SİYASET      EKONOMİ      FİNANS      DÜNYA      SPOR      YAŞAM      GÜNCEL      YEREL      MAGAZİN      TEKNOLOJİ      BİLİM      EĞİTİM KÜLTÜR SANAT   
 
Ana Sayfa > YEREL

Giyimkent Mali Olağan Genel Kurulu yapıldı
22 Mayıs 2017
Giyimkent 2016 hesap yılına ait Mali Olağan Genel Kurul’unu 20 Mayıs 2017 tarihinde Giyimkent merkez binasının konferans salonunda gerçekleştirdi. Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer CEVİZLİ “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Giyimkent Mali Olağan Genel Kurulu yapıldı
Giyimkent 2016 hesap yılına ait Mali Olağan Genel Kurul’unu 20 Mayıs 2017 tarihinde Giyimkent merkez binasının konferans salonunda gerçekleştirdi. Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer CEVİZLİ “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz” dedi.

Cevizli“Adeta uçan kuşa borcumuz vardı”
Mali Olağan Genel Kurul kooperatif üyeleri yeterli çoğunluğu sağlayarak kongre açıldı. Kongrede gündem maddelerine geçildi. Açılış konuşmasını yapan Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Cevizli göreve geldikleri günden beri yaptıkları çalışmaları teker teker sıralayarak Mali genel kurula okudu; Cevizli “Göreve geldiğimiz tarihte kasamız da  5.000 TL. Bankalar da 8.000 TL. Vardı. 3.905.000 TL. Borcumuz 1.200.000 TL Ye yakın kıdem tazminatı, borcumuz üyelerden 1.500.000 alacağımız vardı Maalesef Temmuz ayında 57.000 TL. Kooperatifimizin çeki ödenmemiş. Kooperatifimizin kredi kartları iptal olmuş, elektrik. Doğalgaz faturaları hiçbir zaman gününde ödenmemiş,  sadece iş merkezimizin 2,5 yıllık doğalgaz faturası 156.000 TL. Elektrik 36.000 TL. Geçmiş dönem borcu bulunmaktaydı. Ayrıca İGDAŞ ile yapılan sözleşmemiz geçmiş dönem borcundan dolayı fesh edilmiş, çalışanlarımızın maaşları gününde ödenmemiş. Ödemeleri yapmak için şahıslardan elden borç almak zorunda kalınmış. Adeta uçan kuşa borcumuz vardı” dedi.

Cevizli sekiz aylık dönemde yaptıklarını şöyle sıraladı

1.       Giyimkent içerisinde iki adet mülkümüzü kira vermeden kullananlar derhal boşaltılmış, diğer boş ve atıl halde duran mülklerimizin de kiraya verilmesi için yönetim kurulu kararını alıp, tekliflerini toplama başladık.
2.       Daha önceki yönetim tarafından Vodafone ile 28 hat için aylık ortalama 2.600 TL. gelen cep telefonu faturası Ağustos sonu itibariyle feshedip bütün operatörlerle görüşüp en düşük teklifi veren Turkcell ile 17 hat için 900 TL. ve de cayma bedelinin de Türkcell tarafından ödenmesi karşılığında sözleşme yaptık.
3.       Ödenmemiş elektrik borcumuz olan 27.000 TL ödenerek özel enerji firmaları ile yapılan görüşmeler sonucu AKSA Elektrik şirketi ile 15 ay sabit fiyat %14,80 Net indirim alarak ekim ayı itibariyle sözleşme yaptık. Son elektrik faturamız 17.500 TL geldi. Ortalama indirimimiz aylık 4.000 TL (Dörtbin) olacaktır.
4.       Aylık ortalama 8.000-8.500 TL.yi bulan akaryakıt giderimiz için şimdiye kadar taşıt tanıma sistemi uygulanmamış. Akaryakıt şirketleri ile görüşüp (Opet,P.Ofisi,Shell) %5 ile en iyi teklifi veren Petrol Ofisi ile anlaşarak taşıt tanıma sistemine geçip akaryakıt tüketiminde kontrolü ve de tasarrufu sağladık.
5.       Personelin mesai saatlerini kontrol amacı ile parmak okuma sistemi başlattık.
6.       Site içerisinde, bölge bölge, sokak otopark ve de yaya yolu temizlik ekibi görevlendirilmiştir.
7.       İş merkezimizin ortak alanlarının komple boyatılmış ve tavan tamiratlarına başlanmıştır.
8.       Daha önce sitemizin iki avukatı mevcut iken bir avukatımızın sözleşmesini fesh edip diğer avukatımızın 1.750 TL. Olan aylık müşavirlik ücretini 1.300 TL. yaparak sözleşmesini yeniledik.
