
Beşiktaş’ın Göbeğine Bir Hançer Daha Çakıldı11 Ekim 2018
İstanbul’da Şebeke Suyuna Zam mı Yapıldı?09 Ekim 2018
CHP’nin Esenler Aday Adayı Memet Gülden09 Ekim 2018
CHP'li AV. Fehmi İlhan’ın acı günü09 Ekim 2018
Esenler İYİ Parti Aşure Dağıttı- CHP’liler Bağlama Çaldı07 Ekim 2018
Esenler’de Saadet Dolu Kahvaltı07 Ekim 2018
CHP’nin Zeytinburnu Aday Adayı Mithat Şahin 06 Ekim 2018
Genç Avukat Borçları Yüzünden Canına Kıydı05 Ekim 2018
Usta: Siz İktidar Olmadan Öncede Müslümandık04 Ekim 2018
Esenlerin 2019 Tahmini Bütçesi: 370 Milyon TL04 Ekim 2018
Huzur Toplantısı Huzura Erdi 04 Ekim 2018
Koç’un Torunu Koç Gibi…03 Ekim 2018
Esenler Kaymakamı Halkı İle 10 Bin Adım Yürüdü03 Ekim 2018
Usta “ Müfterilerin Emeğimi Çalmasına İzin Vermem” 02 Ekim 2018
“Esenler İlerde Muhteşem Bir Şehir Olacak”02 Ekim 2018
Usta Danıştay Kararı Uygulanmalıdır 02 Ekim 2018
CHP’li Şahin İş Kazasında Ölene Fiyat Biçti02 Ekim 2018
Kaymakam Şahin: Okul Yeri Arıyorum Yer Yok!29 Eylül 2018
Kılıç CHP'nin onurunu kurtardı 29 Eylül 2018
ESDEF Aşure Pişirdi Kaymakam Dağıttı 28 Eylül 2018
Ramiz Dayı (Tuncel Kurtiz) Hasretle Anıldı28 Eylül 2018
AKP'li başkanlar gidici27 Eylül 2018
Kaplan Tamam Dedi-ESDEF Kongre Kararı Aldı27 Eylül 2018
Esenler’de AKP Üye Kaydı Yapıyor CHP Bağlama Çalıyor 26 Eylül 2018
AKP’li Başkana Komşularından Büyük Tepki25 Eylül 2018
Demir: İlçe Başkanını Ziyaret Etti- Göksu’yu es mi Geçti?25 Eylül 2018
Esenlerdeki Canlar Sokağa Taştı23 Eylül 2018
Esenler Hacı Bektaş’tan Cemevi İsyanı22 Eylül 2018
Esenlerin Hizmetinde Olmayan Stadyum22 Eylül 2018
Esenler Giyimkent'te kumaş çalanlar kamereya yakalandı 21 Eylül 2018
Yerel Basın Ak Parti İlçe Başkanı’nı Ziyaret Etti20 Eylül 2018
Özgür Basın Şehidi Unutulmadı20 Eylül 2018
Bakırköy Kaymakamına Tebrikler 19 Eylül 2018
Esenler Basını İYİ Partiyi Ziyaret Etti 17 Eylül 2018
Koç Platinle Yaşamaya Mahkum Edilmiş Parti ‘’GAZİ” sidir16 Eylül 2018
CHP’yi Esenler’de Kara Secim Bekliyor15 Eylül 2018
Esenler’in 100 Yaşındaki Şerka Ninesi Vefat Etti13 Eylül 2018
Gökçebaş Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Oldu 13 Eylül 2018
Kara Gün 12 EYLÜL-38 Yıl… Affetmeyiz 12 Eylül 2018
​Kaya Ailesinin Mutlu Günü12 Eylül 2018
Çebi Ailesinin Acı Günü…11 Eylül 2018
Esenler Sağanakla Perişan…08 Eylül 2018
Yerel Basından Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret08 Eylül 2018
Usta Veda Etti; “takip edeceğim” 06 Eylül 2018
Yılların Emekçisi CHP’ye Veda etti08 Eylül 2018
Süleyman Sarım Atışalan’lıları Üzdü- CHP’lilerin Vefasızlığı 03 Eylül 2018
Esenlerin Meclisi Üç Dakikalığına Toplandı03 Eylül 2018
Taştan Ailesinin Cenazesinde Siyasiler Kol Kola01 Eylül 2018
Esenler Karıştı , Polis Seyretti31 Ağustos 2018
CHP’lilerden 30 Ağustos Alternatif Rezilliği30 Ağustos 2018
Esenler 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı30 Ağustos 2018
Esenler`de Çatı Yangını28 Ağustos 2018
