Flaş Haber :
Hava Durumu

Esenler’de uyuşturucu yaşı 15’e mi indi?

04 Haziran 2021
0 Haber Yorum
Esenler’deki evlerinin önünde yaşları 15 ila 18 olan gençlerin uyuşturucu madde kullandığını belirten Mehmet Yıldırım isimli bir vatandaş sonunda isyan etti. Tüm şikayetlerine rağmen gerekli önlemlerin alınmadığını dile getiren Yıldırım, “Dövdüm, kovdum, sövdüm gene olmadı” dedi.

Uyuşturucu madde kullanımıyla ilgili Esenler’deki şikayetler her geçen gün artarken, bazı vatandaşlar ise tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getiriyor. İşte bunlardan biri de Mehmet Yıldırım isimli bir vatandaş.   “Allah aşkına çocuklarınıza sahip çıkın” diyerek ailelere seslenen Yıldırım, tepkisini sosyal medyadan şu şekilde dile getirdi;

“Sevgili dostlar değerli Esenler sakinleri, Saygıdeğer veliler duyarlı ebeveynler. Allah Aşkına çoluk çocuğunuza sahip çıkın bu nedir ya binanın giriş merdivene oturmak nedir. Her gün üç beş tane zibidi müptezel benim evimin olduğu binanın merdivenlerine oturup esrar içiyor. Eminim ve şahidim bu sadece benim oturduğum apartmanın önünde olmuyor, kaç kişi mustariptir bu dertten. Ailelerimiz kızlarımız binadan çıkarken böyle müptezellerin ayağına bacağına sürülüp geçmek zorundamı? Kaç kere kovdum, dövdüm, sövdüm yine aynı yine aynı.! Bu çocukların yaşları 18’den yukarı değil, kesinlikle değil 15-18 arası. Lütfen herkes çocuklarına sahip çıksın. Çıksın ki birilerinin başına bela olmasın bu Çocuklar. Sevgi ve saygılarımla.”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.