9.       Personelin servis haricinde araç kullanması yasaklanmıştır.
10.   Daha önce bedelsiz konulan bankamatik alanına, tarafımızdan Denizbank, Albaraka Türk, Ziraat, bankalarına her biri için yıllık 15. 000 tl. Kira bedeli ile bankamatiklerimiz hizmete girmiştir.
11.   Yönetim bınasının yanan dış cephesinin ihalesi yapılıp En uygun fiyata cephemiz yenilenmiştir.
12.   Belediye ile görüşmelerimizde sokak aralarından çöp toplaması için söz aldık, görüşmelerimiz devam ediyor.
13.   İş merkezlerinin aidatları kat mülkiyeti kanununa göre düzenlenerek (Avek, Ramada, Bellona, İstanbul Ticaret Sarayı, benzin istasyonu) %153 ile %500 arası oranda aidatlarına zam yapılmıştır.
14.   Bütün malzeme alımlarında %30 tasarruf sağlanmıştır.
15.   Çalışan personel sayısı 76 dan 65 kişiye düşürüldü. 11 kişinin iş akti fes edilmiş olup tazminatları ödenmiştir. ( Mart 2017 Güvenlik:32 Muhasebe 3 Genel Müd: 1 Sekreter:1 Çay Ocağı: 1 Şoför: 1 Tadilat:13 Temizlik 13) şu anda çalışan personelimiz ve görevleri.
16.   Yörsan ve Avek arsa kiralarının artışı için rayiç fiyatlarla güncellenerek artışları yapılmıştır.
17.   İş güvenliği şirketi ile daha önce 3.720 TL. olan sözleşmemiz 2.200 tl.’ye düşürülmüştür.
18.   Garanti Bankası’nın yeri bedelsiz kullanılıyordu. Boşaltıldı ve tarafımızdan 1.850 TL. brüt bedel ile kiraya verdik.
19.   Otoparklardan daha önceki yönetimler döneminde çalınan 7800 metre kablo ve aparatları 85.000 TL. bedel ile tarafımızdan yaptırılmıştır.


20.   8 adet koğuş olarak kullanılan yerler boşalttırılmıştır.
21.   Sebze hali gibi kullanılan yerler belediye ile görüşülerek 3 ay içinde kaldırılacak sözü alınmıştır.
22.   İş merkezi doğalgaz borcu için İGDAŞ ile anlaştık 156.000 TL. Taksite bağladık ve 30.03.2017 tarihinde ödendi.
23.   Belediye Başkanı ile görüşmemiz neticesinde Bellona’nın en azından bir  katının ev tekstili mağazası açılması yönünde talebimiz oldu. TMSF ile görüşüp, sonucu bildirecekler.
24.   Yönetim binamızın giriş katını daimi fuar alanı olarak açtık katılımcılardan aylık kira alıyoruz.
25.   Güvenlik merkez birimi daha önceki yerinden (Avek ’in önünden ) alınarak yönetim binasının girişine taşınmıştır.
26.   Şekerbank ile sözleşme yapılmış, sözleşme şartlarına göre kurum faturalarını bankaya 1 ay içinde aktarmaları gerekirken yapılmamış, maaş ödemeleri iki gün önceden bankaya yatırılması gerekirken yatılmamış ve bu yüzden yıllık  7.000 TL. Promosyon ücretini ödememişlerdir. Biz parayı talep ettik 3.500 tl. Ödemesini alacağız.
27.   Personele daha önceki yönetim tarafından yemek parası olarak 230 TL net ödenmekte ve de 90 TL. Vergisi verilmekteydi. Biz yemek kartı vererek aylık 7.000 TL. Tasarruf sağladık.
28.   İş merkezinin otoparkı temizlenerek faaliyete geçti.
29.   İş merkezinin 5. Katına bayanlar mescidi yapıldı.
30.   Yönetim binasının altı başkaları tarafından bedelsiz kullanılıyordu. Derhal boşaltılarak önce 45 günlüğüne 19.000 TL.+ KDV alındı. Sonra aylık 10.000 TL. kiraya verildi.
31.   Otelin karşısındaki arsada bulunan tekstil atık malzemeleri 16.200 TL. kaldırıldı. Arsadaki Demir hurdaların 9.500 TL. ’ye satarak gelir elde ettik. Şu anda kiraya vermek için görüşüyoruz.
