Flaş Haber :
Hava Durumu

Esenler’de “Zafer yürüyüşü”

31 Ağustos 2021
0 Haber Yorum
İyi Parti ve CHP İlçe Örgütlerinin Türk bayrakları ve meşalelerle düzenledikleri Zafer yürüyüşüne Esenler halkı da alkışlarla destek verdi.


Kutlama etkinlikleri kapsamında ellerinde meşaleler ve omuzlarında Türk bayrağı olan yüzlerce kişi, Davutpaşa Caddesi’nin sonundan Cumhuriyet Meydanı’na kadar marşlar eşliğinde yürüdü. Vatandaşlar da evlerinin camlarından ellerinde Türk bayraklarıyla marşlara eşlik etti.İyi Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara, yürüyüş etkinliğinde yaptığı konuşmada, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı her yıl büyük bir heyecanla kutladıklarını söyledi.

Zafer Bayramı'nın büyük mücadelelerle kazanılan savaşların bir kutlaması olduğunu belirten Kara, “"Bundan 99 yıl önce zafer bu milletin hakkı olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının Kurtuluş Savaşını başlatması ve Milli Mücadeleyi alnının akıyla vermesinin bir sonucu olarak ülkeyi işgalden kurtarmak suretiyle yedi düvele vermiş olduğumuz bir cevap, kazanmış olduğumuz bir zaferin günüdür. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitleri rahmetle anıyorum, ruhları şad olsun." dedi.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.