Esenler’li Öğrencinin Sinop'tan Acı Haberi Geldi28 Ağustos 2018
Basın Düşmanı CHP, Biz Yoksak Siz Bir Hiçsiniz23 Ağustos 2018
Başkan Göksu, Uhud Camii’nde Vatandaşlarla Bayramlaştı…21 Ağustos 2018
Esenler Kaymakamlığı Bayramlaştı18 Ağustos 2018
Esenlere İthal Spor Kulübüne Tepkiler Geldi 18 Ağustos 2018
Kanlı Pazar-Defol Katil ABD 16 Ağustos 2018
Marmara'yı Büyük Felaket Bekliyor...DEPREM...16 Ağustos 2018
Usta’dan “Uygulama İmar Değişikliğine” İtiraz14 Ağustos 2018
Ütebay, “RÜŞVETÇİ” Meclis Üyesine Öyle Bir Sarıldı ki02 Ağustos 2018
Göksu Meclis Üyesi Usta’nın Acısını Paylaştı 01 Ağustos 2018
Başkanlığın Nimetlerinden Halk Yararlanıyor01 Ağustos 2018
İstanbul’un Sultangazi İlçesine Başkanlık Kıyağı 01 Ağustos 2018
Bölükbaşı: Cesurlar Hareketinin Liderinin Evinin Önünde Buluşuyoruz!27 Temmuz 2018
İstanbul Müftüsünden Davet…26 Temmuz 2018
Bir ayağı CHP’de Bir Ayağı AKP’de Olan Yöneticiler24 Temmuz 2018
Lozan'ın yıl dönümü ve Basın Bayramı Kutlu Olsun24 Temmuz 2018
Esenler’de Üniversiteli genç kıza taciz21 Temmuz 2018
Esenler’liler Çağdaş Okul Diyor, Yetkililer İmam Hatip Yapıyor21 Temmuz 2018
“Esenler’in Park ve Yeşil Alanı 6,8 Milyon Metrekareye Çıkacak”16 Temmuz 2018
Bağcılar Hastanesi'nde Skandal Olay! Çoğu Suriyeli Çocuk Gebe16 Temmuz 2018
Bu kış donacağız! Doğalgaza yüzde 30 zam geliyor16 Temmuz 2018
Dönemeçlerde Savrulanlar Gerçekleri İnkar Edenler Öncü Olamazlar!15 Temmuz 2018
İmar Barışı İptal Olabilir, Dikkat Edin15 Temmuz 2018
Kaymakam ve Belediye Başkanı Kitap Fuarını Açtı 13 Temmuz 2018
CHP İstanbul Sol Kanat Değişim Dedi…13 Temmuz 2018
Esenler’de, Tacizde Bulunmaya Kalkan Sapığa Dayak13 Temmuz 2018
Son KHK İle Esenlerden 2.Öğretmen İhraç Edildi08 Temmuz 2018
Küfürbaz İlçe Başkanı…08 Temmuz 2018
Esenler Meclisi Güle Oynaya Tatile06 Temmuz 2018
Ütebay Çark Etti- Davacı Değilim Dedi 05 Temmuz 2018
“Bugün yaşananları hayvanlar bile yapmaz”04 Temmuz 2018
Esenler Çocuk İstismarına İsyan Etti03 Temmuz 2018
Abdullah Der’e 8 ay 20 gün hapis cezası03 Temmuz 2018
Esenlerin Yeni Kızılay Başkanı A. Bölük Kimdir03 Temmuz 2018
ESENLER KIZILAYIN'DA ADALETSİZ DEĞİŞİM02 Temmuz 2018
CHP'Lİ USTA'DAN UZAKTAN KUMANDALI VE ÖRÜKLÜ ÖNERGE02 Temmuz 2018
ESENLER MECLİSİ SİVAS KATLİAMI KINADI KATLEDENLERE LANET OKUDU02 Temmuz 2018
Bu Binaya Yapılan Kattan Haberiniz Var mı? 30 Haziran 2018
CHP İstanbul Sol Kanattan Soyluya Sert Tepki29 Haziran 2018
Esenlerde CHP’li Ütebay Kalenin Altında Kaldı27 Haziran 2018
CHP’nin İnfazcısı Ütebay Seçimlerde Ezber Bozmuş 25 Haziran 2018
İYİ Partililere Sandıkta Saldırı24 Haziran 2018
Esenler Esnaf Odasının Babası Vefat Etti.23 Haziran 2018
Esenler Cumhuriyet Meydanı HDP’ile Coştu… 21 Haziran 2018
Kılınç: Esenler iktidarı yolcu etmeye hazır ”TAMAM”20 Haziran 2018
AKP Bilimi, bilgiyi, adaleti ve mühendisliği "OY ve PARA" uğruna yok sayıyor20 Haziran 2018