32.   Sorunlu üyeler aidatlarını ödemeyenler, icraya verilerek tahsilatlar hızlandırılmaya başlandı.
33.   Gecikme farkları istisnasız herkesten alınmaya başlandı.
34.   Belediye ile görüşmelerimizle asfaltlarımızı tamir ettiriyoruz çalışmalar başladı.
35.   Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanı Yunus Bey’le görüşüp Edirne istikametine bağlantı yolu istedik ve kabul edildi. Yakında Giyimkent içinde TEM Edirne istikametine bağlantı yapılacak.
36.   Asansör bakımı yeni yılda artış olması gerekirken biz %20 düşürdük.
37.   Çalışan personelin şimdiye kadar mesai ücretleri ödenmemiştir. 2016 yılı mesai ücretleri tamamen ödendi, geçmiş yıllardan gelenler ise periyodik olarak ödenecektir.
38.   2014 yılında kooperatifte kaçak elektrik kullandığından dolayı ceza kesilmiş, 2015 yılında icraya verilmiş bu güne kadar ödenmediğinden dolayı 10.158 TL. ceza, indirim yapılarak 8.435 TL. Olarak ödenmiştir.
39.   Kooperatifimize ait araçlarımıza araç takip sistemi taktırılarak uydudan takip edilerek kayıt altına alınmıştır.
40.   Mercan, Laleli, Zeytinburnu ve Merter’e 2 saat ara ile ücretsiz servisler koyduk, 3 ay süre ile devam edecek, faydasını görürsek devam edeceğiz.
41.   Bütün otoparkların işleri bitirilerek eksikleri tamamlandı. Şu anda kapalı otoparkların hepsi kullanılmaktadır.
42.   Giyimken tin piyasasında huzurlu ve güvenilir bir ticaret yeri, aynı zamanda Tekstil ve Hazır Giyim merkezi olduğunu tanıtmak için Radyo ve Televizyonlara ilanlar verdik.


“Kooperatifin gelirini artırıp, kooperatifimizi bu borç batağından kurtarmak.”
Sekiz aylık çalışmalarını bir rapor halinde sıralayan Cevizli konuşmasına şöyle devam etti. Cevizli “Görüyorsunuz ki tüm çabalarımız, kooperatifin gelirini artırıp, kooperatifimizi bu borç batağından kurtarmak. Tabii ki bu tasarrufların yanında en önemlisi aidat takibimiz ve de aidatların muntazam ödenmesini sağlamaktır. Bu bağlamda da gerek mesajlar gerek bizzat aramalar ile yapılan takipler sonucu aidatlarını ödemeyen ortağımıza maalesef icra takibi yapıyoruz. Şu ana kadar 60 kişiye icra takibi başlattık. Üzülerek ifade  ediyorum.Gerek yaya yollarını, gerek garaj girişlerini gerekse kaldırımları işgal eden, gerek içerde gerek dışarda hayvan besleyen, işyerini koğuş ve de  sebze hali gibi kullandıran firmalara ve ortaklarımıza toplam 131 adet ihtarname gönderildi. 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve  5326 sayılı Kabahatler Kanununun ilgili maddeleri uyarınca kolluk ve idari zabıta  birimlerine ihbarları yapıldı.
Sayın ortaklarımız göreve  geldiğimizden bu güne kadar personelin maaşı ve de yapılandırma   ve emlak vergilerimiz zamanında ödenmektedir. Bizim dönemimizde sekiz aylık zaman zarfında hiç bir ödememiz aksatılmadan  yapılmaktadır.
Konuşmasının sonunda cevizli “Bütün bu çalışmalarımız neticesinde kooperatifimiz aylık 80.000 TL. Tasarruf sağlamıştır. İnşallah 3 yıl içerisinde bütün borçlarımızı ödeyip bu kooperatifi borçsuz hale getireceğiz ”dedi.Bütün konuşmalara ve eleştirire cevap vermek için kürsüye gelen bir önceki dönem Giyimkent yönetim kurulu başkanı Ömer satır kendi yönetimlerine haksızlık edildiğini vurgulayan bir konuşma yaptı.
