Flaş Haber :
Hava Durumu

Esenler İBB’nin “Sokak’ta Sanat Var” etkinliği ile moral buldu

09 Haziran 2021
0 Haber Yorum
Esenler Cumhuriyet Meydanı İBB Kültür Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ve tüm ilçe halkına sunduğu “Sokak’ta Sanat Var” etkinliği ile bugün neşeli dakikalar yaşadı

İstanbul’un tüm meydanlarına, köylerine ve mahallelerine kültür sanatı yaymayı hedefleyen İBB’nin etkinlikleri bu hafta da hız kesmeden devam ediyor. Bugün Esenler halkıyla Cumhuriyet meydanında buluşan İBB etkinliği, Esenlerde yaşayan vatandaşlara ilaç gibi geldi.

Pandeminin evlere hapsettiği, canlarımızı kaybettiğimiz, ekonominin halkımızı sıkboğaz ettiği, yanı morallerin sıfıra düştüğü bu zor günlerde böyle etkinliklerin fazlaca yapılmasına her şeyden çok ihtiyacımız vardı.

  
İBB, yaptığı böyle güzel organizasyonlarla binlerce müzisyenin İstanbullularla buluşmasını sağladığı gibi, sanatı ve sanatçıyı halkla buluşturmaya devam ediyor. Böyle etkinlikler halkımıza moral oluyor, kardeşlik bağlarını güçlendirerek yurttaşlarımızın yarınlara daha güzel bakmasını sağlıyor.

Bugün Esenler halkı açık havada, ücretsiz ve pandemi koşullarına uygun olarak izlediği etkinlikle biraz nefes alırken zor günler yaşayan müzisyenlere yapılan dayanışma ile destek olundu.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.