Esenler’de Eğitim Karmaşasını Kim Düzeltecek?20 Haziran 2018
“Oyum Devrimci Dayanışma Ruhuyla HDP’ye”19 Haziran 2018
Kaftancıoğlu : Partililere Talimat Yağdırdı19 Haziran 2018
Ütebay Ve Ekibi Göksu’nun Dediği Gibi “ZAVALLISINIZ”18 Haziran 2018
Esenler “HAYIR” platformu HDP'ye oy verecek”18 Haziran 2018
HDP Esenler’in Halaylı Bayram Kutlaması16 Haziran 2018
Esenler İYİ PARTİ Halkla Meydanda Bayramlaştı 16 Haziran 2018
Ütebay ve Bazıları İnce’ye İhanet Ediyor16 Haziran 2018
Esenler’lilerin Bayram Günü Kabir Ziyareti15 Haziran 2018
Pehlivanoğlu: “Karun kadar zenginleşmiş, Firavun’laşmış iktidar13 Haziran 2018
Esenler’de Silahlı Gasp...13 Haziran 2018
“Biliyoruz Sizlerde Farkındasınız!” O zaman “TAMAM”11 Haziran 2018
CHP’nin İnfazcıları ve Nemacıları Esenler’de Buluştu.11 Haziran 2018
Bayburt’lular İftarda Buluştu10 Haziran 2018
İnce: Ustayım diyordu meğer kek ustasıymış10 Haziran 2018
Esenler’liler İçişleri Bakanı Soylu’nun hangi sözüne inansın 09 Haziran 2018
CHP Esenler İlçesi İftarında Örgüt Aç Kaldı09 Haziran 2018
Esenler’de Diribaş’ı Solcular Yalnız Bırakmadı08 Haziran 2018
Esenler Belediye Başkanı Göksu'nun Aracı Kaza Yaptı08 Haziran 2018
Mühendis ve Mimarlar İmar Sürecinden Dışlanıyor !!!”08 Haziran 2018
Esenlerin ESTANBUL CAFE’sinde İftar Bir Başka07 Haziran 2018
Kılıç: Dip Dalgası İktidarı Alabora Yapıyor07 Haziran 2018
Esenler’lilerin İftarına Siyaset Bulaştıran Saygısız Müdür…06 Haziran 2018
Kaya, Esenlere Din Uleması Getirdi…06 Haziran 2018
CHP’li Şahin ve Arkadaşları Yıkar Ceza Usta’ya Kesilir 05 Haziran 2018
Usta Planlara İtiraz Etti… Bakalım CHP İlçe Başkanı Ne Diyecek 04 Haziran 2018
​Ömür İstanbul’da İş Kazası 1 ölü04 Haziran 2018
CHP’li Şahin’den İbn Haldun Projesine Evet04 Haziran 2018
Esenler Saadet Partisi “DEĞİŞDİR” Diye Haykırdı04 Haziran 2018
Ayar’ın Cenazesinde Siyasetten İş Adamına Kadar Herkes Vardı04 Haziran 2018
ESENLER’İN EN HAREKETLİSİ HDP02 Haziran 2018
Atışalanlı Mümin Turan’in İftarında 7’den 70’e Herkes Vardı02 Haziran 2018
​Hani Yoksulluk Yok, Ekonomi Nasıl Büyümüş01 Haziran 2018
Özdemir: İnancımıza Saygı Göstermeyenlere Oy Vermeyeceğiz01 Haziran 2018
Özenç, İYİ partiyle halkımız nefes alacak01 Haziran 2018
ESDEF Verdiği İftarla Bir İlki Gerçekleştirdi31 Mayıs 2018
Topdağ ve Usta Emperyalizme Başkaldırdı31 Mayıs 2018
Bu abluka neyin nesi, bu korku neden?30 Mayıs 2018
Ortopedik Engelliler Ak Trole teslim29 Mayıs 2018
Esenler MHP İlçe Başkanından CHP’lilere Fırça29 Mayıs 2018
SP’nin Vekil Adayı Tuğrul Yalçınkaya’ya Çirkin Saldırı28 Mayıs 2018
CHP’nin Üçlüsü infazı bırak ses ver…27 Mayıs 2018
Esenler’de “Millet ittifakı” coştu27 Mayıs 2018
İYİ Parti: Ülkemiz Çok Ama Çok Kötü Yönetiliyor “TAMAM”26 Mayıs 2018
Vardar: Cumhuriyeti Yaşatmak CHP’lilerin Görevidir26 Mayıs 2018
HDP’liler Meydanda Halay Çekti, Zafer Türküleri Söylediler25 Mayıs 2018