Ardından gündemin diğer maddelerine geçildi. Giyimkent’te bulunan işyerlerinin ve kuruluşların aidat borçları ve yeni alınacak aidatları ücretlerinin artırılması görüşmeye açıldı. Genel kurulda divana verilen önergeler ile yeni aidat ücretleri belirlendi.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL Haberleri

Başlık Tarih
 
Esenler CHP Meclis Üyelerinin Çanakkale zaferi ve şehitleri anma mesajı19 Mart 2018
Esenler 18 Mart Şehitlerini ve Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümünü Andı... 19 Mart 2018
Esenler İYİ Partiden 18 Mart Şehitlerine anma18 Mart 2018
Esenler 544 parsele Atmacalar uçuştu17 Mart 2018
Tekin, Esenler’de, “İMAR ÇETESİ” can yakmaya devam ediyor17 Mart 2018
İYİ Parti'nin 'Anlat hemşerim' otobüsü Sultangazi’de17 Mart 2018
18 Gün Boyunca İşkenceye ve Cinsel İstismara Uğradı14 Mart 2018
Kemal Şahin Dublörü İle İBB Meclisinde 13 Mart 2018
CHP’li Okumuş En Büyük Türk Anasına Sahip Çıktı13 Mart 2018
“ESENLER GÜNDEM” YAYINDA12 Mart 2018
Ütebay ve Çevresi Ne Biliyor da Neyi Anlattı?12 Mart 2018
Tetikli’nin Genç Futbol Ordusu Kıskandırdı 12 Mart 2018
Esenler Halkı Göksu’ya Beddua Etti11 Mart 2018
Usta’yı Disipline Verenler Utanın10 Mart 2018
Usta,“Ütbay ve yönetimi emek hırsızıdır, iftiracıdır”10 Mart 2018
Usta’nın Onurlu Tokadı, Onursuzların Yüzünde Patladı09 Mart 2018
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Ayar’dan Esenlere Vefa09 Mart 2018
CHP’li Kılıç’tan 8 Mart İçin Anlamlı Mesaj07 Mart 2018
Esenler Belediye Meclisi Kadınlar Gününü Kutladı 05 Mart 2018
Esenler Belediye Meclis Başkanı Gülkıran Görevini Bıraktı05 Mart 2018
Konu: Helallik!03 Mart 2018
Büyükkahraman ailesinin acı günü...03 Mart 2018
Toz-Der ‘in ”Dayanışma “ Paneli02 Mart 2018
Fetö Kendi Alt Kimliğini Devlette Dayattı"28 Şubat 2018
Esenler Üniversiteler Hakkında Bilgi Edindi26 Şubat 2018
Esenler PSAKD Şubesi 12.Olağan Kongresi’ni yaptı25 Şubat 2018
AKP İlçe Başkanı Av. Gökhan Taran Görevinden alındı!25 Şubat 2018
Ülkemizi Bu Politikalara Teslim Etmeyelim24 Şubat 2018
Elektrik Soygunu Devam Ediyor23 Şubat 2018
Merhum Erbakan Hocaya Anma23 Şubat 2018
CHP Ütebay’ların Oyuncağı mı, Çiftliği mi?22 Şubat 2018
Bayrampaşa Ferhatpaşa Çiftliği için imar planı teklifi!21 Şubat 2018
35 Yıl Başkanlığını Yaptığı Odayı Ziyaret Etti20 Şubat 2018
19 Şubat 1972: Devrimci önder Ulaş Bardakçı öldürüldü19 Şubat 2018
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Seçiminde Solun Zaferi19 Şubat 2018
Esenler Şehitlere Dua Okudu, Göksu Hüzünlendi…!17 Şubat 2018
Kaftancıoğlu,Berberoğlu İçin Kampanya Başlattı16 Şubat 2018
Okumuş Görgü: Yaya Yolunu Ticarileştirdiler16 Şubat 2018
Kumarhane İşletmecisi Değil de Nesin?14 Şubat 2018
İlerici Kadınlar Derneği (İKD )Esenler’de panel verdi 13 Şubat 2018
Rizeliler Derneğinin Hamsi Etkinliğinde Yas Tutuldu12 Şubat 2018
Tozkoparan’da Neler Oluyor…?10 Şubat 2018
Esenler Çocuk Sokağı Örnek Proje10 Şubat 2018
Zekeriya Sirkeci’nin Acı Günü10 Şubat 2018
