Flaş Haber :
Hava Durumu

Bu Afganlılar- Talibanlar ; CHP’li Torun’un seçmeni mi?

28 Temmuz 2021
0 Haber Yorum
Türkiye'deki mülteci tartışmaları gündemdeki yerini korurken İstanbul'un Zeytinburnu Sahili'nde askeri üniforma giymiş Afganların gruplar halinde dolaştığı görüntüler çok tartışıldı. Bakalım bu görüntülere CHP’nin Seyit’leri ne diyecek.

Tiktok'ta Rashid Bek isimli kullanıcı tarafından paylaşılan görüntüler sosyal medyada tartışma konusu oldu. 

CHP’li “sığınmacı dostu” Seyit’in ve CHP’lilerin yeni dostları ve oylarına talip olduğu Talibancılar…

“YOL KESMEZ, BAŞ KESERİZ” “ÖLÜRÜM TÜRKİYE’M”
Hani CHP’nin Genel Başkan Yardımcısı, Seyit Torun oğlu Ali Hikmet Torun’un sosyal medyada yayınlanan görüntüleri ile olay olmuştu. Ali Hikmet Torun’un “Yol kesmez, baş keseriz” diye bağırdığını, 2023 yılında MHP’den Ordu Milletvekili adayı olacağını söyleyip, “Ölürüm Türkiye’m” şarkısına eşlik ettiğini hatırladınız mı? İşte o Torun’un babası “
sosyal demokrat” geçinen ama kendisi AKP’leşen, oğlu MHP’ye bayrak sallayan sülalece akıllı ve her dönemin adamı olan... 
CHP’nin Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun.
“Sözün özü babasına bak oğlunu al”

 

 

Seyit Torun dün yaptığı açıklamasında, belli ki sığınmacıların oylarına talip. CHP’nin ve Torunlarının yeni anlayışında kim olursan ol ister Afganlı ister Suriyeli ister dini bir terör örgüt üyesi, ister cumhuriyet düşmani “Fark etmez “CHP’ye oy vereceksen biz sana sahip çıkarız ve senin hakkını bu ülkenin yurttaşlarından daha çok savunuruz” anlayışı egemen olmuş.

Bak Seyit, rakamlar böyle…2019'da Türkiye sınırlarında tespit edilen 454 bin 662 kişiden (düzensiz göçmen) 201 bini Afganistan uyruklu. Genel olarak, Türkiye'de yakalanan düzensiz göçmenler arasında Afganlar birinci sıralarda yer alıyor. 

 

VİDEO İZLE 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.