Yaşamak İçin Egemen Olacaksın-Doğanın Kanunu25 Mayıs 2018
Kılınç, “Halkımız TAMAM demiş, kararını vermiş”24 Mayıs 2018
HDP “Biz demokratik parlamenter sistemden yanayız”23 Mayıs 2018
İYİ’lerin Sofrası Bereketli Olur…23 Mayıs 2018
Borçlu Rahatlayacak- Vergi Affı Geldi…23 Mayıs 2018
Esenler’e HDP Sahip Çıktı22 Mayıs 2018
İYİ Parti'nin milletvekili aday listesi belli oldu22 Mayıs 2018
Elazığ Dernek Başkanı Çetintaş’tan İftar…21 Mayıs 2018
Esenler: Şehit Haberiyle Sarsıldı 20 Mayıs 2018
Esenler’de siyasiler hani centilmenlik yapmışlardı...20 Mayıs 2018
Esenlerde Gelenekleşen Mehter Marşlı “19 Mayıs” Kutlaması 19 Mayıs 2018
Cem Evlerinden Su ve Elektrik Parası Alınmasın19 Mayıs 2018
Yalçınkaya “Kutuplaştırdılar, Kardeşi Kardeş İle Kavga Ettirdiler! ”19 Mayıs 2018
Esenler’in siyasileri çok centilmen 18 Mayıs 2018
Esenler Eğitimde İyi Demiştiniz Ya… 18 Mayıs 2018
Esenler İlçe Nüfus Müdürü Halktan Biri…17 Mayıs 2018
Esenler’in Efsanesi “Tankerci Osman” Vefat Etti…17 Mayıs 2018
Mekke’ye gidemeyenler için, Mekke EKM’ye geldi.16 Mayıs 2018
(ESDEF) Engellileri Yalnız Bırakmayacak16 Mayıs 2018
Esenler Ramazanı “Dirilişle” Yaşayacak14 Mayıs 2018
Kılıç: Okulda siyaset yapmak ahlaksızlıktır 13 Mayıs 2018
Geliç, uyuşturucuya karşı “MUAY THAİ”13 Mayıs 2018
Av. Ali Başaran’da MHP 2.bölge A. Adayı12 Mayıs 2018
İlyas Akgün, Anneler gününde annesini kaybetti12 Mayıs 2018
Gökçebaş CHP’li Usta’ya "Mahkemeye git" dedi. 11 Mayıs 2018
Usta’nın Bu Çıkışı Ütebay’a Göre “Takdire Şayan Mı?”11 Mayıs 2018
Şevket Dağ İlk Öğretim Okulu Bomba İhbarı 11 Mayıs 2018
Usta: Kuşkuluyuz Esenler’den Bir Şeyler Kaçırılıyor10 Mayıs 2018
Esenler’in Muhtarlarından Siyasilere Nezaket Ziyareti10 Mayıs 2018
Koç, “Tüm karanlıklar sanatla aydınlanır”08 Mayıs 2018
Orhan Oğuz Türk İBB Meclisinde 07 Mayıs 2018
Atışalan’ında su caddeye akıyor ilgilenen yok!07 Mayıs 2018
Usta, Mecliste üç gençlik önderini andı07 Mayıs 2018
Görevden alındı M. Vekil Aday Adayı Oldu06 Mayıs 2018
CHP Bayrampaşa Yeni Bir Türkiye İçin “Biz Hazırız” 05 Mayıs 2018
Vicdansızlık… Esenler’de Yeni Doğmuş Bebeği Çöpe Attılar05 Mayıs 2018
Esenler’de Cınayet…05 Mayıs 2018
Meral Akşener 100 bin imza barajını geçti04 Mayıs 2018
CHP Esenler İlçe Başkanı Din Sömürücüsü mü? 03 Mayıs 2018
Esenler 24 Haziran’a Hazır, Listeler Askıda03 Mayıs 2018
Engelliler Evinde Oy Verecek…03 Mayıs 2018
Şahin; “Doğu Perinçek Cumhurbaşkanı Adayımız”03 Mayıs 2018
Esenler’de İYİ Parti Yükseliyor, MHP, CHP ve AKP’den geçişler var… 29 Nisan 2018
Esenler’in ve Güngören’in Trafosu Patladı29 Nisan 2018
Göksu: Esenler için Belediye binasını bile satarım”28 Nisan 2018
CHP Kahvehaneden veya içki masasından yönetilemez…27 Nisan 2018

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler | Yazarlar | Foto Galeri | Duyurular | Künye
CH

www.7-24 ESENLER HABER haber.com - www7-24 esenler esenler.com ESENLER HABER haber esenler esenler haber