Nihat Çalışkan’ın babası vefat etti10 Şubat 2018
Esenler’in Pehlivan Ailesinin Acı Günü09 Şubat 2018
Esenler Meclisi Şehitlerini Meydan İsmi İle Yaşatacak 08 Şubat 2018
İyi Parti Esenler ilçe başkanı Necdet Kiracı oldu07 Şubat 2018
İKD’den Esenler’de Gericilik ve çocuk istismarı Paneli07 Şubat 2018
Esenler Meclisinden Ortak Deklarasyon…05 Şubat 2018
CHP Parti Meclisi... Esenler’in Adayları Patates Soysun 05 Şubat 2018
Esenler Belediyesi Şubat ayı Meclisi 5 Şubat Pazartesi günü 02 Şubat 2018
Şahin Kaymakamı Ziyaret Etti02 Şubat 2018
Esenler Huzur Toplantısında Cezalar Konuşuldu02 Şubat 2018
İYİ Parti Esenlere Tabelasını Astı01 Şubat 2018
İstanbul Sol Kanattan Kaftancıoğlu’na Destek31 Ocak 2018
Esnaf Onay Verdi, Kefil Oldu Şahin Dedi !..29 Ocak 2018
Bakanlıktan Tekstilkent’e Acil Genel Kurul Çağrısı28 Ocak 2018
Bu ilçe başkanı ve yönetimi kimi yönetecek?27 Ocak 2018
Esenler'de Öğrencilere Yarıyıl Karnelerini aldılar 19 Ocak 2018
Taşkın Ailesinin Acı Günü19 Ocak 2018
Canpolat Egemenliği Yıkıldı, İnfazcılar Gitti14 Ocak 2018
Doğru olan CANAN KAFTANCIOĞLU, diğeri Boş ver 12 Ocak 2018
Gönlümüz soldan yana, CANAN…kazanmalısın 09 Ocak 2018
Canan Kaftancıoğlu CHP’nin İl Başkanı Gibi08 Ocak 2018
Metin’in anıları mücadelemizde yaşayacak…08 Ocak 2018
Esenler Verem Savaş Derneği Konferans Verecek06 Ocak 2018
Esenler Kaymakamı Şahin, muhtarlarla buluştu 06 Ocak 2018
Şahin bu sefer bizi tehdit etmeye başladı05 Ocak 2018
Usta’dan Şahin’e tokat gibi cevap 05 Ocak 2018
Şahin’in Palavraları ve Kıvırması Can Sıktı05 Ocak 2018
CHP’li Şahin ve Ütebay iftiracı mı?03 Ocak 2018
Şahin Mecliste Öyle Bir Kıvırdı ki…! 02 Ocak 2018
Esenler’de 'Tebliğci'ler Yılbaşını Boş Geçmediler… 01 Ocak 2018
​Belediye Yıkım Kararını Uyguladı.29 Aralık 2017
Esenler’de Hırsızlık ve Suç Oranı Arttı29 Aralık 2017
Kimse Görevini Yapmıyor29 Aralık 2017
Esenler'de Kuyumcu Soygunu; 2 Ölü,1 Yaralı29 Aralık 2017
Esenler Belediye Meclisi Rüşvet Vermiş 29 Aralık 2017
SP, KHK’lar kavgaya, dövüşe, çatışmaya yönlendirecek 27 Aralık 2017
CHP Esenler’de mezhep kavgası sol kaybetti25 Aralık 2017
Yok, birbirinden farkları…Aksu önde24 Aralık 2017
CHP İlçe başkanı solcu ve ilkeli olmalı22 Aralık 2017
Borçsuz devir aldığı ilçeyi borçlu devredecek…21 Aralık 2017
BTP Esenler İlçe Başkanı Savukduran Gazetemizi ziyaret etti19 Aralık 2017
Ütebay’ın Kendisi Sorun, Kovun Gitsin…!18 Aralık 2017
17-25 Aralık “YOLSUZLUK VE RÜŞVET” haftası unutuldu mu?17 Aralık 2017
CHP Esenler’de 17/25 Benzeri Olay17 Aralık 2017
Esenler 70-71 Ortaokul Mezunları Buluştu16 Aralık 2017
Ütebay’ların infazcı yönetimi15 Aralık 2017
Esenler’de Park yeri kavgası 09 Aralık 2017
Usta CHP’yi temsil etti "Kahrolsun ABD"dedi08 Aralık 2017
Topdağ’dan Kudüs gösterisine davet 07 Aralık 2017
Esenler’den Kudüs kararına ortak deklarasyon07 Aralık 2017
Gazeteci Hüseyin Koç’un torunu Türkiye ikincisi oldu07 Aralık 2017
EN GÜZEL OKUL BENİM OKULUM ÖDÜL TÖRENİ07 Aralık 2017
CHP Adına Konuşan Usta Parti Suçumu İşledi?05 Aralık 2017
