Flaş Haber :
Hava Durumu

Esenler ‘deki Göksu yağmasına CHP’lilerde ortak…

11 Aralık 2021
0 Haber Yorum
Birgün gazetesinde “Esenler'de yağma Hasan'ın böreği” başlıklı CHP’li meclis üyesinin haberini yayınladı. CHP’li meclis üyesine keşke sorabilseydi, “o yerin TÜRGEV’e peşkeş çekilmesinde senin ortaklığın var mı yok mu?

ESENLERİN CHP’LİLERİ BÖREKÇİYE DEĞİL YAĞMAYA ORTAK
Birgün gazetesinin tahminlerimize göre para karşılığında yaptığı haberinin spot başlığı “Esenler'de yağma Hasan'ın böreği”  “TÜRGEV, AKP’li Tevfik Göksu’nun yönettiği Esenler Belediyesi’nin bedelsiz olarak 25 yıllığına tahsis ettiği binanın giriş katını börekçiye kiraladı. CHP’li Kemal Şahin, TÜRGEV’in aylık 50 bin TL kira aldığını açıkladı” şeklindeydi.
Gazetenin ara başlığında ise, “AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukları Bilal Erdoğan ile Esra Albayrak’ın yönetiminde yer aldığı Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'na (TÜRGEV) tahsis edilen bir bina tartışmalara neden oldu” şeklinde yapılan yanlışlar CHP’li meclis üyesi anlattı, BİRGÜN yazdı.
CHP'lilere soruyorum Şahin Evet oyu verdiğinde parti suçu işlemiş olmuyor mu?

BİRGÜN CHP’NİN SUÇLU MÜFTERİSİNİN TETİKÇİSİ

  1. Hepsi doğru… Yanlış olan ise ortada bir suç varsa CHP’li meclis üyesinin suçun ortaklarından birisinin de kendisi olduğunu anlatmaması. BİRGÜN gazetesinin birgün olsun Esenler’de neler olduğunu, Esenler Belediyesinde CHP’lilerin nelere evet- hayır dediğini gelip görmedi.  Bu gazetenin direk bir tarafı suçlu ilan etmesi gazetecilik değil, CHP’nin suçlu müfterisine tetikçilik yapmaktır.
  2.   ?
  3. CHP’Lİ MECLİS ÜYESİNE NEDEN SORMADINIZ…?Esenler Belediyesinde bu kadar yolsuzluk, usulsüzlük varsa neden mahkemeye taşımadınız? diye sormadınız?
  4. ?
  5.  (04 Haziran 2018) Esenler belediye meclisinde CHP Grup başkanı Mustafa Usta ve Yüksel Kılıç “İBN HALDUN” Üniversitesi ile yapılacak Protokole hayır oyu verirlerken sen bu rapora evet oyu verdin. Belediye Başkanı Göksu ile yardımcısı Hasan Taşçı`ya imza yetkisi verdiğin konu işte bu konuydu yanı bugün gündeme taşıdığın yer, senin evet verdiğin oyla TÜRGEV’E peşkeş çekildi ve bugün neden anırıyorsun? diye sormadınız?
  6. ?
  7. Bir önceki dönem yapılan imar yolsuzluklarını mahkemeye taşıyan CHP grup başkanı İnşaat Mühendisi Mustafa Usta’ya destek olmadığınız gibi, “Rüşvetçisin” diyerek neden iftira attınız?  BRE vicdansız herif, Senin bir mahkemen bile neden yok? Yoksa kardeşin ve bazı hemşerilerin Esenler’de Müteahhitlik yapıyor işlerine sekte vurulmasından mı korktun? diye neden sormadınız?

 AKP’li Tevfik Göksu’nun yönettiği Esenler Belediyesi’nde imara aygırı bir durum varsa, kamu yararına olmayan işler oluyorsa ki oluyor, neden Mustafa Usta gibi hukuki yollara başvurmadınız, neden basın yolu ile yaygara yapıyorsun?  diye sormalıydınız ama soramazsınız para almamış olsaydınız soracağınızı tahmin ediyoruz.

CHP’li meclis üyesinin para vererek ısmarlama haber yaptırdığı gazete ve parti içindeki ağababaları bile o ve onun gibilerin yaptığı alengirli işlerinin, çakallıklarının üstünü örtemeyecek. Çünkü biz varız.

Durduğumuz yerden devam kararlılığı ile kimler neler yapmışsa, kimler İBB’yi ve CHP’yi arpalık görüyorsa, alayının yaptığı kirlilikleri yazacağım. Bizi takip edin… “YENİDEN YENİ BAŞLANGIÇ” diyebilirsiniz…  

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.