Esenler Meclisinden Kavakcı’ya Övgüler05 Aralık 2017
CHP Ataşehir’in Yeni Gençlik Kolu Başkanı Kuzucu03 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu Canpolat’ın istifasını istedi02 Aralık 2017
CHP’nin İstanbul Kongreleri Durduruldu 02 Aralık 2017
CV’Nİ GÜNCELLE 12. YAŞINI DOYASIYA KUTLADI!01 Aralık 2017
Esenler Belediye Meclisi Pazartesi günü 01 Aralık 2017
Ercan “Çiğ Yememişim ki Karnım Ağırsın” 01 Aralık 2017
BOMBA İDDİA: KILIÇDAROĞLU’NA RAKİP ÇIKIYOR!27 Kasım 2017
Esenler’de NATO karşıtı TKP'lilere saldırı26 Kasım 2017
Babacan Hedefiniz Parti İçi İktidarı İçin Olmasın26 Kasım 2017
Parti içi iktidar olmak için değil partimi iktidar yapmak için aday oldum22 Kasım 2017
Kütahyalı’ya kınama ve suç duyurusu21 Kasım 2017
Esenler’de iki dakikalık fırtına korku ve paniğe neden oldu20 Kasım 2017
Yosunlu Damacana Şaşırttı…20 Kasım 2017
Betül Şükür’den, İki Roman; “Mekan ESTANBUL CAFE”19 Kasım 2017
Bayrampaşa ‘da Kent İhaneti…16 Kasım 2017
"MALL OF İSTANBUL" ZORLA ALDILAR TORUNLAR’A VERDİLER…15 Kasım 2017
Geri Dönüşüm’de Emek Sömürüsüne Devam…15 Kasım 2017
Esenler’in Hırsızları Gazi Mahallesi’nde Yakalandı!..15 Kasım 2017
HDP Esenler İlçe Binasına Silahlı Saldırı Protesto Edildi15 Kasım 2017
Esenlerde Helikopter Destekli "Oğuz -1" Uygulaması15 Kasım 2017
Aksu: Bu onurlu yolda birlikte yürüyelim14 Kasım 2017
Akyüzlü Ailesinin Acı Kaybı10 Kasım 2017
Esenler’de CHP’siz 10 Kasım Anma töreni yapıldı10 Kasım 2017
Esenler Meclisi Ata’yı Andı 09 Kasım 2017
Esenlerde Bayan Öğretmene silahlı saldırı09 Kasım 2017
Aksu Delegeleri Kahvaltıya Davet Etti…08 Kasım 2017
CHP Esenler’den Ata’ya Resim Sergisi!08 Kasım 2017
Esenler’in “Güldüren” Meclis Toplantısı06 Kasım 2017
Bağcılar “Hayır” Platformu Dernekleşti05 Kasım 2017
Halkçı Ecevit'in Ölüm Yıl Dönümü!05 Kasım 2017
Kaymakam Hulusi Şahin Ayakkabı Mağazasının Açılışın Yaptı04 Kasım 2017
Aksu’nun çalışma ofisi delegelerin uğrak yeri olacak02 Kasım 2017
Bölükbaşı “inanarak İYİ parti ile yola çıktık”01 Kasım 2017
Pazarcılara Servis Desteği Esenler Belediyesinden31 Ekim 2017
Çayırova`da Hırsızlık Yaptılar Esenlerde Yakalandılar31 Ekim 2017
Komünist Başkan Esenlerde30 Ekim 2017
Esenler Gazetecilerinden Cumhuriyet Gençlerine Plaket30 Ekim 2017
Şenbağlar Derneğinin Yeni Başkanı Sedat Erdem 29 Ekim 2017
CHP Esenler’den Alternatif Kutlama 29 Ekim 2017
Esenler’de Cumhuriyet Bayramı Coşkusu 29 Ekim 2017
Fehmi Abı Korkuttu…28 Ekim 2017
Esenler Çiftehavuzlar Dönüşümüne Mahalleli Tepkili28 Ekim 2017
7'DEN 70'E KIZILAY FARKINDALIĞI28 Ekim 2017
Bölükbaşı Yeni Partinin Kurucusu…25 Ekim 2017
Muhtarlar İdari Sistemimizin Temel Taşıdır19 Ekim 2017
Kılıç Trafik Kazası Geçirdi!16 Ekim 2017
Tem'de Feci Kaza: 1 Ölü, 1 Yaralı15 Ekim 2017
CHP Esenler’de Solun Adayı Erdoğan Aksu13 Ekim 2017
Torunlar GYO’nun talebi reddedildi12 Ekim 2017
​Berberoğlu: İspatlamama bir adım kaldı10 Ekim 2017
Esenler Cemevi Talebiyle Yankılandı09 Ekim 2017
Esenler PSAKD Aşure Etkinliği08 Ekim 2017
Ortak Yaşam Geliştirme Vakfının Açılışı Muhteşemdi07 Ekim 2017
Kimsesizlerin Sesi Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı!07 Ekim 2017
Esenler Rizeliler Yas Tuttu, Aşure Dağıttı05 Ekim 2017
Esenler’in 2017 Yılı Huzur Toplantısı ve Hocalar05 Ekim 2017
CHP’li Şahinden, Gaflet ve Dalalet02 Ekim 2017
CHP Esenler’de işler karmakarışık01 Ekim 2017
Esenler Belediye Şirketi ESKON Rantsal Paylaşım Aracı m? 30 Eylül 2017
TMMOB: AKP'ye diz çökmeyeceğiz, boyun eğmeyeceğiz29 Eylül 2017
Haberimiz Ses Getirdi28 Eylül 2017
CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu27 Eylül 2017
Vatandaştan zorla alıp Torunlar’a verdiler 26 Eylül 2017
Tatar (Kaftancıoğlu’nun) Acı Günü22 Eylül 2017
Esenler Esnaf Odası Ahilik Haftasını Kutladı21 Eylül 2017
Prof. Dr. Haluk EYİDOĞAN ve Meksika Depremi 20 Eylül 2017
Huzur ve Umut Kentinde Mermi Sahaya İndi17 Eylül 2017
Gülden, “Halka, Hizmet İnsani Bir Sorumluluktur”17 Eylül 2017
Esenler’liler Bu Sefer Pazar Yeri İçin Oy Kullandı17 Eylül 2017
​Okul Kantini Müdürü İstifa Ettirdi15 Eylül 2017
CHP’DE KİM DOĞRU SÖYLÜYOR ?15 Eylül 2017
Mecliste Usta’nın Yeni Çalışma Masası14 Eylül 2017
CHP‘li Şahin’in Önergesi Meclisi Güldürdü14 Eylül 2017
“Yargılanmadan İnfaz Edildim”13 Eylül 2017
CHP Bağcılar İlçe Başkanına kesin ihraç13 Eylül 2017
CHP’nin Egemenleri; CHP’yi AKP’ye Şikâyet Etti!11 Eylül 2017
CHP Esenler Kurtuluşu Ve Kuruluşu Kutladı09 Eylül 2017
AKP’nin koltuk değneği MHP’liden müfredat tepkisi06 Eylül 2017
Esenler Pazarcıları İsyanda05 Eylül 2017
Kaya: Usta gibi bir Usta’ya yazık ediyorlar02 Eylül 2017
Kırmızı: “AKP’nin yereldeki hegemonyasını kırmalıyız”02 Eylül 2017
Esenler’deki CHP’liler 30 Ağustos'u kutlamaya çalıştı30 Ağustos 2017
Esenler 30 Ağustos’u Sönük Kutladı30 Ağustos 2017
Halktan Korktular, Güvenlik Duvarı Ördüler28 Ağustos 2017
CHP’li Gülbeyaz Karadeniz’in Acı Günü…28 Ağustos 2017
Bir Yoldaşımızı Daha Kaybettik25 Ağustos 2017
Esenlerdeki Pazarcılar Belediyenin Kapısına Dayandı 22 Ağustos 2017
“Ülkemizi, Suriye’leştirdiler, Bedevileştirdiler”20 Ağustos 2017
Huzurun Şehrinde Tacize Karşı Eylem20 Ağustos 2017
Kılıç “Usta’yı kimseye yedirtmeyiz”18 Ağustos 2017
ÜTEBAY’IN 5776’SI ÇÖZÜLECEK Mİ?16 Ağustos 2017
ESEV SANATSEVERLERİ BEKLİYOR15 Ağustos 2017
TARİHİ PROJENİN PLANLARI HAZIR15 Ağustos 2017
Usta “Ütebay birilerinin isteğini yerine getiriyor”15 Ağustos 2017
Gülden,”engellilerimizi hep kandırdılar”14 Ağustos 2017
Usta, AKP’ye Muhalefetin Bedelini Ağır Ödeyecek14 Ağustos 2017
Volkanın Yüreği Kadar Sizin Yüreğiniz Yandı mı?13 Ağustos 2017
Emre, Yüreğimizi Yaktı… 13 Ağustos 2017
Esenlerin Kurucu Duayeni Koç vefat etti!08 Ağustos 2017
Esenler’li Sosyalistler Nikâhta Buluştu 07 Ağustos 2017
15 Temmuz Şehitler Parkı mı Ticarethane mi?06 Ağustos 2017
Esenler Belediyesi 45 Bin Konutu Transfer Edecek01 Ağustos 2017
Emlak Vergilerine Giyimkentten Tepki, Tekstilkentten Sessizlik31 Temmuz 2017
Şahin, Bir yıllık yağış bir günde düştü30 Temmuz 2017
Şahin, Esenler’in 40 Okula, 1000 Dersliğe İhtiyacı Var29 Temmuz 2017
Esenler ve Güngören'de Uyuşturucu Operasyonu29 Temmuz 2017
Esenler'de 4 Katlı Binanın Çatısı Park Halindeki 3 Aracın Üzerine Düştü29 Temmuz 2017
Kaymakam Şahin, Eyüp Işıldak’ın işyeri açılışındaydı26 Temmuz 2017
Bayrampaşa'da polis ekibi kaza yaptı: 1 şehit 22 Temmuz 2017
Boğatekin,Fetocu tehlike bitti diyenler yanılıyorlar21 Temmuz 2017
Esenler’de Dua Silivri’de Beddua21 Temmuz 2017
Esenler’de Eğitimde Gericiliğe Tam Gaz20 Temmuz 2017
İktidarın iyi kaymakamı ÜNAL19 Temmuz 2017
Yağmura Teslim Olduk18 Temmuz 2017
Esenler’in Eski KaymakamıMadenoğlu'ndan Köy Ziyaretleri17 Temmuz 2017
Esenler’li 17 Yaşındaki Furkan İstanbul Boğazı'nda Aranıyor17 Temmuz 2017
Nuhoğlu’ndan Koç’a Ziyaret12 Temmuz 2017
Havuz Medyası ve Gökçek, Görme Duyularını Kaybetmiş10 Temmuz 2017
Soroscu Koltuk Değneği Perinçek Konuştu08 Temmuz 2017
Göksu Demokrasiyi ve Adaleti Sokakta Arıyor08 Temmuz 2017
Oturma eylemi başlatırız05 Temmuz 2017
Usta, Bu İş Burada Bitmedi 03 Temmuz 2017
Soysal Sivas’ı Unutmak Mümkün mü?03 Temmuz 2017
Yeni İmar Yasası 1 Temmuz'da Yürürlükte 02 Temmuz 2017
Korkmuyoruz, Korkutamazsınız...29 Haziran 2017
Soysal “Artık bize dur durak yok, sözün bittiği yerdeyiz”25 Haziran 2017
Canpolat,“Yaşamın Her Alanında Adaletsizlik Var”25 Haziran 2017
AKP’nin Sözcüleri MHP ve Vatan Partisi.24 Haziran 2017
Kaymakam Şahin Esenler Halkının Bayramını Kutladı 23 Haziran 2017
Esenleri Sinekler İstila Etti23 Haziran 2017
İstanbul Trabzon Federasyonunun Ötekisi Yok22 Haziran 2017
Tekstilkentte Adaletsizlik ve Hukuksuzluk21 Haziran 2017
Eyidoğan “Adalet İçin, Herkes İçin Buradayız”20 Haziran 2017
MHP'li muhaliflerin kurultayına mahkeme iptali20 Haziran 2017
CHP’liler Topbaş’a Tepkili14 Haziran 2017
Kentsel Dönüşüm, Askeri Araziler Bir Bir Satılıyor 14 Haziran 2017
İstanbul Orduluların Sokak İftarı 12 Haziran 2017
Bayburtlular İftarda Buluştu12 Haziran 2017
CHP İl Başkanını Usta ve Kılıç Ziyaret Etti09 Haziran 2017
Esenler, Eğitimde İstanbul Birincisi 09 Haziran 2017
Kaymakam Şahin Eğitim Değerlendirme Toplantısı yaptı.08 Haziran 2017
Lisans Yerleştirme Sınavları Duyurusu08 Haziran 2017
TÜBİTAK Bilim Fuarı Öz-De-Bir Ortaokulunda Yapıldı08 Haziran 2017
Esenler Belediyesi AKP Meclis Grubunda Çatlak08 Haziran 2017
Esenler Belediyesinde Açığa alınan memur göreve döndü08 Haziran 2017
CHP Meclis Üyesi USTA’dan Engellilere İftar08 Haziran 2017
Rize’liler İftarında Masa Kapma Yarışı07 Haziran 2017
Esenler Belediyesinde “FETÖ” temizliği devam ediyor05 Haziran 2017
Göktaş, “Vatandaşlık Görevini Yapmadılar”05 Haziran 2017
Esenler Oruçreis Mahallesi Muhtarını Seçti04 Haziran 2017
Yoldaş Nazım Yaşıyor03 Haziran 2017
Gezi Direnişi'nin 4. Yılında 'Hayır Bitmedi 01 Haziran 2017

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler | Yazarlar | Foto Galeri | Duyurular | Künye
CH

www.7-24 ESENLER HABER haber.com - www7-24 esenler esenler.com ESENLER HABER haber esenler esenler haber